Maç Listesine Dön
Cambodia Elite Two • 23.04.2026 — 17:30

Bafmeng United

Elo: 1536
λ (Beklenen Gol): 1.48
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Racing

Elo: 1387
λ (Beklenen Gol): 0.72
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Bafmeng United - Racing mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.48, Dep: 0.72 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Bafmeng United %54.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bafmeng United xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Racing xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.48 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %54.5
X (Beraberlik) %28.2
2 (Deplasman) %17.3

Çifte Şans 1X: %82.7
Çifte Şans X2: %45.5
Çifte Şans 12: %71.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.0 0.5 Alt: %12.0
1.5 Üst: %65.4 1.5 Alt: %34.6
2.5 Üst: %37.7 2.5 Alt: %62.3
3.5 Üst: %18.0 3.5 Alt: %82.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %40.5
KG Yok %59.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%15.5
1-1
%12.7
2-0
%12.1
0-0
%12.0
2-1
%8.7
0-1
%7.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.0 İY X: %46.9 İY 2: %15.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %62.2 İY 0.5 Alt: %37.8
İY 1.5 Üst: %26.6 İY 1.5 Alt: %73.4
İY 2.5 Üst: %7.8 İY 2.5 Alt: %92.2
İY 3.5 Üst: %1.8 İY 3.5 Alt: %98.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.06
+
Dep 3.27
=
Toplam 8.32
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %45.3 8.5 Alt: %54.8
9.5 Üst: %32.4 9.5 Alt: %67.6
10.5 Üst: %21.7 10.5 Alt: %78.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.83 Korner (Ev: 2.33, Dep: 1.5)
İY 4.5 Üst: %33.8 İY 4.5 Alt: %66.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %67.2 | Eşit: %11.7 | Dep: %21.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.6
Ev: 13.1 • Dep: 7.6
İsabetli Şut 7.2
Ev: 4.6 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %41.0 21.5 Alt: %59.1
23.5 Şut Üst: %25.6 23.5 Alt: %74.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %43.6 7.5 Alt: %56.4
8.5 İsabetli Üst: %30.2 8.5 Alt: %69.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Bafmeng United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Racing
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Bafmeng United (-0.75)
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Racing (+0.75)
@1.90
%52.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %27.8
+2.00 Gol Alt
@2.08
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.54 %28.2 %0.0 @1.39 %71.8
-1.25 @3.08 %32.5 %0.0 @1.48 %67.6
-1.00 @2.62 %38.2 %26.1 @1.62 %61.8
-0.75 Ana Hat @2.11 %47.4 %0.0 @1.90 %52.6
-0.50 @1.84 %54.3 %0.0 @2.19 %45.7
-0.25 @1.58 %63.3 %0.0 @2.72 %36.8
0.0 @1.32 %75.8 %28.4 @4.13 %24.2
+0.25 @1.25 %79.8 %0.0 @4.94 %20.2
+0.50 @1.21 %82.6 %0.0 @5.76 %17.4
+0.75 @1.14 %88.0 %0.0 @8.35 %12.0
+1.00 @1.06 %94.2 %12.2 @17.11 %5.8
+1.25 @1.06 %94.5 %0.0 @18.31 %5.5
+1.50 @1.05 %94.9 %0.0 @19.50 %5.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.68 %59.6 %0.0 @2.48 %40.4
+2.00 Ana Hat @1.93 %51.8 %27.8 @2.08 %48.2
+2.25 @2.30 %43.5 %0.0 @1.77 %56.6
+2.50 @2.67 %37.4 %0.0 @1.60 %62.6
+2.75 @3.27 %30.6 %0.0 @1.44 %69.4
+3.00 @4.54 %22.0 %19.7 @1.28 %78.0
+3.25 @5.10 %19.6 %0.0 @1.24 %80.4
+3.50 @5.66 %17.7 %0.0 @1.21 %82.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 12.0% 7.1% 2.9% 0.7% 0.1% 0.0%
1 Gol 15.6% 12.8% 4.3% 1.0% 0.2% 0.0%
2 Gol 12.2% 8.8% 3.2% 0.8% 0.1% 0.0%
3 Gol 6.0% 4.3% 1.6% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 2.2% 1.6% 0.6% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.7% 0.5% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
Bafmeng United — Son 5 Maç
M vs Tonnerre (D)
2 - 0
G vs Tonnerre (E)
1 - 0
G vs FAP (E)
2 - 0
M vs Tonnerre (D)
3 - 2
G vs FAP (D)
2 - 3
Racing — Son 5 Maç
B vs Kumba (E)
0 - 0
G vs Yafoot (D)
0 - 1
M vs Union Abong-Mbang (D)
3 - 0
M vs Tonnerre (E)
0 - 2
M vs Bamboutos (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.