Croatia
Third NL - Jug •
04.04.2026 — 17:30
Val Kaštel Stari
Elo: 1454λ (Beklenen Gol): 1.68
1 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Sloga Mravince
Elo: 1526λ (Beklenen Gol): 1.04
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Val Kaštel Stari - Sloga Mravince mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.68, Dep: 1.04 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Val Kaštel Stari %51.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %96.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Val Kaštel Stari xG
1.95
Dengeli
Sloga Mravince xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%51.4
X (Beraberlik)
%25.9
2 (Deplasman)
%22.6
Çifte Şans 1X: %77.4
Çifte Şans X2: %48.6
Çifte Şans 12: %74.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.5
0.5 Alt: %7.5
1.5 Üst: %76.4
1.5 Alt: %23.6
2.5 Üst: %51.2
2.5 Alt: %48.8
3.5 Üst: %29.1
3.5 Alt: %70.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.6
KG Yok
%46.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.4
1-0
%10.2
2-1
%9.7
2-0
%9.3
0-0
%7.4
1-2
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.8
İY X: %42.4
İY 2: %19.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.8
İY 0.5 Alt: %30.2
İY 1.5 Üst: %35.4
İY 1.5 Alt: %64.6
İY 2.5 Üst: %12.5
İY 2.5 Alt: %87.5
İY 3.5 Üst: %3.5
İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.46
+
Dep
3.96
=
Toplam
9.43
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.9
8.5 Alt: %40.1
9.5 Üst: %46.9
9.5 Alt: %53.1
10.5 Üst: %34.6
10.5 Alt: %65.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.34 Korner (Ev: 2.51, Dep: 1.82)
İY 4.5 Üst: %43.7
İY 4.5 Alt: %56.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %62.7 |
Eşit: %11.8 |
Dep: %25.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.8
Ev: 14.3 • Dep: 9.5
İsabetli Şut
8.4
Ev: 5.1 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %67.4
21.5 Alt: %32.6
23.5 Şut Üst: %51.4
23.5 Alt: %48.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %59.5
7.5 Alt: %40.5
8.5 İsabetli Üst: %45.7
8.5 Alt: %54.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVal Kaštel Stari
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sloga Mravince
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Val Kaštel Stari (-0.50)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sloga Mravince (+0.50)
@2.05
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.03
%49.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.39 | %72.2 |
| -1.25 | @3.18 | %31.5 | %0.0 | @1.46 | %68.5 |
| -1.00 | @2.76 | %36.2 | %23.3 | @1.57 | %63.8 |
| -0.75 | @2.24 | %44.7 | %0.0 | @1.81 | %55.4 |
| -0.50 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.05 | %48.9 |
| -0.25 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| 0.0 | @1.45 | %69.2 | %26.2 | @3.25 | %30.8 |
| +0.25 | @1.35 | %73.8 | %0.0 | @3.82 | %26.2 |
| +0.50 | @1.29 | %77.3 | %0.0 | @4.40 | %22.8 |
| +0.75 | @1.20 | %83.1 | %0.0 | @5.92 | %16.9 |
| +1.00 | @1.11 | %90.0 | %14.1 | @9.96 | %10.0 |
| +1.25 | @1.10 | %90.7 | %0.0 | @10.78 | %9.3 |
| +1.50 | @1.09 | %91.4 | %0.0 | @11.60 | %8.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.37 | %72.8 | %0.0 | @3.67 | %27.2 |
| +2.00 | @1.47 | %68.1 | %25.4 | @3.14 | %31.9 |
| +2.25 | @1.72 | %58.2 | %0.0 | @2.39 | %41.8 |
| +2.50 Ana Hat | @1.97 | %50.8 | %0.0 | @2.03 | %49.2 |
| +2.75 | @2.24 | %44.7 | %0.0 | @1.81 | %55.4 |
| +3.00 | @2.72 | %36.7 | %22.3 | @1.58 | %63.3 |
| +3.25 | @3.11 | %32.1 | %0.0 | @1.47 | %67.9 |
| +3.50 | @3.51 | %28.5 | %0.0 | @1.40 | %71.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.5% | 6.0% | 3.6% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 10.3% | 12.5% | 6.0% | 2.1% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.3% | 9.7% | 5.1% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.2% | 5.5% | 2.8% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.2% | 2.3% | 1.2% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.7% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Val Kaštel Stari — Son 5 Maç
M
vs GOŠK Kaštel Gomilica (D)
3 - 1
M
vs GOŠK Kaštel Gomilica (D)
3 - 1
G
vs GOŠK Kaštel Gomilica (E)
2 - 0
Sloga Mravince — Son 5 Maç
M
vs Neretva Metkovic (D)
2 - 0
G
vs Neretva Metkovic (E)
3 - 1
G
vs Neretva Metkovic (D)
3 - 4
M
vs Neretva Metkovic (E)
0 - 2
B
vs Neretva Metkovic (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.