Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 13 • 01.02.2026 — 18:30

Mazarrón FC

Elo: 1481
λ (Beklenen Gol): 1.38
3 - 2
Tamamlandı
İY: 2 - 1

Real Murcia II

Elo: 1537
λ (Beklenen Gol): 1.47
Model Güven Derecesi:
%75
Mazarrón FC - Real Murcia II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.38, Dep: 1.47 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Real Murcia II %38.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mazarrón FC xG 1.60
Dengeli
Real Murcia II xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.6
X (Beraberlik) %26.8
2 (Deplasman) %38.7

Çifte Şans 1X: %61.3
Çifte Şans X2: %65.4
Çifte Şans 12: %73.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.3 0.5 Alt: %6.7
1.5 Üst: %78.6 1.5 Alt: %21.4
2.5 Üst: %54.2 2.5 Alt: %45.8
3.5 Üst: %31.9 3.5 Alt: %68.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %58.5
KG Yok %41.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.6
1-2
%8.6
2-1
%8.1
0-1
%7.6
1-0
%7.1
0-0
%6.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.7 İY X: %42.1 İY 2: %30.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.4 İY 0.5 Alt: %28.6
İY 1.5 Üst: %37.5 İY 1.5 Alt: %62.6
İY 2.5 Üst: %13.8 İY 2.5 Alt: %86.2
İY 3.5 Üst: %4.0 İY 3.5 Alt: %96.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.85
+
Dep 4.88
=
Toplam 9.73
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.7 8.5 Alt: %36.4
9.5 Üst: %50.8 9.5 Alt: %49.2
10.5 Üst: %38.4 10.5 Alt: %61.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.48 Korner (Ev: 2.23, Dep: 2.25)
İY 4.5 Üst: %46.4 İY 4.5 Alt: %53.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %43.2 | Eşit: %13.0 | Dep: %43.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.6
Ev: 12.5 • Dep: 12.2
İsabetli Şut 8.6
Ev: 4.4 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %72.8 21.5 Alt: %27.3
23.5 Şut Üst: %57.6 23.5 Alt: %42.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.7 7.5 Alt: %37.4
8.5 İsabetli Üst: %49.0 8.5 Alt: %51.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Mazarrón FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Real Murcia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Mazarrón FC (0.0)
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %27.0
Real Murcia II (+0.00)
@1.89
%52.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.28 %15.9 %0.0 @1.19 %84.1
-1.25 @5.70 %17.6 %0.0 @1.21 %82.4
-1.00 @5.11 %19.6 %18.6 @1.24 %80.4
-0.75 @3.60 %27.8 %0.0 @1.38 %72.2
-0.50 @2.90 %34.5 %0.0 @1.53 %65.5
-0.25 @2.51 %39.9 %0.0 @1.66 %60.1
0.0 Ana Hat @2.12 %47.2 %27.0 @1.89 %52.8
+0.25 @1.80 %55.4 %0.0 @2.24 %44.6
+0.50 @1.63 %61.5 %0.0 @2.59 %38.6
+0.75 @1.47 %68.2 %0.0 @3.15 %31.8
+1.00 @1.30 %76.7 %19.9 @4.29 %23.3
+1.25 @1.26 %79.3 %0.0 @4.82 %20.8
+1.50 @1.23 %81.3 %0.0 @5.35 %18.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.33 %75.4 %0.0 @4.07 %24.6
+2.00 @1.40 %71.4 %24.6 @3.50 %28.6
+2.25 @1.63 %61.4 %0.0 @2.59 %38.6
+2.50 @1.86 %53.9 %0.0 @2.17 %46.1
+2.75 Ana Hat @2.08 %48.0 %0.0 @1.92 %52.0
+3.00 @2.47 %40.5 %22.5 @1.68 %59.5
+3.25 @2.83 %35.4 %0.0 @1.55 %64.6
+3.50 @3.19 %31.4 %0.0 @1.46 %68.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 6.7% 7.7% 6.3% 3.1% 1.1% 0.3%
1 Gol 7.2% 12.7% 8.7% 4.3% 1.6% 0.5%
2 Gol 5.5% 8.1% 6.0% 2.9% 1.1% 0.3%
3 Gol 2.5% 3.7% 2.8% 1.3% 0.5% 0.1%
4 Gol 0.9% 1.3% 0.9% 0.5% 0.2% 0.1%
5 Gol 0.2% 0.4% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Mazarrón FC — Son 5 Maç
B vs Real Murcia II (D)
2 - 2
G vs Real Murcia II (E)
1 - 0
M vs Real Murcia II (D)
4 - 0
M vs Real Murcia II (E)
1 - 2
G vs Real Murcia II (D)
2 - 3
Real Murcia II — Son 5 Maç
B vs Olímpico Totana (D)
1 - 1
G vs Yeclano II (D)
1 - 2
B vs Mazarrón FC (E)
2 - 2
M vs Mazarrón FC (D)
1 - 0
G vs Mazarrón FC (E)
4 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
21.09.2025 Tercera División RFEF - Group 13 Real Murcia II 2 - 2 Mazarrón FC
06.02.2022 Tercera División RFEF - Group 13 Mazarrón FC 1 - 0 Real Murcia II
03.10.2021 Tercera División RFEF - Group 13 Real Murcia II 4 - 0 Mazarrón FC
02.02.2020 Tercera División RFEF - Group 13 Mazarrón FC 1 - 2 Real Murcia II
04.12.2019 Tercera División RFEF - Group 13 Real Murcia II 2 - 3 Mazarrón FC