Özbekistan
Super League •
26.04.2026 — 15:00
Gucha Stars
Elo: 1476λ (Beklenen Gol): 1.75
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Mombasa Elite
Elo: 1472λ (Beklenen Gol): 1.65
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Gucha Stars - Mombasa Elite mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.75, Dep: 1.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Gucha Stars %40.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gucha Stars xG
2.00
Dengeli
Mombasa Elite xG
1.91
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%40.0
X (Beraberlik)
%24.1
2 (Deplasman)
%35.9
Çifte Şans 1X: %64.1
Çifte Şans X2: %60.0
Çifte Şans 12: %75.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.8
0.5 Alt: %4.2
1.5 Üst: %85.9
1.5 Alt: %14.1
2.5 Üst: %65.8
2.5 Alt: %34.2
3.5 Üst: %44.0
3.5 Alt: %56.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.3
KG Yok
%32.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.4
2-1
%8.4
1-2
%8.0
2-2
%7.0
1-0
%5.2
2-0
%5.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.1
İY X: %38.3
İY 2: %29.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.3
İY 0.5 Alt: %22.8
İY 1.5 Üst: %45.9
İY 1.5 Alt: %54.1
İY 2.5 Üst: %19.6
İY 2.5 Alt: %80.4
İY 3.5 Üst: %6.7
İY 3.5 Alt: %93.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.59
+
Dep
5.26
=
Toplam
10.85
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.4
8.5 Alt: %24.6
9.5 Üst: %64.3
9.5 Alt: %35.7
10.5 Üst: %52.2
10.5 Alt: %47.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.99 Korner (Ev: 2.57, Dep: 2.42)
İY 4.5 Üst: %55.8
İY 4.5 Alt: %44.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %47.9 |
Eşit: %12.2 |
Dep: %39.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.9
Ev: 14.7 • Dep: 13.2
İsabetli Şut
9.8
Ev: 5.2 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.1
21.5 Alt: %10.9
23.5 Şut Üst: %79.6
23.5 Alt: %20.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %75.7
7.5 Alt: %24.3
8.5 İsabetli Üst: %63.9
8.5 Alt: %36.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGucha Stars
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mombasa Elite
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Gucha Stars (0.0)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %24.5
Mombasa Elite (+0.00)
@2.11
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.06
%48.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.83 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.3 |
| -1.25 | @4.37 | %22.9 | %0.0 | @1.30 | %77.1 |
| -1.00 | @3.91 | %25.6 | %19.0 | @1.34 | %74.4 |
| -0.75 | @2.99 | %33.4 | %0.0 | @1.50 | %66.6 |
| -0.50 | @2.52 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| -0.25 | @2.21 | %45.3 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| 0.0 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %24.5 | @2.11 | %47.3 |
| +0.25 | @1.69 | %59.3 | %0.0 | @2.45 | %40.7 |
| +0.50 | @1.56 | %64.3 | %0.0 | @2.80 | %35.8 |
| +0.75 | @1.42 | %70.6 | %0.0 | @3.40 | %29.4 |
| +1.00 | @1.28 | %78.3 | %17.9 | @4.60 | %21.7 |
| +1.25 | @1.24 | %80.4 | %0.0 | @5.10 | %19.6 |
| +1.50 | @1.22 | %82.2 | %0.0 | @5.61 | %17.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %84.1 | %0.0 | @6.28 | %15.9 |
| +2.00 | @1.22 | %82.0 | %20.4 | @5.57 | %18.0 |
| +2.25 | @1.38 | %72.7 | %0.0 | @3.66 | %27.3 |
| +2.50 | @1.53 | %65.3 | %0.0 | @2.88 | %34.7 |
| +2.75 | @1.64 | %60.9 | %0.0 | @2.56 | %39.1 |
| +3.00 | @1.81 | %55.4 | %22.2 | @2.24 | %44.7 |
| +3.25 Ana Hat | @2.06 | %48.4 | %0.0 | @1.94 | %51.6 |
| +3.50 | @2.32 | %43.0 | %0.0 | @1.76 | %57.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.2% | 4.9% | 4.6% | 2.5% | 1.0% | 0.3% |
| 1 Gol | 5.2% | 10.6% | 8.1% | 4.4% | 1.8% | 0.6% |
| 2 Gol | 5.2% | 8.6% | 7.1% | 3.9% | 1.6% | 0.5% |
| 3 Gol | 3.0% | 5.0% | 4.1% | 2.3% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 1.3% | 2.2% | 1.8% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.8% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Gucha Stars — Son 5 Maç
B
vs Luanda Villa (D)
0 - 0
M
vs MOFA (E)
2 - 3
Mombasa Elite — Son 5 Maç
M
vs Migori Youth (D)
3 - 2
B
vs Nzoia Sugar (D)
2 - 2
G
vs Naivas (E)
1 - 0
M
vs Nzoia Sugar (D)
1 - 0
M
vs Naivas (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.