İsrail
Liga Leumit •
09.11.2026 — 20:00
Kafr Qasim
Elo: 1517λ (Beklenen Gol): 1.86
VS
Başlamadı
Hapoel Afula
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 1.52
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Kafr Qasim - Hapoel Afula mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.86, Dep: 1.52 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kafr Qasim %45.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kafr Qasim xG
2.00
Dengeli
Hapoel Afula xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.2
X (Beraberlik)
%23.8
2 (Deplasman)
%31.0
Çifte Şans 1X: %69.1
Çifte Şans X2: %54.8
Çifte Şans 12: %76.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.8
0.5 Alt: %4.2
1.5 Üst: %85.8
1.5 Alt: %14.2
2.5 Üst: %65.7
2.5 Alt: %34.4
3.5 Üst: %43.7
3.5 Alt: %56.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%66.7
KG Yok
%33.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.3
2-1
%9.0
1-2
%7.3
2-2
%6.8
2-0
%5.9
1-0
%5.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.4
İY X: %38.2
İY 2: %26.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.2
İY 0.5 Alt: %22.8
İY 1.5 Üst: %45.7
İY 1.5 Alt: %54.3
İY 2.5 Üst: %19.5
İY 2.5 Alt: %80.6
İY 3.5 Üst: %6.6
İY 3.5 Alt: %93.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.83
+
Dep
4.98
=
Toplam
10.81
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.1
8.5 Alt: %24.9
9.5 Üst: %63.9
9.5 Alt: %36.1
10.5 Üst: %51.8
10.5 Alt: %48.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.97 Korner (Ev: 2.68, Dep: 2.29)
İY 4.5 Üst: %55.5
İY 4.5 Alt: %44.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.1 |
Eşit: %11.9 |
Dep: %34.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.8
Ev: 15.4 • Dep: 12.4
İsabetli Şut
9.7
Ev: 5.5 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.9
21.5 Alt: %11.1
23.5 Şut Üst: %79.2
23.5 Alt: %20.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.6
7.5 Alt: %24.4
8.5 İsabetli Üst: %63.8
8.5 Alt: %36.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKafr Qasim
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hapoel Afula
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kafr Qasim (-0.25)
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Hapoel Afula (+0.25)
@2.04
%49.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.08 | %24.5 | %0.0 | @1.32 | %75.5 |
| -1.25 | @3.67 | %27.3 | %0.0 | @1.37 | %72.7 |
| -1.00 | @3.25 | %30.7 | %20.3 | @1.44 | %69.3 |
| -0.75 | @2.59 | %38.5 | %0.0 | @1.63 | %61.5 |
| -0.50 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| -0.25 Ana Hat | @1.96 | %50.9 | %0.0 | @2.04 | %49.1 |
| 0.0 | @1.69 | %59.1 | %24.2 | @2.44 | %40.9 |
| +0.25 | @1.54 | %64.7 | %0.0 | @2.84 | %35.3 |
| +0.50 | @1.45 | %69.0 | %0.0 | @3.23 | %31.0 |
| +0.75 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.03 | %24.8 |
| +1.00 | @1.21 | %82.5 | %16.4 | @5.72 | %17.5 |
| +1.25 | @1.19 | %84.1 | %0.0 | @6.28 | %15.9 |
| +1.50 | @1.17 | %85.4 | %0.0 | @6.85 | %14.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %83.9 | %0.0 | @6.22 | %16.1 |
| +2.00 | @1.22 | %81.8 | %20.5 | @5.51 | %18.2 |
| +2.25 | @1.38 | %72.5 | %0.0 | @3.63 | %27.5 |
| +2.50 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.86 | %35.0 |
| +2.75 | @1.65 | %60.7 | %0.0 | @2.54 | %39.3 |
| +3.00 | @1.82 | %55.0 | %22.3 | @2.22 | %45.0 |
| +3.25 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| +3.50 | @2.34 | %42.8 | %0.0 | @1.75 | %57.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.2% | 4.5% | 4.0% | 2.0% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 5.7% | 10.5% | 7.4% | 3.8% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.0% | 9.1% | 6.9% | 3.5% | 1.3% | 0.4% |
| 3 Gol | 3.7% | 5.7% | 4.3% | 2.2% | 0.8% | 0.3% |
| 4 Gol | 1.7% | 2.6% | 2.0% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.6% | 1.0% | 0.7% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Kafr Qasim — Son 5 Maç
M
vs Maccabi Ahi Nazareth (D)
3 - 2
M
vs Kiryat Yam SC (D)
2 - 1
G
vs Hapoel Ra'anana (D)
1 - 2
G
vs Maccabi Kiryat Gat (D)
0 - 1
G
vs Hapoel Kfar Saba (E)
4 - 2
Hapoel Afula — Son 5 Maç
G
vs Maccabi Kiryat Gat (E)
1 - 0
G
vs Beitar Nahariya (D)
1 - 3
M
vs Hapoel Kfar Saba (D)
2 - 0
B
vs Maccabi Herzliya (E)
0 - 0
G
vs Ironi Modiin (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.