Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 03.05.2026 — 12:00

SG Unterrath U19

Elo: 1396
λ (Beklenen Gol): 1.03
1 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Rot-Weiss Essen U19

Elo: 1467
λ (Beklenen Gol): 2.49
Model Güven Derecesi:
%77
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
SG Unterrath U19 - Rot-Weiss Essen U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.03, Dep: 2.49 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Rot-Weiss Essen U19 %68.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %68.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %46
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
SG Unterrath U19 xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Rot-Weiss Essen U19 xG 2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.03 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %13.1
X (Beraberlik) %18.2
2 (Deplasman) %68.7

Çifte Şans 1X: %31.3
Çifte Şans X2: %86.9
Çifte Şans 12: %81.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.3 0.5 Alt: %3.7
1.5 Üst: %87.2 1.5 Alt: %12.8
2.5 Üst: %68.3 2.5 Alt: %31.7
3.5 Üst: %46.7 3.5 Alt: %53.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %59.5
KG Yok %40.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%9.5
0-2
%9.2
1-1
%8.2
1-3
%7.9
0-3
%7.6
0-1
%6.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %14.5 İY X: %34.4 İY 2: %51.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.6 İY 0.5 Alt: %21.4
İY 1.5 Üst: %47.5 İY 1.5 Alt: %52.5
İY 2.5 Üst: %20.8 İY 2.5 Alt: %79.2
İY 3.5 Üst: %7.1 İY 3.5 Alt: %92.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.15
+
Dep 7.08
=
Toplam 11.23
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %78.8 8.5 Alt: %21.2
9.5 Üst: %68.4 9.5 Alt: %31.6
10.5 Üst: %56.7 10.5 Alt: %43.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.17 Korner (Ev: 1.91, Dep: 3.26)
İY 4.5 Üst: %58.8 İY 4.5 Alt: %41.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %15.1 | Eşit: %8.3 | Dep: %76.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 28.7
Ev: 10.3 • Dep: 18.4
İsabetli Şut 10
Ev: 3.7 • Dep: 6.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.6 21.5 Alt: %8.4
23.5 Şut Üst: %83.6 23.5 Alt: %16.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.8 7.5 Alt: %22.2
8.5 İsabetli Üst: %66.5 8.5 Alt: %33.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
SG Unterrath U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Rot-Weiss Essen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
SG Unterrath U19 (+1.25)
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Rot-Weiss Essen U19 (-1.25)
@1.97
%50.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @20.77 %4.8 %0.0 @1.05 %95.2
-1.25 @19.85 %5.0 %0.0 @1.05 %95.0
-1.00 @18.93 %5.3 %8.8 @1.06 %94.7
-0.75 @10.36 %9.7 %0.0 @1.11 %90.4
-0.50 @7.34 %13.6 %0.0 @1.16 %86.4
-0.25 @6.64 %15.1 %0.0 @1.18 %84.9
0.0 @5.94 %16.8 %19.0 @1.20 %83.2
+0.25 @3.92 %25.5 %0.0 @1.34 %74.5
+0.50 @3.07 %32.6 %0.0 @1.48 %67.4
+0.75 @2.73 %36.7 %0.0 @1.58 %63.3
+1.00 @2.39 %41.9 %22.2 @1.72 %58.1
+1.25 Ana Hat @2.03 %49.2 %0.0 @1.97 %50.9
+1.50 @1.83 %54.8 %0.0 @2.21 %45.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.17 %85.2 %0.0 @6.75 %14.8
+2.00 @1.20 %83.4 %19.7 @6.01 %16.7
+2.25 @1.35 %74.2 %0.0 @3.88 %25.8
+2.50 @1.49 %66.9 %0.0 @3.02 %33.1
+2.75 @1.59 %62.7 %0.0 @2.68 %37.3
+3.00 @1.74 %57.3 %22.5 @2.34 %42.7
+3.25 Ana Hat @2.00 %50.1 %0.0 @2.00 %49.9
+3.50 @2.25 %44.5 %0.0 @1.80 %55.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.7% 7.1% 9.6% 8.0% 5.0% 2.5%
1 Gol 2.6% 8.5% 9.9% 8.2% 5.1% 2.5%
2 Gol 1.6% 4.1% 5.1% 4.2% 2.6% 1.3%
3 Gol 0.6% 1.4% 1.7% 1.4% 0.9% 0.4%
4 Gol 0.1% 0.4% 0.4% 0.4% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.0% 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
SG Unterrath U19 — Son 5 Maç
M vs Alemannia Aachen U19 (D)
2 - 0
M vs Werder Bremen U19 (E)
1 - 3
M vs Hombrucher SV U19 (D)
4 - 1
M vs Werder Bremen U19 (D)
7 - 0
M vs Meppen U19 (E)
0 - 3
Rot-Weiss Essen U19 — Son 5 Maç
G vs Hombrucher SV U19 (E)
3 - 0
M vs Schalke 04 U19 (D)
2 - 0
M vs Schalke 04 U19 (E)
1 - 4
M vs Schalke 04 U19 (D)
5 - 0
G vs Schalke 04 U19 (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.