Slovenya
2. liga •
09.11.2026 — 19:00
Liptovský Mikuláš
Elo: 1532λ (Beklenen Gol): 1.98
VS
Başlamadı
MFK Bytča
Elo: 1446λ (Beklenen Gol): 0.54
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Liptovský Mikuláš - MFK Bytča mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.98, Dep: 0.54 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Liptovský Mikuláš %71.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %36.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%66.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 40.4%
Elo: 25.5%
Pinnacle: 21.3%
Xg: 12.8%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Liptovský Mikuláš xG
2.31
Dengeli
MFK Bytča xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%71.1
X (Beraberlik)
%20.5
2 (Deplasman)
%8.4
Çifte Şans 1X: %91.6
Çifte Şans X2: %28.9
Çifte Şans 12: %79.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.1
0.5 Alt: %8.9
1.5 Üst: %72.3
1.5 Alt: %27.8
2.5 Üst: %46.0
2.5 Alt: %54.0
3.5 Üst: %24.6
3.5 Alt: %75.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%36.5
KG Yok
%63.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%15.8
1-0
%15.3
3-0
%10.4
1-1
%9.2
0-0
%8.7
2-1
%8.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %50.1
İY X: %40.7
İY 2: %9.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.2
İY 0.5 Alt: %32.8
İY 1.5 Üst: %31.6
İY 1.5 Alt: %68.4
İY 2.5 Üst: %10.4
İY 2.5 Alt: %89.6
İY 3.5 Üst: %2.6
İY 3.5 Alt: %97.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.06
+
Dep
2.87
=
Toplam
8.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.6
8.5 Alt: %46.4
9.5 Üst: %40.4
9.5 Alt: %59.6
10.5 Üst: %28.7
10.5 Alt: %71.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.11 Korner (Ev: 2.79, Dep: 1.32)
İY 4.5 Üst: %39.3
İY 4.5 Alt: %60.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %81.8 |
Eşit: %7.8 |
Dep: %10.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.6
Ev: 16.1 • Dep: 6.4
İsabetli Şut
7.9
Ev: 5.7 • Dep: 2.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %57.5
21.5 Alt: %42.5
23.5 Şut Üst: %40.8
23.5 Alt: %59.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.8
7.5 Alt: %46.2
8.5 İsabetli Üst: %39.9
8.5 Alt: %60.1
Bahis Oranları & Beklenen Değer (EV) Analizi
William Hill • Marj: %10.7| Seçim | Piyasa Oranı | Arındırılmış Piyasa İhtimali | Model Olasılığımız | Beklenen Değer (EV) | Fark (Edge) | Kelly Tavsiyesi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MS 1 | 1,15 | %82.1 | %71.1 | -18.3% | -11.1% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| MS X Değerli Bahis | 6,50 | %12.3 | %20.5 | +33.4% | +8.3% | Kasanın %3.0'i |
| MS 2 | 12,00 | %5.6 | %8.4 | +0.8% | +2.8% | Kasanın %0.0'i |
| 2.5 Gol Üst Değerli Bahis | 3,90 | %23.5 | %46.0 | +79.6% | +22.5% | Kasanın %5.0'i |
| 2.5 Gol Alt | 1,20 | %76.5 | %54.0 | -35.3% | -22.5% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| Karşılıklı Gol Var | 1,85 | %50.0 | %36.5 | -32.5% | -13.5% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| Karşılıklı Gol Yok Değerli Bahis | 1,85 | %50.0 | %63.5 | +17.5% | +13.5% | Kasanın %5.0'i |
Derece: A+ — Keskin Değer (Sharp +EV)
En Yüksek Değerli Pazar: 2.5 Gol Üst (@3,90)
+79.6% EV
Matematiksel Avantaj: +22.5%
* EV = (Model Olasılığı × Decimal Oran) - 1. Pozitif EV, uzun vadede istatistiksel matematiksel avantajı gösterir.
Shin (1993) De-Margined Bias Düzeltmeli
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLiptovský Mikuláš
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
MFK Bytča
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Liptovský Mikuláš (-1.25)
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
MFK Bytča (+1.25)
@2.06
%48.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.09
%47.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.24 | %44.7 | %0.0 | @1.81 | %55.3 |
| -1.25 Ana Hat | @1.95 | %51.4 | %0.0 | @2.06 | %48.6 |
| -1.00 | @1.66 | %60.4 | %25.9 | @2.52 | %39.6 |
| -0.75 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.96 | %33.7 |
| -0.50 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.40 | %29.4 |
| -0.25 | @1.27 | %78.9 | %0.0 | @4.73 | %21.2 |
| 0.0 | @1.12 | %89.2 | %20.9 | @9.29 | %10.8 |
| +0.25 | @1.11 | %90.5 | %0.0 | @10.51 | %9.5 |
| +0.50 | @1.09 | %91.5 | %0.0 | @11.73 | %8.5 |
| +0.75 | @1.06 | %94.6 | %0.0 | @18.43 | %5.4 |
| +1.00 | @1.02 | %97.9 | %6.6 | @47.34 | %2.1 |
| +1.25 | @1.02 | %98.0 | %0.0 | @49.00 | %2.0 |
| +1.50 | @1.02 | %98.0 | %0.0 | @50.66 | %2.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.48 | %67.5 | %0.0 | @3.07 | %32.5 |
| +2.00 | @1.62 | %61.6 | %26.6 | @2.60 | %38.5 |
| +2.25 Ana Hat | @1.92 | %52.1 | %0.0 | @2.09 | %47.9 |
| +2.50 | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.82 | %54.8 |
| +2.75 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| +3.00 | @3.35 | %29.9 | %21.8 | @1.43 | %70.1 |
| +3.25 | @3.81 | %26.2 | %0.0 | @1.36 | %73.8 |
| +3.50 | @4.28 | %23.4 | %0.0 | @1.30 | %76.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.9% | 3.8% | 1.2% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.6% | 9.4% | 2.3% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 16.1% | 8.6% | 2.3% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 10.6% | 5.7% | 1.5% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 5.2% | 2.8% | 0.8% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 2.1% | 1.1% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Liptovský Mikuláš — Son 5 Maç
G
vs Žilina II (E)
3 - 2
M
vs Považská Bystrica (D)
2 - 1
B
vs Skalica (E)
0 - 0
G
vs Baník Lehota p.Vtáčnikom (E)
1 - 0
M
vs Slovan Bratislava II (D)
2 - 0
MFK Bytča — Son 5 Maç
M
vs Lokomotíva Zvolen (D)
5 - 0
M
vs Tatran Prešov (E)
0 - 3
M
vs Galanta (D)
2 - 1
G
vs Humenné (E)
4 - 1
M
vs Žilina II (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.