Maç Listesine Dön
Cambodia Elite Two • 01.03.2026 — 17:30

Bamboutos

Elo: 1582
λ (Beklenen Gol): 1.26
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Racing

Elo: 1423
λ (Beklenen Gol): 0.58
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bamboutos - Racing mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.26, Dep: 0.58 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bamboutos %52.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %28.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %32.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bamboutos xG 1.60
Dengeli
Racing xG 0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %52.2
X (Beraberlik) %31.5
2 (Deplasman) %16.2

Çifte Şans 1X: %83.8
Çifte Şans X2: %47.8
Çifte Şans 12: %68.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.2 0.5 Alt: %16.8
1.5 Üst: %55.7 1.5 Alt: %44.3
2.5 Üst: %28.0 2.5 Alt: %72.0
3.5 Üst: %11.5 3.5 Alt: %88.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %32.4
KG Yok %67.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%19.2
0-0
%16.8
2-0
%12.6
1-1
%12.5
0-1
%8.3
2-1
%7.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.1 İY X: %51.4 İY 2: %13.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %55.8 İY 0.5 Alt: %44.2
İY 1.5 Üst: %20.6 İY 1.5 Alt: %79.4
İY 2.5 Üst: %5.1 İY 2.5 Alt: %94.9
İY 3.5 Üst: %1.0 İY 3.5 Alt: %99.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.61
+
Dep 2.96
=
Toplam 7.58
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %34.9 8.5 Alt: %65.1
9.5 Üst: %23.3 9.5 Alt: %76.7
10.5 Üst: %14.5 10.5 Alt: %85.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.49 Korner (Ev: 2.12, Dep: 1.36)
İY 4.5 Üst: %27.2 İY 4.5 Alt: %72.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %66.1 | Eşit: %12.5 | Dep: %21.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.4
Ev: 11.7 • Dep: 6.7
İsabetli Şut 6.5
Ev: 4.2 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %23.1 21.5 Alt: %76.9
23.5 Şut Üst: %12.1 23.5 Alt: %87.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %32.2 7.5 Alt: %67.8
8.5 İsabetli Üst: %20.4 8.5 Alt: %79.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Bamboutos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Racing
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Bamboutos (-0.50)
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Racing (+0.50)
@2.09
%47.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.94
%51.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.05 %24.7 %0.0 @1.33 %75.3
-1.25 @3.50 %28.6 %0.0 @1.40 %71.4
-1.00 @2.94 %34.0 %27.5 @1.52 %66.0
-0.75 @2.25 %44.5 %0.0 @1.80 %55.5
-0.50 Ana Hat @1.92 %52.1 %0.0 @2.09 %47.9
-0.25 @1.61 %61.9 %0.0 @2.63 %38.1
0.0 @1.31 %76.2 %31.6 @4.21 %23.8
+0.25 @1.24 %80.7 %0.0 @5.18 %19.3
+0.50 @1.19 %83.8 %0.0 @6.15 %16.3
+0.75 @1.12 %89.2 %0.0 @9.23 %10.8
+1.00 @1.05 %95.3 %12.2 @21.45 %4.7
+1.25 @1.05 %95.6 %0.0 @22.94 %4.4
+1.50 @1.04 %95.9 %0.0 @24.42 %4.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @2.06 %48.5 %0.0 @1.94 %51.5
+2.00 @2.60 %38.5 %27.8 @1.63 %61.5
+2.25 @3.10 %32.3 %0.0 @1.48 %67.7
+2.50 @3.59 %27.8 %0.0 @1.39 %72.2
+2.75 @4.69 %21.3 %0.0 @1.27 %78.7
+3.00 @7.38 %13.6 %16.5 @1.16 %86.5
+3.25 @8.11 %12.3 %0.0 @1.14 %87.7
+3.50 @8.84 %11.3 %0.0 @1.13 %88.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 16.8% 8.4% 2.7% 0.5% 0.1% 0.0%
1 Gol 19.2% 12.5% 3.4% 0.6% 0.1% 0.0%
2 Gol 12.6% 7.3% 2.1% 0.4% 0.1% 0.0%
3 Gol 5.3% 3.1% 0.9% 0.2% 0.0% 0.0%
4 Gol 1.7% 1.0% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Bamboutos — Son 5 Maç
G vs Tonnerre (E)
1 - 0
G vs Union Douala (E)
4 - 1
M vs Union Douala (D)
1 - 0
B vs Union Douala (E)
0 - 0
G vs Union Douala (E)
3 - 0
Racing — Son 5 Maç
M vs Kumba (D)
1 - 0
B vs Yafoot (E)
0 - 0
B vs Union Abong-Mbang (E)
2 - 2
B vs Yafoot (E)
0 - 0
B vs Yafoot (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.