Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 09.05.2026 — 14:00

Arminia Bielefeld U19

Elo: 1576
λ (Beklenen Gol): 3.59
3 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0

Blumenthaler SV U19

Elo: 1454
λ (Beklenen Gol): 1.01
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Arminia Bielefeld U19 - Blumenthaler SV U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.59, Dep: 1.01 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Arminia Bielefeld U19 %83.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %83.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %10.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %69.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Arminia Bielefeld U19 xG 3.47
Dengeli
Blumenthaler SV U19 xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %83.6
X (Beraberlik) %10.3
2 (Deplasman) %6.1

Çifte Şans 1X: %93.9
Çifte Şans X2: %16.4
Çifte Şans 12: %89.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.5 0.5 Alt: %1.5
1.5 Üst: %94.6 1.5 Alt: %5.4
2.5 Üst: %83.5 2.5 Alt: %16.5
3.5 Üst: %67.0 3.5 Alt: %33.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %62.0
KG Yok %38.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
3-1
%7.9
3-0
%7.9
4-1
%7.1
4-0
%7.1
2-1
%6.6
2-0
%6.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %64.7 İY X: %25.7 İY 2: %9.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %86.3 İY 0.5 Alt: %13.7
İY 1.5 Üst: %61.0 İY 1.5 Alt: %39.0
İY 2.5 Üst: %32.6 İY 2.5 Alt: %67.5
İY 3.5 Üst: %13.4 İY 3.5 Alt: %86.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 9.31
+
Dep 3.89
=
Toplam 13.2
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.9 8.5 Alt: %9.1
9.5 Üst: %84.7 9.5 Alt: %15.3
10.5 Üst: %76.5 10.5 Alt: %23.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.07 Korner (Ev: 4.28, Dep: 1.79)
İY 4.5 Üst: %72.4 İY 4.5 Alt: %27.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %91.5 | Eşit: %3.7 | Dep: %4.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 33.3
Ev: 24 • Dep: 9.3
İsabetli Şut 12.4
Ev: 9.2 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.5 21.5 Alt: %1.5
23.5 Şut Üst: %96.1 23.5 Alt: %3.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %92.7 7.5 Alt: %7.3
8.5 İsabetli Üst: %87.1 8.5 Alt: %12.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Arminia Bielefeld U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Blumenthaler SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Arminia Bielefeld U19 (-2.00)
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %22.2
Blumenthaler SV U19 (+2.00)
@2.10
%47.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %22.2
+4.00 Gol Alt
@2.02
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @1.59 %62.9 %0.0 @2.69 %37.1
-1.25 @1.45 %69.1 %0.0 @3.23 %30.9
-1.00 @1.30 %76.7 %18.0 @4.29 %23.3
-0.75 @1.27 %79.0 %0.0 @4.76 %21.0
-0.50 @1.24 %80.9 %0.0 @5.23 %19.1
-0.25 @1.16 %86.0 %0.0 @7.17 %14.0
0.0 @1.09 %91.9 %12.0 @12.37 %8.1
+0.25 @1.08 %92.4 %0.0 @13.22 %7.6
+0.50 @1.08 %92.9 %0.0 @14.06 %7.1
+0.75 @1.05 %95.2 %0.0 @20.76 %4.8
+1.00 @1.02 %97.6 %4.8 @41.54 %2.4
+1.25 @1.02 %97.7 %0.0 @42.59 %2.4
+1.50 @1.02 %97.7 %0.0 @43.64 %2.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.07 %93.2 %0.0 @14.74 %6.8
+2.00 @1.08 %92.7 %12.9 @13.72 %7.3
+2.25 @1.16 %86.3 %0.0 @7.30 %13.7
+2.50 @1.24 %80.7 %0.0 @5.19 %19.3
+2.75 @1.27 %78.7 %0.0 @4.69 %21.3
+3.00 @1.31 %76.1 %19.3 @4.19 %23.9
+3.25 @1.47 %68.0 %0.0 @3.12 %32.0
+3.50 @1.63 %61.4 %0.0 @2.59 %38.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.5% 0.9% 0.6% 0.2% 0.1% 0.0%
1 Gol 4.0% 4.6% 2.2% 0.7% 0.2% 0.0%
2 Gol 7.7% 7.7% 3.9% 1.3% 0.3% 0.1%
3 Gol 9.2% 9.3% 4.7% 1.6% 0.4% 0.1%
4 Gol 8.3% 8.3% 4.2% 1.4% 0.4% 0.1%
5 Gol 5.9% 6.0% 3.0% 1.0% 0.3% 0.1%
Arminia Bielefeld U19 — Son 5 Maç
G vs Blumenthaler SV U19 (D)
1 - 2
Blumenthaler SV U19 — Son 5 Maç
G vs Lübeck U19 (E)
3 - 2
M vs Babelsberg U19 (D)
4 - 1
B vs Hertha BSC U19 (E)
1 - 1
B vs Hallescher FC U19 (E)
1 - 1
B vs Hansa Rostock U19 (E)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
07.03.2026 U19 Bundesliga Blumenthaler SV U19 1 - 2 Arminia Bielefeld U19