Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 11.04.2026 — 12:00

Hombrucher SV U19

Elo: 1473
λ (Beklenen Gol): 3.44
4 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

SG Unterrath U19

Elo: 1396
λ (Beklenen Gol): 0.78
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Hombrucher SV U19 - SG Unterrath U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.44, Dep: 0.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hombrucher SV U19 %85.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %79.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %9.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %69.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hombrucher SV U19 xG 3.47
Dengeli
SG Unterrath U19 xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %85.7
X (Beraberlik) %9.7
2 (Deplasman) %4.6

Çifte Şans 1X: %95.4
Çifte Şans X2: %14.3
Çifte Şans 12: %90.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.0 0.5 Alt: %2.1
1.5 Üst: %92.5 1.5 Alt: %7.5
2.5 Üst: %79.0 2.5 Alt: %21.0
3.5 Üst: %60.4 3.5 Alt: %39.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %52.7
KG Yok %47.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
3-0
%10.1
2-0
%8.8
4-0
%8.6
3-1
%7.9
2-1
%6.9
4-1
%6.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %66.3 İY X: %26.1 İY 2: %7.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.1 İY 0.5 Alt: %15.9
İY 1.5 Üst: %56.3 İY 1.5 Alt: %43.8
İY 2.5 Üst: %28.1 İY 2.5 Alt: %71.9
İY 3.5 Üst: %10.6 İY 3.5 Alt: %89.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 9
+
Dep 3.4
=
Toplam 12.4
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.9 8.5 Alt: %13.1
9.5 Üst: %79.0 9.5 Alt: %21.0
10.5 Üst: %69.3 10.5 Alt: %30.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.7 Korner (Ev: 4.14, Dep: 1.56)
İY 4.5 Üst: %67.3 İY 4.5 Alt: %32.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %93.0 | Eşit: %3.2 | Dep: %3.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 31.9
Ev: 24 • Dep: 7.9
İsabetli Şut 11.6
Ev: 8.9 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.3 21.5 Alt: %2.7
23.5 Şut Üst: %93.8 23.5 Alt: %6.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %89.2 7.5 Alt: %10.8
8.5 İsabetli Üst: %81.8 8.5 Alt: %18.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Hombrucher SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SG Unterrath U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Hombrucher SV U19 (-2.00)
@1.79
%56.0 İhtimal
İade (Push): %22.6
SG Unterrath U19 (+2.00)
@2.27
%44.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @1.52 %65.9 %0.0 @2.94 %34.1
-1.25 @1.38 %72.4 %0.0 @3.62 %27.6
-1.00 @1.25 %80.2 %17.8 @5.04 %19.8
-0.75 @1.22 %82.1 %0.0 @5.59 %17.9
-0.50 @1.19 %83.7 %0.0 @6.13 %16.3
-0.25 @1.13 %88.6 %0.0 @8.77 %11.4
0.0 @1.06 %94.1 %11.1 @17.03 %5.9
+0.25 @1.06 %94.5 %0.0 @18.09 %5.5
+0.50 @1.06 %94.8 %0.0 @19.15 %5.2
+0.75 @1.04 %96.6 %0.0 @29.38 %3.4
+1.00 @1.02 %98.5 %3.8 @66.03 %1.5
+1.25 @1.02 %98.5 %0.0 @67.32 %1.5
+1.50 @1.01 %98.5 %0.0 @68.61 %1.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.10 %90.7 %0.0 @10.80 %9.3
+2.00 @1.11 %89.9 %15.5 @9.89 %10.1
+2.25 @1.21 %82.4 %0.0 @5.67 %17.7
+2.50 @1.32 %76.0 %0.0 @4.16 %24.0
+2.75 @1.37 %73.1 %0.0 @3.72 %26.9
+3.00 @1.44 %69.5 %21.3 @3.28 %30.5
+3.25 @1.63 %61.2 %0.0 @2.58 %38.8
+3.50 @1.83 %54.7 %0.0 @2.21 %45.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.0% 1.0% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
1 Gol 5.5% 4.9% 1.8% 0.5% 0.1% 0.0%
2 Gol 10.1% 7.8% 3.1% 0.8% 0.2% 0.0%
3 Gol 11.5% 9.0% 3.5% 0.9% 0.2% 0.0%
4 Gol 9.9% 7.7% 3.0% 0.8% 0.2% 0.0%
5 Gol 6.8% 5.3% 2.1% 0.5% 0.1% 0.0%
Hombrucher SV U19 — Son 5 Maç
G vs Werder Bremen U19 (E)
3 - 0
M vs Meppen U19 (D)
3 - 1
B vs SG Unterrath U19 (D)
1 - 1
SG Unterrath U19 — Son 5 Maç
M vs Werder Bremen U19 (D)
7 - 0
M vs Meppen U19 (E)
0 - 3
B vs Preußen Münster U19 (D)
2 - 2
B vs Hombrucher SV U19 (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
07.02.2026 U19 Bundesliga SG Unterrath U19 1 - 1 Hombrucher SV U19