Maç Listesine Dön
Andorra 1a Divisió • 08.11.2026 — 22:00

Sporting Escaldes

Elo: 1413
λ (Beklenen Gol): 1.04
CANLI

Inter Club d'Escaldes

Elo: 1579
λ (Beklenen Gol): 2.76
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sporting Escaldes - Inter Club d'Escaldes mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.04, Dep: 2.76 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Inter Club d'Escaldes %72.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %73.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sporting Escaldes xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Inter Club d'Escaldes xG 2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.04 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %11.1
X (Beraberlik) %16.0
2 (Deplasman) %72.9

Çifte Şans 1X: %27.1
Çifte Şans X2: %88.9
Çifte Şans 12: %84.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.1 0.5 Alt: %2.9
1.5 Üst: %89.7 1.5 Alt: %10.3
2.5 Üst: %73.0 2.5 Alt: %27.0
3.5 Üst: %52.5 3.5 Alt: %47.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %61.0
KG Yok %39.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%8.9
0-2
%8.6
1-3
%8.2
0-3
%7.9
1-1
%6.9
0-1
%5.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.3 İY X: %32.1 İY 2: %54.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.9 İY 0.5 Alt: %19.1
İY 1.5 Üst: %51.3 İY 1.5 Alt: %48.7
İY 2.5 Üst: %23.8 İY 2.5 Alt: %76.2
İY 3.5 Üst: %8.6 İY 3.5 Alt: %91.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.17
+
Dep 7.66
=
Toplam 11.82
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %83.3 8.5 Alt: %16.7
9.5 Üst: %74.2 9.5 Alt: %25.8
10.5 Üst: %63.4 10.5 Alt: %36.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.44 Korner (Ev: 1.92, Dep: 3.52)
İY 4.5 Üst: %63.3 İY 4.5 Alt: %36.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %12.0 | Eşit: %7.1 | Dep: %80.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 30.4
Ev: 10.4 • Dep: 20
İsabetli Şut 10.6
Ev: 3.7 • Dep: 6.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.2 21.5 Alt: %4.8
23.5 Şut Üst: %89.8 23.5 Alt: %10.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %82.7 7.5 Alt: %17.4
8.5 İsabetli Üst: %72.7 8.5 Alt: %27.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Sporting Escaldes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Inter Club d'Escaldes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Sporting Escaldes (+1.50)
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Inter Club d'Escaldes (-1.50)
@2.00
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @24.43 %4.1 %0.0 @1.04 %95.9
-1.25 @23.49 %4.3 %0.0 @1.04 %95.7
-1.00 @22.55 %4.4 %7.7 @1.05 %95.6
-0.75 @12.13 %8.3 %0.0 @1.09 %91.8
-0.50 @8.50 %11.8 %0.0 @1.13 %88.2
-0.25 @7.78 %12.9 %0.0 @1.15 %87.1
0.0 @7.05 %14.2 %17.0 @1.17 %85.8
+0.25 @4.51 %22.2 %0.0 @1.28 %77.8
+0.50 @3.47 %28.8 %0.0 @1.40 %71.2
+0.75 @3.10 %32.2 %0.0 @1.48 %67.8
+1.00 @2.73 %36.6 %21.3 @1.58 %63.4
+1.25 @2.27 %44.1 %0.0 @1.79 %55.9
+1.50 Ana Hat @2.00 %50.1 %0.0 @2.00 %49.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.14 %88.0 %0.0 @8.32 %12.0
+2.00 @1.15 %86.7 %17.8 @7.51 %13.3
+2.25 @1.28 %78.2 %0.0 @4.59 %21.8
+2.50 @1.40 %71.3 %0.0 @3.48 %28.7
+2.75 @1.48 %67.8 %0.0 @3.10 %32.2
+3.00 @1.58 %63.3 %21.8 @2.72 %36.7
+3.25 @1.80 %55.5 %0.0 @2.25 %44.5
+3.50 Ana Hat @2.02 %49.5 %0.0 @1.98 %50.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.9% 6.1% 9.1% 8.4% 5.8% 3.2%
1 Gol 2.0% 7.4% 9.4% 8.7% 6.0% 3.3%
2 Gol 1.3% 3.5% 4.9% 4.5% 3.1% 1.7%
3 Gol 0.4% 1.2% 1.7% 1.6% 1.1% 0.6%
4 Gol 0.1% 0.3% 0.4% 0.4% 0.3% 0.2%
5 Gol 0.0% 0.1% 0.1% 0.1% 0.1% 0.0%
Sporting Escaldes — Son 5 Maç
M vs Esperança d'Andorra (D)
5 - 1
B vs Casa de Portugal (E)
1 - 1
G vs Carroi (D)
0 - 1
M vs Penya Encarnada (D)
2 - 0
M vs FC Santa Coloma (E)
1 - 5
Inter Club d'Escaldes — Son 5 Maç
M vs FK Crvena Zvezda (D)
2 - 1
B vs Penya Encarnada (E)
0 - 0
B vs FC Santa Coloma (D)
1 - 1
M vs Universitatea Craiova (E)
1 - 3
G vs Atlètic Club d'Escaldes (E)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.