Peru
Primera División •
09.11.2026 — 04:30
• Hakem: Sebastian Lozano
Universitario
Elo: 1606λ (Beklenen Gol): 2.18
VS
Başlamadı
UCV Moquegua
Elo: 1432λ (Beklenen Gol): 0.70
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Universitario - UCV Moquegua mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.18, Dep: 0.70 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Universitario %70.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%67.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 40.4%
Elo: 25.5%
Pinnacle: 21.3%
Xg: 12.8%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Universitario xG
2.35
Dengeli
UCV Moquegua xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%70.6
X (Beraberlik)
%19.4
2 (Deplasman)
%10.0
Çifte Şans 1X: %90.0
Çifte Şans X2: %29.4
Çifte Şans 12: %80.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.6
0.5 Alt: %6.4
1.5 Üst: %78.8
1.5 Alt: %21.2
2.5 Üst: %54.9
2.5 Alt: %45.1
3.5 Üst: %32.5
3.5 Alt: %67.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%45.4
KG Yok
%54.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%13.3
1-0
%11.6
3-0
%9.7
2-1
%9.4
1-1
%9.3
3-1
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %50.9
İY X: %37.9
İY 2: %11.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.9
İY 0.5 Alt: %28.1
İY 1.5 Üst: %37.6
İY 1.5 Alt: %62.4
İY 2.5 Üst: %13.9
İY 2.5 Alt: %86.1
İY 3.5 Üst: %3.9
İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.46
+
Dep
3.23
=
Toplam
9.69
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.1
8.5 Alt: %36.9
9.5 Üst: %50.3
9.5 Alt: %49.7
10.5 Üst: %37.8
10.5 Alt: %62.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.46 Korner (Ev: 2.97, Dep: 1.49)
İY 4.5 Üst: %46.0
İY 4.5 Alt: %54.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %81.2 |
Eşit: %7.7 |
Dep: %11.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.8
Ev: 17.3 • Dep: 7.5
İsabetli Şut
8.7
Ev: 6.2 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %73.8
21.5 Alt: %26.2
23.5 Şut Üst: %58.9
23.5 Alt: %41.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %64.2
7.5 Alt: %35.9
8.5 İsabetli Üst: %50.6
8.5 Alt: %49.4
Bahis Oranları & Beklenen Değer (EV) Analizi
William Hill • Marj: %28.6| Seçim | Piyasa Oranı | Arındırılmış Piyasa İhtimali | Model Olasılığımız | Beklenen Değer (EV) | Fark (Edge) | Kelly Tavsiyesi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MS 1 | 1,08 | %79.9 | %70.6 | -23.8% | -9.4% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| MS X | 4,60 | %13.1 | %19.4 | -10.7% | +6.3% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| MS 2 | 7,00 | %6.9 | %10.0 | -29.9% | +3.1% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| 2.5 Gol Üst Değerli Bahis | 3,80 | %24.3 | %54.9 | +108.6% | +30.6% | Kasanın %5.0'i |
| 2.5 Gol Alt | 1,22 | %75.7 | %45.1 | -45.0% | -30.6% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| Karşılıklı Gol Var Değerli Bahis | 5,00 | %18.7 | %45.4 | +127.0% | +26.7% | Kasanın %5.0'i |
| Karşılıklı Gol Yok | 1,15 | %81.3 | %54.6 | -37.2% | -26.7% | 0% (Bahis Önerilmez) |
Derece: A+ — Keskin Değer (Sharp +EV)
En Yüksek Değerli Pazar: KG Var (@5,00)
+127.0% EV
Matematiksel Avantaj: +26.7%
* EV = (Model Olasılığı × Decimal Oran) - 1. Pozitif EV, uzun vadede istatistiksel matematiksel avantajı gösterir.
Shin (1993) De-Margined Bias Düzeltmeli
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiUniversitario
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
UCV Moquegua
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Universitario (-1.25)
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
UCV Moquegua (+1.25)
@2.08
%48.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.92
%52.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.19 | %45.7 | %0.0 | @1.84 | %54.4 |
| -1.25 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %0.0 | @2.08 | %48.1 |
| -1.00 | @1.66 | %60.2 | %24.2 | @2.52 | %39.8 |
| -0.75 | @1.52 | %65.7 | %0.0 | @2.92 | %34.3 |
| -0.50 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.32 | %30.1 |
| -0.25 | @1.29 | %77.6 | %0.0 | @4.46 | %22.4 |
| 0.0 | @1.15 | %87.2 | %19.9 | @7.82 | %12.8 |
| +0.25 | @1.13 | %88.6 | %0.0 | @8.79 | %11.4 |
| +0.50 | @1.11 | %89.8 | %0.0 | @9.76 | %10.2 |
| +0.75 | @1.07 | %93.2 | %0.0 | @14.69 | %6.8 |
| +1.00 | @1.03 | %96.9 | %7.4 | @32.32 | %3.1 |
| +1.25 | @1.03 | %97.0 | %0.0 | @33.61 | %3.0 |
| +1.50 | @1.03 | %97.1 | %0.0 | @34.90 | %2.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.05 | %24.7 |
| +2.00 | @1.40 | %71.3 | %24.5 | @3.48 | %28.7 |
| +2.25 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.59 | %38.7 |
| +2.50 | @1.86 | %53.8 | %0.0 | @2.17 | %46.2 |
| +2.75 Ana Hat | @2.09 | %47.8 | %0.0 | @1.92 | %52.2 |
| +3.00 | @2.49 | %40.1 | %22.9 | @1.67 | %59.9 |
| +3.25 | @2.86 | %34.9 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
| +3.50 | @3.23 | %30.9 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.4% | 3.4% | 1.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 11.9% | 9.5% | 3.1% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 13.6% | 9.6% | 3.4% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 9.9% | 6.9% | 2.4% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 5.4% | 3.8% | 1.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 2.3% | 1.6% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Universitario — Son 5 Maç
B
vs Sport Boys (E)
2 - 2
G
vs Atletico Grau (D)
1 - 3
G
vs Juan Pablo II College (E)
3 - 0
G
vs Alianza Atletico (D)
1 - 4
B
vs FBC Melgar (E)
2 - 2
UCV Moquegua — Son 5 Maç
B
vs Club Deportivo Los Chankas (E)
0 - 0
M
vs ADT (D)
2 - 0
M
vs Alianza Lima (E)
0 - 1
G
vs FC Cajamarca (D)
0 - 1
M
vs Cienciano (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.