İngiltere
Premier League •
10.05.2026 — 10:00
North District
Elo: 1483λ (Beklenen Gol): 1.90
2 - 4
Tamamlandı
İY: 2 - 2
Warriors
Elo: 1646λ (Beklenen Gol): 2.77
Model Güven Derecesi:
%90
North District - Warriors mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.90, Dep: 2.77 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Warriors %55.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %84.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %80.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
North District xG
2.00
Dengeli
Warriors xG
2.71
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%25.6
X (Beraberlik)
%18.5
2 (Deplasman)
%55.9
Çifte Şans 1X: %44.1
Çifte Şans X2: %74.4
Çifte Şans 12: %81.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.6
0.5 Alt: %1.4
1.5 Üst: %95.0
1.5 Alt: %5.0
2.5 Üst: %84.4
2.5 Alt: %15.6
3.5 Üst: %68.5
3.5 Alt: %31.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%80.1
KG Yok
%19.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%6.9
2-2
%6.5
1-3
%6.3
2-3
%6.0
1-1
%5.3
2-1
%4.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.6
İY X: %31.5
İY 2: %43.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %86.7
İY 0.5 Alt: %13.4
İY 1.5 Üst: %62.7
İY 1.5 Alt: %37.4
İY 2.5 Üst: %34.4
İY 2.5 Alt: %65.6
İY 3.5 Üst: %15.2
İY 3.5 Alt: %84.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.74
+
Dep
7.3
=
Toplam
13.04
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.2
8.5 Alt: %9.8
9.5 Üst: %83.7
9.5 Alt: %16.3
10.5 Üst: %75.2
10.5 Alt: %24.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6 Korner (Ev: 2.64, Dep: 3.36)
İY 4.5 Üst: %71.5
İY 4.5 Alt: %28.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %28.4 |
Eşit: %10.2 |
Dep: %61.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.2
Ev: 15.1 • Dep: 19
İsabetli Şut
11.9
Ev: 5.4 • Dep: 6.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.9
21.5 Alt: %1.1
23.5 Şut Üst: %97.2
23.5 Alt: %2.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.7
7.5 Alt: %9.3
8.5 İsabetli Üst: %83.9
8.5 Alt: %16.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNorth District
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Warriors
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
North District (+0.75)
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Warriors (-0.75)
@2.05
%48.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.74
%57.5 İhtimal
İade (Push): %20.1
+4.00 Gol Alt
@2.35
%42.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.85 | %12.8 | %0.0 | @1.15 | %87.3 |
| -1.25 | @7.32 | %13.7 | %0.0 | @1.16 | %86.3 |
| -1.00 | @6.78 | %14.7 | %13.5 | @1.17 | %85.3 |
| -0.75 | @4.78 | %20.9 | %0.0 | @1.26 | %79.1 |
| -0.50 | @3.81 | %26.3 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| -0.25 | @3.43 | %29.2 | %0.0 | @1.41 | %70.8 |
| 0.0 | @3.05 | %32.8 | %19.9 | @1.49 | %67.2 |
| +0.25 | @2.49 | %40.2 | %0.0 | @1.67 | %59.8 |
| +0.50 | @2.17 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| +0.75 Ana Hat | @1.95 | %51.3 | %0.0 | @2.05 | %48.7 |
| +1.00 | @1.74 | %57.6 | %19.9 | @2.36 | %42.4 |
| +1.25 | @1.61 | %62.3 | %0.0 | @2.65 | %37.7 |
| +1.50 | @1.51 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.06 | %94.3 | %0.0 | @17.64 | %5.7 |
| +2.00 | @1.06 | %94.0 | %11.5 | @16.57 | %6.0 |
| +2.25 | @1.13 | %88.3 | %0.0 | @8.52 | %11.7 |
| +2.50 | @1.20 | %83.2 | %0.0 | @5.96 | %16.8 |
| +2.75 | @1.23 | %81.6 | %0.0 | @5.44 | %18.4 |
| +3.00 | @1.25 | %79.7 | %17.2 | @4.93 | %20.3 |
| +3.25 | @1.38 | %72.2 | %0.0 | @3.60 | %27.8 |
| +3.50 | @1.51 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.4% | 2.4% | 3.9% | 3.6% | 2.5% | 1.4% |
| 1 Gol | 1.5% | 5.7% | 7.4% | 6.8% | 4.7% | 2.6% |
| 2 Gol | 1.8% | 5.1% | 7.0% | 6.5% | 4.5% | 2.5% |
| 3 Gol | 1.2% | 3.2% | 4.5% | 4.1% | 2.8% | 1.6% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.5% | 2.1% | 2.0% | 1.4% | 0.7% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.6% | 0.8% | 0.7% | 0.5% | 0.3% |
North District — Son 5 Maç
B
vs Warriors (E)
3 - 3
B
vs Eastern District (E)
2 - 2
G
vs Eastern District (D)
0 - 2
B
vs Warriors (D)
2 - 2
M
vs Warriors (E)
1 - 2
Warriors — Son 5 Maç
B
vs North District (D)
3 - 3
B
vs North District (E)
2 - 2
G
vs North District (D)
1 - 2
G
vs North District (D)
0 - 3
G
vs North District (E)
4 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | Premier League | North District | 3 - 3 | Warriors |
| 23.11.2025 | Premier League | Warriors | 2 - 2 | North District |
| 16.11.2025 | League Cup | North District | 1 - 2 | Warriors |
| 17.05.2025 | Premier League | North District | 0 - 3 | Warriors |
| 25.01.2025 | Premier League | Warriors | 4 - 3 | North District |
| 27.10.2024 | Senior Shield | Warriors | 5 - 1 | North District |
| 20.10.2024 | Premier League | Warriors | 4 - 1 | North District |
| 05.05.2024 | Premier League | North District | 0 - 4 | Warriors |