Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 19.04.2026 — 12:00

Blumenthaler SV U19

Elo: 1446
λ (Beklenen Gol): 1.60
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Hertha BSC U19

Elo: 1590
λ (Beklenen Gol): 5.67
Model Güven Derecesi:
%77
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Blumenthaler SV U19 - Hertha BSC U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.60, Dep: 5.67 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hertha BSC U19 %90.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %97.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %79.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %5.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %48
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Blumenthaler SV U19 xG 1.95
Dengeli
Hertha BSC U19 xG 3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %4.2
X (Beraberlik) %5.6
2 (Deplasman) %90.3

Çifte Şans 1X: %9.7
Çifte Şans X2: %95.8
Çifte Şans 12: %94.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.8 0.5 Alt: %0.2
1.5 Üst: %99.4 1.5 Alt: %0.6
2.5 Üst: %97.3 2.5 Alt: %2.8
3.5 Üst: %92.2 3.5 Alt: %7.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %79.6
KG Yok %20.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-5
%6.2
1-6
%5.8
1-4
%5.5
2-5
%5.0
1-7
%4.7
2-6
%4.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %8.8 İY X: %17.8 İY 2: %73.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %95.1 İY 0.5 Alt: %4.9
İY 1.5 Üst: %82.2 İY 1.5 Alt: %17.8
İY 2.5 Üst: %58.7 İY 2.5 Alt: %41.4
İY 3.5 Üst: %33.6 İY 3.5 Alt: %66.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.3
+
Dep 9
=
Toplam 14.3
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %94.7 8.5 Alt: %5.3
9.5 Üst: %90.4 9.5 Alt: %9.6
10.5 Üst: %84.4 10.5 Alt: %15.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.58 Korner (Ev: 2.44, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %78.5 İY 4.5 Alt: %21.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %13.2 | Eşit: %6.7 | Dep: %80.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 33.8
Ev: 13.8 • Dep: 20
İsabetli Şut 12.9
Ev: 4.9 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.7 21.5 Alt: %1.3
23.5 Şut Üst: %96.8 23.5 Alt: %3.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %94.3 7.5 Alt: %5.7
8.5 İsabetli Üst: %89.6 8.5 Alt: %10.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Blumenthaler SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hertha BSC U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Blumenthaler SV U19 (+2.00)
@2.45
%40.9 İhtimal
İade (Push): %21.5
Hertha BSC U19 (-2.00)
@1.69
%59.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.20
%83.5 İhtimal
İade (Push): %16.3
+4.00 Gol Alt
@6.05
%16.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @42.68 %2.3 %0.0 @1.02 %97.7
-1.25 @41.74 %2.4 %0.0 @1.02 %97.6
-1.00 @40.81 %2.5 %4.4 @1.03 %97.6
-0.75 @21.58 %4.6 %0.0 @1.05 %95.4
-0.50 @14.88 %6.7 %0.0 @1.07 %93.3
-0.25 @14.16 %7.1 %0.0 @1.08 %92.9
0.0 @13.44 %7.4 %9.6 @1.08 %92.6
+0.25 @8.24 %12.1 %0.0 @1.14 %87.9
+0.50 @6.11 %16.4 %0.0 @1.20 %83.6
+0.75 @5.63 %17.8 %0.0 @1.22 %82.2
+1.00 @5.15 %19.4 %15.7 @1.24 %80.6
+1.25 @3.80 %26.3 %0.0 @1.36 %73.7
+1.50 @3.11 %32.1 %0.0 @1.47 %67.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.01 %98.9 %0.0 @92.22 %1.1
+2.00 @1.01 %98.9 %3.8 @90.43 %1.1
+2.25 @1.03 %97.0 %0.0 @33.11 %3.0
+2.50 @1.05 %95.1 %0.0 @20.57 %4.9
+2.75 @1.05 %94.9 %0.0 @19.64 %5.1
+3.00 @1.06 %94.7 %9.0 @18.72 %5.3
+3.25 @1.11 %90.2 %0.0 @10.22 %9.8
+3.50 @1.16 %86.2 %0.0 @7.23 %13.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 0.2% 0.7% 2.3% 4.3% 6.0% 6.8%
1 Gol 0.1% 1.4% 3.6% 6.8% 9.6% 10.9%
2 Gol 0.2% 1.0% 2.9% 5.5% 7.7% 8.8%
3 Gol 0.1% 0.5% 1.5% 2.9% 4.1% 4.7%
4 Gol 0.0% 0.2% 0.6% 1.2% 1.6% 1.9%
5 Gol 0.0% 0.1% 0.2% 0.4% 0.5% 0.6%
Blumenthaler SV U19 — Son 5 Maç
B vs Hallescher FC U19 (E)
1 - 1
B vs Hansa Rostock U19 (E)
3 - 3
M vs Hallescher FC U19 (D)
8 - 0
M vs Magdeburg U19 (D)
5 - 1
M vs Arminia Bielefeld U19 (E)
1 - 2
Hertha BSC U19 — Son 5 Maç
G vs Hansa Rostock U19 (D)
1 - 7
G vs Hansa Rostock U19 (D)
1 - 4
G vs Hansa Rostock U19 (E)
2 - 1
G vs Hansa Rostock U19 (E)
7 - 0
G vs Hansa Rostock U19 (E)
5 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.