Germany
U19 Bundesliga •
21.03.2026 — 17:00
Erzgebirge Aue U19
Elo: 1422λ (Beklenen Gol): 2.92
5 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Wacker Burghausen U19
Elo: 1443λ (Beklenen Gol): 1.83
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Erzgebirge Aue U19 - Wacker Burghausen U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.92, Dep: 1.83 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Erzgebirge Aue U19 %59.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %85.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %79.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %94.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%52.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Erzgebirge Aue U19 xG
3.11
Dengeli
Wacker Burghausen U19 xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%59.9
X (Beraberlik)
%17.6
2 (Deplasman)
%22.5
Çifte Şans 1X: %77.5
Çifte Şans X2: %40.1
Çifte Şans 12: %82.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.7
0.5 Alt: %1.3
1.5 Üst: %95.4
1.5 Alt: %4.6
2.5 Üst: %85.3
2.5 Alt: %14.7
3.5 Üst: %69.8
3.5 Alt: %30.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%79.8
KG Yok
%20.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%6.8
3-1
%6.6
2-2
%6.2
3-2
%6.0
1-1
%5.0
4-1
%4.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %46.7
İY X: %30.7
İY 2: %22.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %87.1
İY 0.5 Alt: %12.9
İY 1.5 Üst: %63.6
İY 1.5 Alt: %36.4
İY 2.5 Üst: %35.3
İY 2.5 Alt: %64.7
İY 3.5 Üst: %15.8
İY 3.5 Alt: %84.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.97
+
Dep
5.66
=
Toplam
13.63
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %92.6
8.5 Alt: %7.4
9.5 Üst: %87.2
9.5 Alt: %12.8
10.5 Üst: %79.8
10.5 Alt: %20.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.27 Korner (Ev: 3.66, Dep: 2.6)
İY 4.5 Üst: %74.9
İY 4.5 Alt: %25.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %68.6 |
Eşit: %9.1 |
Dep: %22.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
36.3
Ev: 21.9 • Dep: 14.4
İsabetli Şut
12.7
Ev: 7.8 • Dep: 4.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.6
21.5 Alt: %0.4
23.5 Şut Üst: %98.7
23.5 Alt: %1.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %93.7
7.5 Alt: %6.3
8.5 İsabetli Üst: %88.6
8.5 Alt: %11.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiErzgebirge Aue U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Wacker Burghausen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Erzgebirge Aue U19 (-0.75)
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Wacker Burghausen U19 (+0.75)
@2.11
%47.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.70
%58.8 İhtimal
İade (Push): %20.1
+4.00 Gol Alt
@2.43
%41.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.68 | %37.3 | %0.0 | @1.60 | %62.7 |
| -1.25 | @2.41 | %41.5 | %0.0 | @1.71 | %58.5 |
| -1.00 | @2.14 | %46.7 | %20.1 | @1.88 | %53.3 |
| -0.75 Ana Hat | @1.90 | %52.7 | %0.0 | @2.11 | %47.4 |
| -0.50 | @1.74 | %57.4 | %0.0 | @2.35 | %42.6 |
| -0.25 | @1.58 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| 0.0 | @1.41 | %71.0 | %19.2 | @3.45 | %29.0 |
| +0.25 | @1.35 | %74.1 | %0.0 | @3.86 | %25.9 |
| +0.50 | @1.31 | %76.6 | %0.0 | @4.27 | %23.4 |
| +0.75 | @1.22 | %81.6 | %0.0 | @5.45 | %18.4 |
| +1.00 | @1.14 | %87.4 | %12.4 | @7.96 | %12.6 |
| +1.25 | @1.13 | %88.3 | %0.0 | @8.52 | %11.7 |
| +1.50 | @1.12 | %89.0 | %0.0 | @9.09 | %11.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.06 | %94.7 | %0.0 | @18.75 | %5.3 |
| +2.00 | @1.06 | %94.3 | %11.0 | @17.66 | %5.7 |
| +2.25 | @1.13 | %88.8 | %0.0 | @8.96 | %11.2 |
| +2.50 | @1.19 | %83.9 | %0.0 | @6.23 | %16.1 |
| +2.75 | @1.21 | %82.5 | %0.0 | @5.70 | %17.5 |
| +3.00 | @1.24 | %80.7 | %16.9 | @5.18 | %19.3 |
| +3.25 | @1.37 | %73.2 | %0.0 | @3.74 | %26.8 |
| +3.50 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.04 | %32.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.3% | 1.3% | 1.6% | 1.0% | 0.4% | 0.2% |
| 1 Gol | 2.4% | 5.4% | 4.6% | 2.8% | 1.3% | 0.5% |
| 2 Gol | 4.0% | 7.4% | 6.8% | 4.1% | 1.9% | 0.7% |
| 3 Gol | 3.9% | 7.2% | 6.6% | 4.0% | 1.8% | 0.7% |
| 4 Gol | 2.9% | 5.3% | 4.8% | 2.9% | 1.3% | 0.5% |
| 5 Gol | 1.7% | 3.1% | 2.8% | 1.7% | 0.8% | 0.3% |
Erzgebirge Aue U19 — Son 5 Maç
M
vs Ingolstadt U19 (D)
2 - 1
G
vs Kickers Offenbach U19 (D)
0 - 1
B
vs Ingolstadt U19 (E)
3 - 3
M
vs Ingolstadt U19 (D)
4 - 0
Wacker Burghausen U19 — Son 5 Maç
G
vs Unterhaching U19 (E)
4 - 1
M
vs Ingolstadt U19 (D)
4 - 1
B
vs Kickers Offenbach U19 (E)
2 - 2
M
vs Carl Zeiss Jena U19 (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.