Germany
U19 Bundesliga •
25.03.2026 — 19:30
Eintracht Braunsch U19
Elo: 1494λ (Beklenen Gol): 1.73
3 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1
SC Borea Dresden U19
Elo: 1423λ (Beklenen Gol): 0.97
Model Güven Derecesi:
%50
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Eintracht Braunsch U19 - SC Borea Dresden U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.73, Dep: 0.96 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Eintracht Braunsch U19 %54.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%53.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Eintracht Braunsch U19 xG
2.00
Dengeli
SC Borea Dresden U19 xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%54.4
X (Beraberlik)
%25.4
2 (Deplasman)
%20.1
Çifte Şans 1X: %79.9
Çifte Şans X2: %45.6
Çifte Şans 12: %74.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.3
0.5 Alt: %7.7
1.5 Üst: %75.8
1.5 Alt: %24.2
2.5 Üst: %50.4
2.5 Alt: %49.6
3.5 Üst: %28.4
3.5 Alt: %71.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.7
KG Yok
%48.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.1
1-0
%10.9
2-0
%10.1
2-1
%9.8
0-0
%7.6
3-0
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.6
İY X: %42.3
İY 2: %18.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.4
İY 0.5 Alt: %30.6
İY 1.5 Üst: %34.8
İY 1.5 Alt: %65.2
İY 2.5 Üst: %12.2
İY 2.5 Alt: %87.8
İY 3.5 Üst: %3.3
İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.55
+
Dep
3.79
=
Toplam
9.35
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %58.9
8.5 Alt: %41.1
9.5 Üst: %45.9
9.5 Alt: %54.2
10.5 Üst: %33.6
10.5 Alt: %66.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.3 Korner (Ev: 2.55, Dep: 1.75)
İY 4.5 Üst: %43.0
İY 4.5 Alt: %57.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %65.9 |
Eşit: %11.3 |
Dep: %22.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.6
Ev: 14.6 • Dep: 9.1
İsabetli Şut
8.3
Ev: 5.2 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.9
21.5 Alt: %34.1
23.5 Şut Üst: %49.7
23.5 Alt: %50.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.7
7.5 Alt: %41.4
8.5 İsabetli Üst: %44.8
8.5 Alt: %55.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEintracht Braunsch U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SC Borea Dresden U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Eintracht Braunsch U19 (-0.75)
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
SC Borea Dresden U19 (+0.75)
@1.92
%52.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.00
%50.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.32 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %69.9 |
| -1.25 | @2.92 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| -1.00 | @2.53 | %39.6 | %23.9 | @1.66 | %60.4 |
| -0.75 Ana Hat | @2.09 | %47.8 | %0.0 | @1.92 | %52.2 |
| -0.50 | @1.85 | %54.1 | %0.0 | @2.18 | %45.9 |
| -0.25 | @1.61 | %62.0 | %0.0 | @2.63 | %38.0 |
| 0.0 | @1.37 | %72.7 | %25.7 | @3.67 | %27.3 |
| +0.25 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.30 | %23.3 |
| +0.50 | @1.25 | %79.7 | %0.0 | @4.93 | %20.3 |
| +0.75 | @1.17 | %85.3 | %0.0 | @6.79 | %14.7 |
| +1.00 | @1.09 | %91.7 | %13.0 | @11.97 | %8.4 |
| +1.25 | @1.08 | %92.2 | %0.0 | @12.87 | %7.8 |
| +1.50 | @1.08 | %92.7 | %0.0 | @13.77 | %7.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.39 | %72.0 | %0.0 | @3.57 | %28.0 |
| +2.00 | @1.49 | %67.2 | %25.6 | @3.05 | %32.8 |
| +2.25 | @1.74 | %57.3 | %0.0 | @2.34 | %42.7 |
| +2.50 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
| +2.75 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| +3.00 | @2.80 | %35.7 | %22.2 | @1.55 | %64.3 |
| +3.25 | @3.20 | %31.2 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
| +3.50 | @3.61 | %27.7 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.7% | 5.7% | 3.2% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 11.0% | 12.3% | 5.5% | 1.8% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.2% | 9.8% | 4.7% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.9% | 5.7% | 2.7% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 2.5% | 2.4% | 1.2% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.9% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Eintracht Braunsch U19 — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
SC Borea Dresden U19 — Son 5 Maç
M
vs Viktoria Berlin U19 (D)
2 - 1
M
vs Chemnitzer FC U19 (E)
0 - 2
B
vs Rot-Weiß Erfurt U19 (E)
0 - 0
M
vs Dynamo Dresden U19 (D)
2 - 1
B
vs St. Pauli U19 (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.