Georgia
Liga 3 •
08.11.2026 — 23:00
Pacos Ferreira
Elo: 1468λ (Beklenen Gol): 1.26
VS
Başlamadı
Trofense
Elo: 1453λ (Beklenen Gol): 0.80
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Pacos Ferreira - Trofense mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.26, Dep: 0.80 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Pacos Ferreira %46.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Pacos Ferreira xG
1.60
Dengeli
Trofense xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.2
X (Beraberlik)
%31.2
2 (Deplasman)
%22.7
Çifte Şans 1X: %77.3
Çifte Şans X2: %53.8
Çifte Şans 12: %68.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.3
0.5 Alt: %13.7
1.5 Üst: %62.0
1.5 Alt: %38.0
2.5 Üst: %34.0
2.5 Alt: %66.0
3.5 Üst: %15.4
3.5 Alt: %84.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%40.4
KG Yok
%59.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%15.1
1-1
%13.8
0-0
%13.7
2-0
%10.1
0-1
%9.2
2-1
%8.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.4
İY X: %49.3
İY 2: %18.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.8
İY 0.5 Alt: %40.2
İY 1.5 Üst: %24.3
İY 1.5 Alt: %75.7
İY 2.5 Üst: %6.7
İY 2.5 Alt: %93.3
İY 3.5 Üst: %1.5
İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.62
+
Dep
3.44
=
Toplam
8.06
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %41.5
8.5 Alt: %58.5
9.5 Üst: %29.0
9.5 Alt: %71.0
10.5 Üst: %19.0
10.5 Alt: %81.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.71 Korner (Ev: 2.12, Dep: 1.58)
İY 4.5 Üst: %31.4
İY 4.5 Alt: %68.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %59.3 |
Eşit: %13.2 |
Dep: %27.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.8
Ev: 11.7 • Dep: 8.1
İsabetli Şut
6.9
Ev: 4.2 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %33.8
21.5 Alt: %66.2
23.5 Şut Üst: %19.8
23.5 Alt: %80.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %39.1
7.5 Alt: %60.9
8.5 İsabetli Üst: %26.2
8.5 Alt: %73.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPacos Ferreira
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Trofense
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Pacos Ferreira (-0.50)
@2.17
%46.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Trofense (+0.50)
@1.86
%53.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.89
%53.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.67 | %21.4 | %0.0 | @1.27 | %78.6 |
| -1.25 | @4.10 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| -1.00 | @3.52 | %28.4 | %24.7 | @1.40 | %71.6 |
| -0.75 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.63 | %61.5 |
| -0.50 Ana Hat | @2.17 | %46.1 | %0.0 | @1.86 | %53.9 |
| -0.25 | @1.83 | %54.6 | %0.0 | @2.20 | %45.4 |
| 0.0 | @1.49 | %67.0 | %31.2 | @3.03 | %33.0 |
| +0.25 | @1.37 | %73.1 | %0.0 | @3.72 | %26.9 |
| +0.50 | @1.29 | %77.3 | %0.0 | @4.41 | %22.7 |
| +0.75 | @1.19 | %83.8 | %0.0 | @6.15 | %16.3 |
| +1.00 | @1.09 | %91.3 | %15.3 | @11.54 | %8.7 |
| +1.25 | @1.09 | %92.1 | %0.0 | @12.59 | %7.9 |
| +1.50 | @1.08 | %92.7 | %0.0 | @13.64 | %7.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.80 | %55.7 | %0.0 | @2.26 | %44.3 |
| +2.00 Ana Hat | @2.13 | %47.0 | %28.1 | @1.89 | %53.0 |
| +2.25 | @2.54 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| +2.50 | @2.96 | %33.8 | %0.0 | @1.51 | %66.2 |
| +2.75 | @3.70 | %27.0 | %0.0 | @1.37 | %73.0 |
| +3.00 | @5.35 | %18.7 | %18.6 | @1.23 | %81.3 |
| +3.25 | @5.96 | %16.8 | %0.0 | @1.20 | %83.2 |
| +3.50 | @6.58 | %15.2 | %0.0 | @1.18 | %84.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 13.7% | 9.3% | 4.1% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.1% | 13.8% | 5.1% | 1.4% | 0.3% | 0.0% |
| 2 Gol | 10.1% | 8.1% | 3.2% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.3% | 3.4% | 1.4% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Pacos Ferreira — Son 5 Maç
M
vs Fafe (D)
3 - 1
G
vs Leça (E)
1 - 0
G
vs Guimaraes B (D)
0 - 1
B
vs São João Ver (E)
1 - 1
B
vs Vianense (D)
2 - 2
Trofense — Son 5 Maç
M
vs AD Marco 09 (E)
0 - 2
M
vs Paredes (D)
4 - 0
B
vs Fafe (D)
2 - 2
M
vs Leça (E)
1 - 4
B
vs Guimaraes B (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.