Peru
Copa Perú •
08.11.2026 — 23:30
Machete
Elo: 1527λ (Beklenen Gol): 1.87
VS
Başlamadı
Vinicunca
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 1.27
Model Güven Derecesi:
%52
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Machete - Vinicunca mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.87, Dep: 1.27 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Machete %50.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %60.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Machete xG
2.00
Dengeli
Vinicunca xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%50.7
X (Beraberlik)
%24.1
2 (Deplasman)
%25.2
Çifte Şans 1X: %74.9
Çifte Şans X2: %49.3
Çifte Şans 12: %75.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.8
0.5 Alt: %5.2
1.5 Üst: %82.8
1.5 Alt: %17.2
2.5 Üst: %60.7
2.5 Alt: %39.3
3.5 Üst: %38.4
3.5 Alt: %61.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.6
KG Yok
%38.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.1
2-1
%9.6
2-0
%7.6
1-0
%7.3
1-2
%6.5
2-2
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.3
İY X: %39.4
İY 2: %22.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.7
İY 0.5 Alt: %25.3
İY 1.5 Üst: %42.0
İY 1.5 Alt: %58.0
İY 2.5 Üst: %16.8
İY 2.5 Alt: %83.2
İY 3.5 Üst: %5.3
İY 3.5 Alt: %94.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.84
+
Dep
4.45
=
Toplam
10.29
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.9
8.5 Alt: %30.1
9.5 Üst: %57.8
9.5 Alt: %42.2
10.5 Üst: %45.3
10.5 Alt: %54.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.73 Korner (Ev: 2.69, Dep: 2.05)
İY 4.5 Üst: %51.2
İY 4.5 Alt: %48.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.9 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %27.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.4
Ev: 15.5 • Dep: 10.9
İsabetli Şut
9.2
Ev: 5.5 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %82.8
21.5 Alt: %17.2
23.5 Şut Üst: %70.4
23.5 Alt: %29.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.3
7.5 Alt: %29.7
8.5 İsabetli Üst: %57.5
8.5 Alt: %42.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMachete
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vinicunca
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Machete (-0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vinicunca (+0.50)
@2.01
%49.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.06
%48.5 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@1.94
%51.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.53 | %28.3 | %0.0 | @1.39 | %71.7 |
| -1.25 | @3.14 | %31.8 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
| -1.00 | @2.76 | %36.3 | %21.9 | @1.57 | %63.7 |
| -0.75 | @2.27 | %44.1 | %0.0 | @1.79 | %55.9 |
| -0.50 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.8 |
| -0.25 | @1.75 | %57.2 | %0.0 | @2.34 | %42.8 |
| 0.0 | @1.50 | %66.5 | %24.5 | @2.98 | %33.5 |
| +0.25 | @1.41 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.8 |
| +0.50 | @1.34 | %74.7 | %0.0 | @3.95 | %25.3 |
| +0.75 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.15 | %19.4 |
| +1.00 | @1.14 | %87.5 | %14.6 | @7.98 | %12.5 |
| +1.25 | @1.13 | %88.5 | %0.0 | @8.66 | %11.6 |
| +1.50 | @1.12 | %89.3 | %0.0 | @9.34 | %10.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.24 | %80.4 | %0.0 | @5.10 | %19.6 |
| +2.00 | @1.29 | %77.5 | %22.4 | @4.45 | %22.5 |
| +2.25 | @1.48 | %67.7 | %0.0 | @3.10 | %32.3 |
| +2.50 | @1.66 | %60.1 | %0.0 | @2.51 | %39.9 |
| +2.75 | @1.82 | %55.0 | %0.0 | @2.22 | %45.0 |
| +3.00 Ana Hat | @2.06 | %48.5 | %22.7 | @1.94 | %51.6 |
| +3.25 | @2.37 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.7 |
| +3.50 | @2.67 | %37.5 | %0.0 | @1.60 | %62.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.2% | 4.8% | 3.5% | 1.5% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 7.4% | 11.2% | 6.6% | 2.8% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.7% | 9.8% | 6.2% | 2.6% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 4.8% | 6.1% | 3.9% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.2% | 2.8% | 1.8% | 0.8% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.8% | 1.1% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Machete — Son 5 Maç
B
vs Patibamba (D)
2 - 2
G
vs Patibamba (E)
3 - 2
M
vs CDC Hacienda San Agustín (D)
3 - 2
G
vs CDC Hacienda San Agustín (E)
4 - 2
G
vs Dinamo de Solabaya (E)
3 - 1
Vinicunca — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.