Germany
U19 Bundesliga •
28.03.2026 — 14:00
Wacker Burghausen U19
Elo: 1443λ (Beklenen Gol): 1.50
3 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Stuttgarter K'rs U19
Elo: 1449λ (Beklenen Gol): 1.92
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Wacker Burghausen U19 - Stuttgarter K'rs U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.50, Dep: 1.92 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stuttgarter K'rs U19 %46.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Wacker Burghausen U19 xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Stuttgarter K'rs U19 xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.50 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%29.6
X (Beraberlik)
%23.5
2 (Deplasman)
%46.9
Çifte Şans 1X: %53.1
Çifte Şans X2: %70.4
Çifte Şans 12: %76.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.9
0.5 Alt: %4.1
1.5 Üst: %86.2
1.5 Alt: %13.9
2.5 Üst: %66.2
2.5 Alt: %33.8
3.5 Üst: %44.4
3.5 Alt: %55.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%66.9
KG Yok
%33.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.2
1-2
%9.1
2-1
%7.1
2-2
%6.8
0-2
%6.1
1-3
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.6
İY X: %38.0
İY 2: %36.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.5
İY 0.5 Alt: %22.5
İY 1.5 Üst: %46.2
İY 1.5 Alt: %53.8
İY 2.5 Üst: %19.8
İY 2.5 Alt: %80.2
İY 3.5 Üst: %6.8
İY 3.5 Alt: %93.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.09
+
Dep
5.84
=
Toplam
10.93
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %76.2
8.5 Alt: %23.8
9.5 Üst: %65.2
9.5 Alt: %34.8
10.5 Üst: %53.2
10.5 Alt: %46.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.03 Korner (Ev: 2.34, Dep: 2.69)
İY 4.5 Üst: %56.4
İY 4.5 Alt: %43.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %35.2 |
Eşit: %11.9 |
Dep: %52.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.1
Ev: 13.2 • Dep: 14.9
İsabetli Şut
9.8
Ev: 4.7 • Dep: 5.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.6
21.5 Alt: %10.4
23.5 Şut Üst: %80.3
23.5 Alt: %19.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %76.0
7.5 Alt: %24.0
8.5 İsabetli Üst: %64.2
8.5 Alt: %35.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWacker Burghausen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stuttgarter K'rs U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Wacker Burghausen U19 (+0.25)
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stuttgarter K'rs U19 (-0.25)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.95
%51.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.26 | %13.8 | %0.0 | @1.16 | %86.2 |
| -1.25 | @6.68 | %15.0 | %0.0 | @1.18 | %85.0 |
| -1.00 | @6.11 | %16.4 | %15.9 | @1.20 | %83.6 |
| -0.75 | @4.24 | %23.6 | %0.0 | @1.31 | %76.4 |
| -0.50 | @3.37 | %29.7 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
| -0.25 | @2.97 | %33.7 | %0.0 | @1.51 | %66.3 |
| 0.0 | @2.56 | %39.0 | %24.0 | @1.64 | %61.0 |
| +0.25 Ana Hat | @2.11 | %47.3 | %0.0 | @1.90 | %52.7 |
| +0.50 | @1.87 | %53.6 | %0.0 | @2.16 | %46.4 |
| +0.75 | @1.67 | %59.8 | %0.0 | @2.48 | %40.3 |
| +1.00 | @1.48 | %67.5 | %20.6 | @3.08 | %32.5 |
| +1.25 | @1.40 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.8 |
| +1.50 | @1.35 | %74.2 | %0.0 | @3.87 | %25.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %84.3 | %0.0 | @6.37 | %15.7 |
| +2.00 | @1.21 | %82.3 | %20.3 | @5.65 | %17.7 |
| +2.25 | @1.37 | %73.0 | %0.0 | @3.71 | %27.0 |
| +2.50 | @1.52 | %65.6 | %0.0 | @2.91 | %34.4 |
| +2.75 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.59 | %38.7 |
| +3.00 | @1.79 | %55.8 | %22.2 | @2.26 | %44.2 |
| +3.25 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.2 |
| +3.50 | @2.31 | %43.4 | %0.0 | @1.77 | %56.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.1% | 5.7% | 6.2% | 3.9% | 1.9% | 0.7% |
| 1 Gol | 4.3% | 10.4% | 9.2% | 5.9% | 2.8% | 1.1% |
| 2 Gol | 3.8% | 7.2% | 6.9% | 4.4% | 2.1% | 0.8% |
| 3 Gol | 1.9% | 3.6% | 3.4% | 2.2% | 1.1% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.7% | 1.3% | 1.3% | 0.8% | 0.4% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Wacker Burghausen U19 — Son 5 Maç
M
vs Erzgebirge Aue U19 (D)
5 - 0
G
vs Unterhaching U19 (E)
4 - 1
M
vs Ingolstadt U19 (D)
4 - 1
B
vs Kickers Offenbach U19 (E)
2 - 2
M
vs Carl Zeiss Jena U19 (E)
1 - 2
Stuttgarter K'rs U19 — Son 5 Maç
G
vs Sandhausen U19 (D)
0 - 2
G
vs Sandhausen U19 (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.