Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 26.04.2026 — 12:00

Babelsberg U19

Elo: 1503
λ (Beklenen Gol): 4.68
4 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Blumenthaler SV U19

Elo: 1446
λ (Beklenen Gol): 2.18
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Babelsberg U19 - Blumenthaler SV U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 4.68, Dep: 2.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Babelsberg U19 %76.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %96.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %87.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %10.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.3
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %62.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Babelsberg U19 xG 3.74
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
Blumenthaler SV U19 xG 2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım ürettiği xG beklentisinden (3.74 xG) çok daha fazla gol attı (4.68 gol). Bitiricilikte geçici bir şans/seri dönemi yaşıyor; ortalamaya geri dönüş (negatif regresyon) riski yüksek.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %76.7
X (Beraberlik) %10.8
2 (Deplasman) %12.6

Çifte Şans 1X: %87.4
Çifte Şans X2: %23.4
Çifte Şans 12: %89.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.7 0.5 Alt: %0.3
1.5 Üst: %99.2 1.5 Alt: %0.8
2.5 Üst: %96.5 2.5 Alt: %3.5
3.5 Üst: %90.6 3.5 Alt: %9.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %87.9
KG Yok %12.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
4-2
%5.2
5-2
%4.9
4-1
%4.8
5-1
%4.5
3-2
%4.5
3-1
%4.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %60.2 İY X: %23.1 İY 2: %16.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %94.4 İY 0.5 Alt: %5.6
İY 1.5 Üst: %80.8 İY 1.5 Alt: %19.2
İY 2.5 Üst: %56.8 İY 2.5 Alt: %43.3
İY 3.5 Üst: %32.8 İY 3.5 Alt: %67.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 10.5
+
Dep 6.41
=
Toplam 16.91
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %98.7 8.5 Alt: %1.3
9.5 Üst: %97.3 9.5 Alt: %2.7
10.5 Üst: %94.9 10.5 Alt: %5.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 7.78 Korner (Ev: 4.83, Dep: 2.95)
İY 4.5 Üst: %88.7 İY 4.5 Alt: %11.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %80.2 | Eşit: %6.3 | Dep: %13.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 40.5
Ev: 24 • Dep: 16.5
İsabetli Şut 15.7
Ev: 10 • Dep: 5.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.9 21.5 Alt: %0.1
23.5 Şut Üst: %99.8 23.5 Alt: %0.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %98.8 7.5 Alt: %1.2
8.5 İsabetli Üst: %97.4 8.5 Alt: %2.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Babelsberg U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Blumenthaler SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Babelsberg U19 (-1.50)
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Blumenthaler SV U19 (+1.50)
@2.00
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.19
%84.0 İhtimal
İade (Push): %14.8
+4.00 Gol Alt
@6.26
%16.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 Ana Hat @2.00 %49.9 %0.0 @2.00 %50.1
-1.25 @1.81 %55.2 %0.0 @2.23 %44.8
-1.00 @1.62 %61.8 %19.3 @2.62 %38.2
-0.75 @1.52 %65.9 %0.0 @2.93 %34.1
-0.50 @1.45 %69.2 %0.0 @3.25 %30.8
-0.25 @1.34 %74.9 %0.0 @3.98 %25.1
0.0 @1.23 %81.6 %15.2 @5.43 %18.4
+0.25 @1.20 %83.1 %0.0 @5.91 %16.9
+0.50 @1.19 %84.4 %0.0 @6.40 %15.6
+0.75 @1.13 %88.3 %0.0 @8.56 %11.7
+1.00 @1.08 %92.7 %8.9 @13.61 %7.4
+1.25 @1.08 %93.0 %0.0 @14.27 %7.0
+1.50 @1.07 %93.3 %0.0 @14.94 %6.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.01 %98.8 %0.0 @86.42 %1.2
+2.00 @1.01 %98.8 %3.9 @84.71 %1.2
+2.25 @1.03 %96.9 %0.0 @31.87 %3.1
+2.50 @1.05 %95.0 %0.0 @19.92 %5.0
+2.75 @1.06 %94.8 %0.0 @19.06 %5.3
+3.00 @1.06 %94.5 %8.6 @18.21 %5.5
+3.25 @1.11 %90.3 %0.0 @10.27 %9.7
+3.50 @1.16 %86.4 %0.0 @7.34 %13.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 0.3% 0.2% 0.4% 0.3% 0.2% 0.1%
1 Gol 0.6% 1.8% 1.8% 1.3% 0.7% 0.3%
2 Gol 1.7% 3.8% 4.2% 3.0% 1.7% 0.7%
3 Gol 2.7% 6.0% 6.5% 4.7% 2.6% 1.1%
4 Gol 3.2% 7.0% 7.6% 5.5% 3.0% 1.3%
5 Gol 3.0% 6.5% 7.1% 5.2% 2.8% 1.2%
Babelsberg U19 — Son 5 Maç
B vs Blumenthaler SV U19 (D)
4 - 4
Blumenthaler SV U19 — Son 5 Maç
B vs Hertha BSC U19 (E)
1 - 1
B vs Hallescher FC U19 (E)
1 - 1
B vs Hansa Rostock U19 (E)
3 - 3
M vs Hallescher FC U19 (D)
8 - 0
M vs Magdeburg U19 (D)
5 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
22.02.2026 U19 Bundesliga Blumenthaler SV U19 4 - 4 Babelsberg U19