Cambodia
Elite Two •
11.04.2026 — 17:00
Racing
Elo: 1381λ (Beklenen Gol): 0.92
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Kumba
Elo: 1470λ (Beklenen Gol): 1.41
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Racing - Kumba mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.92, Dep: 1.41 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kumba %47.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Racing xG
1.24
Dengeli
Kumba xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%23.7
X (Beraberlik)
%29.0
2 (Deplasman)
%47.3
Çifte Şans 1X: %52.7
Çifte Şans X2: %76.3
Çifte Şans 12: %71.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.3
0.5 Alt: %10.7
1.5 Üst: %68.6
1.5 Alt: %31.4
2.5 Üst: %41.2
2.5 Alt: %58.8
3.5 Üst: %20.7
3.5 Alt: %79.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.5
KG Yok
%53.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.6
0-1
%12.7
0-0
%10.7
0-2
%9.6
1-2
%8.9
1-0
%8.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.7
İY X: %46.3
İY 2: %34.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.2
İY 0.5 Alt: %35.8
İY 1.5 Üst: %28.9
İY 1.5 Alt: %71.1
İY 2.5 Üst: %8.9
İY 2.5 Alt: %91.1
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.94
+
Dep
4.75
=
Toplam
8.68
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.2
8.5 Alt: %49.8
9.5 Üst: %37.1
9.5 Alt: %62.9
10.5 Üst: %25.7
10.5 Alt: %74.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.99 Korner (Ev: 1.81, Dep: 2.18)
İY 4.5 Üst: %37.0
İY 4.5 Alt: %63.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %32.7 |
Eşit: %13.3 |
Dep: %54.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.4
Ev: 9.7 • Dep: 11.8
İsabetli Şut
7.5
Ev: 3.4 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %48.1
21.5 Alt: %51.9
23.5 Şut Üst: %31.8
23.5 Alt: %68.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.2
7.5 Alt: %52.8
8.5 İsabetli Üst: %33.5
8.5 Alt: %66.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiRacing
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Kumba
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Racing (+0.50)
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Kumba (-0.50)
@2.12
%47.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.90
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.83 | %8.5 | %0.0 | @1.09 | %91.6 |
| -1.25 | @10.92 | %9.2 | %0.0 | @1.10 | %90.8 |
| -1.00 | @10.02 | %10.0 | %15.3 | @1.11 | %90.0 |
| -0.75 | @5.73 | %17.5 | %0.0 | @1.21 | %82.5 |
| -0.50 | @4.20 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
| -0.25 | @3.59 | %27.8 | %0.0 | @1.39 | %72.2 |
| 0.0 | @2.98 | %33.6 | %29.1 | @1.50 | %66.5 |
| +0.25 | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.81 | %55.1 |
| +0.50 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %0.0 | @2.12 | %47.1 |
| +0.75 | @1.67 | %60.1 | %0.0 | @2.50 | %39.9 |
| +1.00 | @1.44 | %69.5 | %23.9 | @3.28 | %30.5 |
| +1.25 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.79 | %26.4 |
| +1.50 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.30 | %23.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.58 | %63.4 | %0.0 | @2.73 | %36.6 |
| +2.00 | @1.77 | %56.5 | %27.5 | @2.30 | %43.5 |
| +2.25 Ana Hat | @2.11 | %47.5 | %0.0 | @1.90 | %52.5 |
| +2.50 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.69 | %59.0 |
| +2.75 | @2.92 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| +3.00 | @3.90 | %25.7 | %20.6 | @1.35 | %74.3 |
| +3.25 | @4.40 | %22.7 | %0.0 | @1.29 | %77.3 |
| +3.50 | @4.91 | %20.4 | %0.0 | @1.26 | %79.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.7% | 12.8% | 9.7% | 4.5% | 1.6% | 0.4% |
| 1 Gol | 8.1% | 13.6% | 8.9% | 4.2% | 1.5% | 0.4% |
| 2 Gol | 4.2% | 5.9% | 4.1% | 1.9% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.3% | 1.8% | 1.3% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Racing — Son 5 Maç
G
vs Yafoot (D)
0 - 1
M
vs Union Abong-Mbang (D)
3 - 0
M
vs Tonnerre (E)
0 - 2
M
vs Bamboutos (D)
2 - 1
M
vs Kumba (D)
1 - 0
Kumba — Son 5 Maç
M
vs Bamboutos (D)
4 - 1
G
vs Union Abong-Mbang (D)
0 - 1
G
vs Racing (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 07.02.2026 | Elite Two | Kumba | 1 - 0 | Racing |