Germany
U19 Bundesliga •
17.05.2026 — 14:00
Sandhausen U19
Elo: 1385λ (Beklenen Gol): 1.39
4 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1
FK Pirmasens U19
Elo: 1479λ (Beklenen Gol): 2.73
Model Güven Derecesi:
%82
Sandhausen U19 - FK Pirmasens U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.39, Dep: 2.73 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FK Pirmasens U19 %65.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %77.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sandhausen U19 xG
1.64
Dengeli
FK Pirmasens U19 xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%17.1
X (Beraberlik)
%17.8
2 (Deplasman)
%65.1
Çifte Şans 1X: %34.9
Çifte Şans X2: %82.9
Çifte Şans 12: %82.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.8
0.5 Alt: %2.2
1.5 Üst: %92.1
1.5 Alt: %7.9
2.5 Üst: %77.8
2.5 Alt: %22.2
3.5 Üst: %58.8
3.5 Alt: %41.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%70.6
KG Yok
%29.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.4
1-3
%7.7
1-1
%6.7
0-2
%6.1
2-2
%5.9
0-3
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.1
İY X: %32.3
İY 2: %49.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.3
İY 0.5 Alt: %16.7
İY 1.5 Üst: %55.8
İY 1.5 Alt: %44.2
İY 2.5 Üst: %27.7
İY 2.5 Alt: %72.3
İY 3.5 Üst: %10.9
İY 3.5 Alt: %89.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.88
+
Dep
7.58
=
Toplam
12.46
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %87.3
8.5 Alt: %12.7
9.5 Üst: %79.5
9.5 Alt: %20.5
10.5 Üst: %69.9
10.5 Alt: %30.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.73 Korner (Ev: 2.24, Dep: 3.49)
İY 4.5 Üst: %67.7
İY 4.5 Alt: %32.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %18.0 |
Eşit: %8.6 |
Dep: %73.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.4
Ev: 12.5 • Dep: 19.8
İsabetli Şut
11.3
Ev: 4.5 • Dep: 6.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.8
21.5 Alt: %2.3
23.5 Şut Üst: %94.6
23.5 Alt: %5.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %87.3
7.5 Alt: %12.7
8.5 İsabetli Üst: %79.0
8.5 Alt: %21.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSandhausen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FK Pirmasens U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sandhausen U19 (+1.25)
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
FK Pirmasens U19 (-1.25)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.04
%48.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @13.51 | %7.4 | %0.0 | @1.08 | %92.6 |
| -1.25 | @12.80 | %7.8 | %0.0 | @1.08 | %92.2 |
| -1.00 | @12.09 | %8.3 | %10.5 | @1.09 | %91.7 |
| -0.75 | @7.50 | %13.3 | %0.0 | @1.15 | %86.7 |
| -0.50 | @5.59 | %17.9 | %0.0 | @1.22 | %82.1 |
| -0.25 | @5.06 | %19.8 | %0.0 | @1.25 | %80.3 |
| 0.0 | @4.54 | %22.1 | %18.9 | @1.28 | %78.0 |
| +0.25 | @3.31 | %30.2 | %0.0 | @1.43 | %69.8 |
| +0.50 | @2.72 | %36.8 | %0.0 | @1.58 | %63.2 |
| +0.75 | @2.43 | %41.1 | %0.0 | @1.70 | %58.9 |
| +1.00 | @2.15 | %46.6 | %21.0 | @1.87 | %53.4 |
| +1.25 Ana Hat | @1.89 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| +1.50 | @1.73 | %57.8 | %0.0 | @2.37 | %42.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %90.9 | %0.0 | @11.00 | %9.1 |
| +2.00 | @1.11 | %90.1 | %15.2 | @10.09 | %9.9 |
| +2.25 | @1.21 | %82.7 | %0.0 | @5.77 | %17.3 |
| +2.50 | @1.31 | %76.4 | %0.0 | @4.23 | %23.6 |
| +2.75 | @1.36 | %73.7 | %0.0 | @3.81 | %26.3 |
| +3.00 | @1.42 | %70.4 | %20.2 | @3.38 | %29.6 |
| +3.25 | @1.60 | %62.5 | %0.0 | @2.67 | %37.5 |
| +3.50 | @1.78 | %56.2 | %0.0 | @2.28 | %43.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.2% | 4.2% | 6.5% | 5.9% | 4.0% | 2.2% |
| 1 Gol | 1.9% | 7.1% | 9.0% | 8.2% | 5.6% | 3.0% |
| 2 Gol | 1.7% | 4.6% | 6.2% | 5.7% | 3.9% | 2.1% |
| 3 Gol | 0.8% | 2.1% | 2.9% | 2.6% | 1.8% | 1.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.7% | 1.0% | 0.9% | 0.6% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
Sandhausen U19 — Son 5 Maç
G
vs Saarbrücken U19 (D)
1 - 3
M
vs FK Pirmasens U19 (D)
2 - 1
M
vs Hoffenheim U19 (D)
8 - 0
M
vs Hoffenheim U19 (E)
1 - 5
M
vs Hoffenheim U19 (D)
3 - 0
FK Pirmasens U19 — Son 5 Maç
G
vs Schott Mainz U19 (E)
1 - 0
G
vs Elversberg U19 (D)
1 - 3
M
vs Greuther Fürth U19 (E)
1 - 3
M
vs Wehen Wiesbaden U19 (D)
2 - 0
M
vs Saarbrücken U19 (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 15.03.2026 | U19 Bundesliga | FK Pirmasens U19 | 2 - 1 | Sandhausen U19 |