Maç Listesine Dön
Germany U19 Bundesliga • 14.05.2026 — 12:00

Unterhaching U19

Elo: 1478
λ (Beklenen Gol): 2.73
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Wacker Burghausen U19

Elo: 1456
λ (Beklenen Gol): 1.50
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Unterhaching U19 - Wacker Burghausen U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.73, Dep: 1.50 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Unterhaching U19 %62.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %79.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %73.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %55.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Unterhaching U19 xG 2.79
Dengeli
Wacker Burghausen U19 xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %62.9
X (Beraberlik) %18.1
2 (Deplasman) %19.0

Çifte Şans 1X: %81.0
Çifte Şans X2: %37.1
Çifte Şans 12: %81.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.0 0.5 Alt: %2.0
1.5 Üst: %92.8 1.5 Alt: %7.2
2.5 Üst: %79.4 2.5 Alt: %20.6
3.5 Üst: %61.0 3.5 Alt: %39.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %73.1
KG Yok %26.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%8.1
3-1
%7.4
1-1
%6.4
2-2
%6.1
3-2
%5.6
2-0
%5.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %48.1 İY X: %32.2 İY 2: %19.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.0 İY 0.5 Alt: %16.0
İY 1.5 Üst: %57.3 İY 1.5 Alt: %42.7
İY 2.5 Üst: %29.1 İY 2.5 Alt: %70.9
İY 3.5 Üst: %11.8 İY 3.5 Alt: %88.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.57
+
Dep 4.95
=
Toplam 12.53
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %87.7 8.5 Alt: %12.3
9.5 Üst: %80.1 9.5 Alt: %19.9
10.5 Üst: %70.6 10.5 Alt: %29.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.76 Korner (Ev: 3.48, Dep: 2.28)
İY 4.5 Üst: %68.2 İY 4.5 Alt: %31.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %72.5 | Eşit: %8.8 | Dep: %18.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 33.1
Ev: 20.7 • Dep: 12.4
İsabetli Şut 11.6
Ev: 7.4 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.3 21.5 Alt: %1.7
23.5 Şut Üst: %95.8 23.5 Alt: %4.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %89.1 7.5 Alt: %10.9
8.5 İsabetli Üst: %81.7 8.5 Alt: %18.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Unterhaching U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Wacker Burghausen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Unterhaching U19 (-1.00)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %20.8
Wacker Burghausen U19 (+1.00)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %20.7
+4.00 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.49 %40.1 %0.0 @1.67 %59.9
-1.25 @2.23 %44.8 %0.0 @1.81 %55.2
-1.00 Ana Hat @1.97 %50.7 %20.8 @2.03 %49.3
-0.75 @1.77 %56.4 %0.0 @2.29 %43.6
-0.50 @1.64 %60.9 %0.0 @2.56 %39.1
-0.25 @1.48 %67.4 %0.0 @3.07 %32.6
0.0 @1.33 %75.5 %19.3 @4.07 %24.5
+0.25 @1.28 %78.1 %0.0 @4.56 %21.9
+0.50 @1.25 %80.2 %0.0 @5.05 %19.8
+0.75 @1.18 %85.0 %0.0 @6.65 %15.0
+1.00 @1.11 %90.4 %11.3 @10.36 %9.7
+1.25 @1.10 %90.9 %0.0 @11.02 %9.1
+1.50 @1.09 %91.4 %0.0 @11.68 %8.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.09 %91.8 %0.0 @12.17 %8.2
+2.00 @1.10 %91.1 %14.4 @11.23 %8.9
+2.25 @1.19 %84.1 %0.0 @6.27 %16.0
+2.50 @1.28 %78.0 %0.0 @4.55 %22.0
+2.75 @1.32 %75.6 %0.0 @4.10 %24.4
+3.00 @1.38 %72.7 %19.6 @3.66 %27.3
+3.25 @1.54 %64.8 %0.0 @2.84 %35.2
+3.50 @1.71 %58.4 %0.0 @2.41 %41.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.0% 1.9% 1.8% 0.9% 0.3% 0.1%
1 Gol 3.8% 6.8% 4.8% 2.4% 0.9% 0.3%
2 Gol 5.8% 8.7% 6.5% 3.3% 1.2% 0.4%
3 Gol 5.2% 7.9% 5.9% 3.0% 1.1% 0.3%
4 Gol 3.6% 5.4% 4.0% 2.0% 0.8% 0.2%
5 Gol 2.0% 2.9% 2.2% 1.1% 0.4% 0.1%
Unterhaching U19 — Son 5 Maç
B vs Erzgebirge Aue U19 (D)
2 - 2
M vs Wacker Burghausen U19 (D)
4 - 1
G vs Jahn Regensburg U19 (E)
3 - 1
G vs Jahn Regensburg U19 (D)
0 - 3
Wacker Burghausen U19 — Son 5 Maç
M vs Ingolstadt U19 (E)
1 - 4
M vs Kickers Offenbach U19 (D)
2 - 1
G vs Erzgebirge Aue U19 (E)
1 - 0
M vs Carl Zeiss Jena U19 (D)
2 - 1
G vs Stuttgarter K'rs U19 (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
07.03.2026 U19 Bundesliga Wacker Burghausen U19 4 - 1 Unterhaching U19