Croatia
Third NL - Jug •
02.05.2026 — 18:00
Jadran KS
Elo: 1472λ (Beklenen Gol): 1.17
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Sloga Mravince
Elo: 1526λ (Beklenen Gol): 2.24
Model Güven Derecesi:
%77
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Jadran KS - Sloga Mravince mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.17, Dep: 2.24 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sloga Mravince %61.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %49.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Jadran KS xG
1.55
Dengeli
Sloga Mravince xG
2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%18.1
X (Beraberlik)
%20.9
2 (Deplasman)
%61.0
Çifte Şans 1X: %39.0
Çifte Şans X2: %81.9
Çifte Şans 12: %79.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.9
0.5 Alt: %4.1
1.5 Üst: %86.0
1.5 Alt: %14.0
2.5 Üst: %66.1
2.5 Alt: %33.9
3.5 Üst: %44.3
3.5 Alt: %55.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%62.1
KG Yok
%37.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%9.7
1-1
%9.3
0-2
%8.3
1-3
%7.3
0-1
%6.8
0-3
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.0
İY X: %36.5
İY 2: %45.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.5
İY 0.5 Alt: %22.6
İY 1.5 Üst: %45.9
İY 1.5 Alt: %54.1
İY 2.5 Üst: %19.6
İY 2.5 Alt: %80.4
İY 3.5 Üst: %6.6
İY 3.5 Alt: %93.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.43
+
Dep
6.54
=
Toplam
10.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %76.5
8.5 Alt: %23.6
9.5 Üst: %65.5
9.5 Alt: %34.5
10.5 Üst: %53.6
10.5 Alt: %46.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.04 Korner (Ev: 2.04, Dep: 3.01)
İY 4.5 Üst: %56.7
İY 4.5 Alt: %43.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %21.3 |
Eşit: %10.0 |
Dep: %68.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28
Ev: 11.2 • Dep: 16.9
İsabetli Şut
9.7
Ev: 4 • Dep: 5.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.5
21.5 Alt: %10.5
23.5 Şut Üst: %80.1
23.5 Alt: %19.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.6
7.5 Alt: %24.4
8.5 İsabetli Üst: %63.8
8.5 Alt: %36.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiJadran KS
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sloga Mravince
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Jadran KS (+1.00)
@1.94
%51.5 İhtimal
İade (Push): %22.4
Sloga Mravince (-1.00)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @13.87 | %7.2 | %0.0 | @1.08 | %92.8 |
| -1.25 | @13.09 | %7.6 | %0.0 | @1.08 | %92.4 |
| -1.00 | @12.30 | %8.1 | %11.3 | @1.09 | %91.9 |
| -0.75 | @7.33 | %13.6 | %0.0 | @1.16 | %86.4 |
| -0.50 | @5.40 | %18.5 | %0.0 | @1.23 | %81.5 |
| -0.25 | @4.82 | %20.8 | %0.0 | @1.26 | %79.2 |
| 0.0 | @4.24 | %23.6 | %21.5 | @1.31 | %76.4 |
| +0.25 | @3.05 | %32.8 | %0.0 | @1.49 | %67.2 |
| +0.50 | @2.50 | %40.0 | %0.0 | @1.67 | %60.0 |
| +0.75 | @2.22 | %45.1 | %0.0 | @1.82 | %55.0 |
| +1.00 Ana Hat | @1.94 | %51.5 | %22.4 | @2.06 | %48.5 |
| +1.25 | @1.73 | %57.7 | %0.0 | @2.36 | %42.4 |
| +1.50 | @1.60 | %62.4 | %0.0 | @2.66 | %37.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.24 | %16.0 |
| +2.00 | @1.22 | %81.9 | %20.5 | @5.53 | %18.1 |
| +2.25 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.65 | %27.4 |
| +2.50 | @1.54 | %65.1 | %0.0 | @2.87 | %34.9 |
| +2.75 | @1.65 | %60.7 | %0.0 | @2.55 | %39.3 |
| +3.00 | @1.82 | %55.0 | %22.5 | @2.22 | %45.0 |
| +3.25 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| +3.50 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.74 | %57.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.1% | 7.0% | 8.6% | 6.4% | 3.6% | 1.6% |
| 1 Gol | 3.3% | 9.6% | 10.0% | 7.5% | 4.2% | 1.9% |
| 2 Gol | 2.3% | 5.2% | 5.8% | 4.3% | 2.4% | 1.1% |
| 3 Gol | 0.9% | 2.0% | 2.3% | 1.7% | 0.9% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.6% | 0.7% | 0.5% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Jadran KS — Son 5 Maç
B
vs Kamen Ivanbegovina (D)
0 - 0
B
vs Val Kaštel Stari (E)
1 - 1
M
vs HNK Zadar (D)
4 - 0
M
vs Omiš (E)
0 - 2
M
vs Primorac Biograd (D)
5 - 0
Sloga Mravince — Son 5 Maç
B
vs GOŠK Kaštel Gomilica (E)
0 - 0
B
vs Hrvatski vitez (D)
3 - 3
G
vs Vodice (E)
3 - 0
G
vs Kamen Ivanbegovina (E)
6 - 2
G
vs Val Kaštel Stari (D)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.