Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 15.03.2026 — 13:00

Magdeburg U19

Elo: 1592
λ (Beklenen Gol): 2.44
5 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Blumenthaler SV U19

Elo: 1446
λ (Beklenen Gol): 1.85
Model Güven Derecesi:
%50
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Magdeburg U19 - Blumenthaler SV U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.44, Dep: 1.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Magdeburg U19 %50.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %80.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %77.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Magdeburg U19 xG 2.71
Dengeli
Blumenthaler SV U19 xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %50.9
X (Beraberlik) %20.2
2 (Deplasman) %29.0

Çifte Şans 1X: %71.0
Çifte Şans X2: %49.1
Çifte Şans 12: %79.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.1 0.5 Alt: %1.9
1.5 Üst: %93.2 1.5 Alt: %6.8
2.5 Üst: %80.1 2.5 Alt: %19.9
3.5 Üst: %62.0 3.5 Alt: %38.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %77.4
KG Yok %22.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%7.6
2-2
%7.0
1-1
%6.7
3-1
%6.2
1-2
%5.7
3-2
%5.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.3 İY X: %33.4 İY 2: %26.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.4 İY 0.5 Alt: %15.6
İY 1.5 Üst: %58.2 İY 1.5 Alt: %41.8
İY 2.5 Üst: %29.9 İY 2.5 Alt: %70.1
İY 3.5 Üst: %12.4 İY 3.5 Alt: %87.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.99
+
Dep 5.69
=
Toplam 12.68
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.5 8.5 Alt: %11.5
9.5 Üst: %81.2 9.5 Alt: %18.8
10.5 Üst: %72.0 10.5 Alt: %28.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.83 Korner (Ev: 3.22, Dep: 2.62)
İY 4.5 Üst: %69.2 İY 4.5 Alt: %30.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %58.8 | Eşit: %10.6 | Dep: %30.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 33.4
Ev: 18.9 • Dep: 14.5
İsabetli Şut 11.7
Ev: 6.7 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.5 21.5 Alt: %1.5
23.5 Şut Üst: %96.2 23.5 Alt: %3.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %89.6 7.5 Alt: %10.4
8.5 İsabetli Üst: %82.4 8.5 Alt: %17.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Magdeburg U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Blumenthaler SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Magdeburg U19 (-0.50)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Blumenthaler SV U19 (+0.50)
@1.98
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %20.4
+4.00 Gol Alt
@2.00
%50.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.35 %29.9 %0.0 @1.43 %70.2
-1.25 @3.02 %33.1 %0.0 @1.50 %66.9
-1.00 @2.69 %37.2 %19.7 @1.59 %62.8
-0.75 @2.27 %44.0 %0.0 @1.79 %56.0
-0.50 Ana Hat @2.02 %49.6 %0.0 @1.98 %50.4
-0.25 @1.80 %55.4 %0.0 @2.24 %44.6
0.0 @1.59 %62.9 %21.2 @2.69 %37.1
+0.25 @1.49 %67.3 %0.0 @3.06 %32.7
+0.50 @1.41 %70.7 %0.0 @3.42 %29.3
+0.75 @1.31 %76.4 %0.0 @4.23 %23.6
+1.00 @1.20 %83.0 %14.8 @5.89 %17.0
+1.25 @1.19 %84.4 %0.0 @6.40 %15.6
+1.50 @1.17 %85.5 %0.0 @6.91 %14.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.08 %92.3 %0.0 @13.02 %7.7
+2.00 @1.09 %91.7 %13.8 @12.06 %8.3
+2.25 @1.18 %84.9 %0.0 @6.63 %15.1
+2.50 @1.26 %79.1 %0.0 @4.78 %20.9
+2.75 @1.30 %76.9 %0.0 @4.33 %23.1
+3.00 @1.35 %74.2 %19.0 @3.87 %25.8
+3.25 @1.51 %66.4 %0.0 @2.98 %33.6
+3.50 @1.66 %60.1 %0.0 @2.51 %39.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.9% 2.2% 2.5% 1.5% 0.7% 0.3%
1 Gol 3.0% 7.0% 6.0% 3.7% 1.7% 0.6%
2 Gol 4.3% 7.9% 7.3% 4.5% 2.1% 0.8%
3 Gol 3.5% 6.5% 6.0% 3.7% 1.7% 0.6%
4 Gol 2.1% 3.9% 3.6% 2.2% 1.0% 0.4%
5 Gol 1.0% 1.9% 1.8% 1.1% 0.5% 0.2%
Magdeburg U19 — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Blumenthaler SV U19 — Son 5 Maç
M vs Arminia Bielefeld U19 (E)
1 - 2
M vs Lübeck U19 (D)
4 - 3
B vs Babelsberg U19 (E)
4 - 4
G vs Hansa Rostock U19 (D)
0 - 2
G vs Hansa Rostock U19 (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.