Germany
U19 Bundesliga •
19.04.2026 — 12:00
Fortuna Düsseldorf U19
Elo: 1551λ (Beklenen Gol): 2.21
3 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Hombrucher SV U19
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 1.07
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Fortuna Düsseldorf U19 - Hombrucher SV U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.21, Dep: 1.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Fortuna Düsseldorf U19 %62.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%57.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Fortuna Düsseldorf U19 xG
2.39
Dengeli
Hombrucher SV U19 xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%62.5
X (Beraberlik)
%20.9
2 (Deplasman)
%16.7
Çifte Şans 1X: %83.3
Çifte Şans X2: %37.5
Çifte Şans 12: %79.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.5
0.5 Alt: %4.5
1.5 Üst: %84.7
1.5 Alt: %15.4
2.5 Üst: %63.8
2.5 Alt: %36.2
3.5 Üst: %41.7
3.5 Alt: %58.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.3
KG Yok
%40.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.8
1-1
%9.6
2-0
%9.2
1-0
%7.6
3-1
%7.3
3-0
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %46.3
İY X: %36.9
İY 2: %16.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.3
İY 0.5 Alt: %23.7
İY 1.5 Üst: %44.1
İY 1.5 Alt: %55.9
İY 2.5 Üst: %18.3
İY 2.5 Alt: %81.7
İY 3.5 Üst: %6.0
İY 3.5 Alt: %94.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.53
+
Dep
4.03
=
Toplam
10.56
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.7
8.5 Alt: %27.3
9.5 Üst: %61.0
9.5 Alt: %39.0
10.5 Üst: %48.7
10.5 Alt: %51.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.86 Korner (Ev: 3.01, Dep: 1.85)
İY 4.5 Üst: %53.5
İY 4.5 Alt: %46.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %73.2 |
Eşit: %9.3 |
Dep: %17.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.3
Ev: 17.5 • Dep: 9.7
İsabetli Şut
9.6
Ev: 6.2 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.8
21.5 Alt: %13.3
23.5 Şut Üst: %76.0
23.5 Alt: %24.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.9
7.5 Alt: %26.1
8.5 İsabetli Üst: %61.7
8.5 Alt: %38.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFortuna Düsseldorf U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Hombrucher SV U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Fortuna Düsseldorf U19 (-1.00)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %22.8
Hombrucher SV U19 (+1.00)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.58 | %38.8 | %0.0 | @1.63 | %61.2 |
| -1.25 | @2.28 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.2 |
| -1.00 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %22.8 | @2.01 | %49.8 |
| -0.75 | @1.77 | %56.6 | %0.0 | @2.31 | %43.4 |
| -0.50 | @1.62 | %61.6 | %0.0 | @2.60 | %38.4 |
| -0.25 | @1.45 | %69.0 | %0.0 | @3.22 | %31.0 |
| 0.0 | @1.28 | %78.4 | %21.4 | @4.62 | %21.7 |
| +0.25 | @1.24 | %81.0 | %0.0 | @5.25 | %19.1 |
| +0.50 | @1.20 | %83.0 | %0.0 | @5.88 | %17.0 |
| +0.75 | @1.14 | %87.7 | %0.0 | @8.12 | %12.3 |
| +1.00 | @1.08 | %92.9 | %10.7 | @14.16 | %7.1 |
| +1.25 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @15.01 | %6.7 |
| +1.50 | @1.07 | %93.7 | %0.0 | @15.86 | %6.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.3 | %0.0 | @5.66 | %17.7 |
| +2.00 | @1.25 | %79.9 | %21.4 | @4.98 | %20.1 |
| +2.25 | @1.42 | %70.4 | %0.0 | @3.37 | %29.7 |
| +2.50 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| +2.75 | @1.72 | %58.1 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +3.00 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %22.7 | @2.08 | %48.1 |
| +3.25 | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.83 | %54.8 |
| +3.50 | @2.49 | %40.1 | %0.0 | @1.67 | %59.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.5% | 3.4% | 2.2% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 7.8% | 9.8% | 4.9% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.4% | 10.1% | 5.4% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 6.9% | 7.4% | 4.0% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 3.8% | 4.1% | 2.2% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.7% | 1.8% | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Fortuna Düsseldorf U19 — Son 5 Maç
G
vs Alemannia Aachen U19 (E)
2 - 0
M
vs Alemannia Aachen U19 (D)
1 - 0
G
vs Alemannia Aachen U19 (E)
3 - 1
M
vs Alemannia Aachen U19 (D)
3 - 2
G
vs Alemannia Aachen U19 (E)
4 - 1
Hombrucher SV U19 — Son 5 Maç
G
vs SG Unterrath U19 (E)
4 - 1
G
vs Werder Bremen U19 (E)
3 - 0
M
vs Meppen U19 (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.