Germany
U19 Bundesliga •
08.03.2026 — 16:00
Schott Mainz U19
Elo: 1409λ (Beklenen Gol): 1.03
2 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
FK Pirmasens U19
Elo: 1479λ (Beklenen Gol): 2.69
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Schott Mainz U19 - FK Pirmasens U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.03, Dep: 2.69 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FK Pirmasens U19 %71.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %60.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %43.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Schott Mainz U19 xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
FK Pirmasens U19 xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.03 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%11.6
X (Beraberlik)
%16.5
2 (Deplasman)
%71.9
Çifte Şans 1X: %28.1
Çifte Şans X2: %88.4
Çifte Şans 12: %83.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.9
0.5 Alt: %3.1
1.5 Üst: %89.1
1.5 Alt: %10.9
2.5 Üst: %71.8
2.5 Alt: %28.2
3.5 Üst: %51.0
3.5 Alt: %49.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%60.5
KG Yok
%39.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%9.0
0-2
%8.8
1-3
%8.1
0-3
%7.9
1-1
%7.2
0-1
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.5
İY X: %32.7
İY 2: %53.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.3
İY 0.5 Alt: %19.7
İY 1.5 Üst: %50.3
İY 1.5 Alt: %49.7
İY 2.5 Üst: %23.0
İY 2.5 Alt: %77.0
İY 3.5 Üst: %8.2
İY 3.5 Alt: %91.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.16
+
Dep
7.51
=
Toplam
11.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %82.2
8.5 Alt: %17.8
9.5 Üst: %72.7
9.5 Alt: %27.3
10.5 Üst: %61.7
10.5 Alt: %38.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.37 Korner (Ev: 1.91, Dep: 3.45)
İY 4.5 Üst: %62.1
İY 4.5 Alt: %37.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %12.7 |
Eşit: %7.4 |
Dep: %79.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30
Ev: 10.3 • Dep: 19.6
İsabetli Şut
10.4
Ev: 3.7 • Dep: 6.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.5
21.5 Alt: %5.5
23.5 Şut Üst: %88.5
23.5 Alt: %11.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.5
7.5 Alt: %18.6
8.5 İsabetli Üst: %71.1
8.5 Alt: %28.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSchott Mainz U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FK Pirmasens U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Schott Mainz U19 (+1.50)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
FK Pirmasens U19 (-1.50)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @23.57 | %4.2 | %0.0 | @1.04 | %95.8 |
| -1.25 | @22.64 | %4.4 | %0.0 | @1.05 | %95.6 |
| -1.00 | @21.71 | %4.6 | %7.9 | @1.05 | %95.4 |
| -0.75 | @11.71 | %8.5 | %0.0 | @1.09 | %91.5 |
| -0.50 | @8.22 | %12.2 | %0.0 | @1.14 | %87.8 |
| -0.25 | @7.50 | %13.3 | %0.0 | @1.15 | %86.7 |
| 0.0 | @6.78 | %14.7 | %17.5 | @1.17 | %85.3 |
| +0.25 | @4.36 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| +0.50 | @3.37 | %29.7 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
| +0.75 | @3.01 | %33.2 | %0.0 | @1.50 | %66.8 |
| +1.00 | @2.65 | %37.8 | %21.5 | @1.61 | %62.2 |
| +1.25 | @2.21 | %45.3 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| +1.50 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.15 | %87.3 | %0.0 | @7.86 | %12.7 |
| +2.00 | @1.16 | %85.9 | %18.3 | @7.07 | %14.1 |
| +2.25 | @1.29 | %77.2 | %0.0 | @4.39 | %22.8 |
| +2.50 | @1.43 | %70.2 | %0.0 | @3.35 | %29.8 |
| +2.75 | @1.50 | %66.5 | %0.0 | @2.98 | %33.5 |
| +3.00 | @1.62 | %61.7 | %22.0 | @2.61 | %38.3 |
| +3.25 | @1.85 | %54.1 | %0.0 | @2.18 | %45.9 |
| +3.50 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.1% | 6.4% | 9.3% | 8.3% | 5.6% | 3.0% |
| 1 Gol | 2.1% | 7.6% | 9.6% | 8.6% | 5.8% | 3.1% |
| 2 Gol | 1.4% | 3.7% | 4.9% | 4.4% | 3.0% | 1.6% |
| 3 Gol | 0.5% | 1.3% | 1.7% | 1.5% | 1.0% | 0.6% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.4% | 0.4% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Schott Mainz U19 — Son 5 Maç
G
vs Saarbrücken U19 (D)
0 - 2
M
vs Wehen Wiesbaden U19 (E)
1 - 5
M
vs Wehen Wiesbaden U19 (D)
5 - 0
M
vs Wehen Wiesbaden U19 (E)
0 - 4
B
vs Wehen Wiesbaden U19 (D)
3 - 3
FK Pirmasens U19 — Son 5 Maç
G
vs Elversberg U19 (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.