Brazil
Carioca B2 •
08.11.2026 — 21:00
SE Belford Roxo
Elo: 1526λ (Beklenen Gol): 1.51
VS
Başlamadı
Friburguense
Elo: 1565λ (Beklenen Gol): 2.06
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
SE Belford Roxo - Friburguense mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.51, Dep: 2.06 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Friburguense %49.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
SE Belford Roxo xG
1.91
Dengeli
Friburguense xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.7
X (Beraberlik)
%22.6
2 (Deplasman)
%49.7
Çifte Şans 1X: %50.3
Çifte Şans X2: %72.3
Çifte Şans 12: %77.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.5
0.5 Alt: %3.6
1.5 Üst: %87.8
1.5 Alt: %12.2
2.5 Üst: %69.2
2.5 Alt: %30.8
3.5 Üst: %47.9
3.5 Alt: %52.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%68.7
KG Yok
%31.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.4
1-2
%9.0
2-2
%6.8
2-1
%6.6
1-3
%6.2
0-2
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.7
İY X: %36.9
İY 2: %38.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.9
İY 0.5 Alt: %21.1
İY 1.5 Üst: %48.5
İY 1.5 Alt: %51.5
İY 2.5 Üst: %21.6
İY 2.5 Alt: %78.4
İY 3.5 Üst: %7.7
İY 3.5 Alt: %92.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.13
+
Dep
6.15
=
Toplam
11.27
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.1
8.5 Alt: %20.9
9.5 Üst: %68.8
9.5 Alt: %31.2
10.5 Üst: %57.2
10.5 Alt: %42.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.19 Korner (Ev: 2.36, Dep: 2.83)
İY 4.5 Üst: %59.1
İY 4.5 Alt: %40.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %32.4 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %56.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29
Ev: 13.3 • Dep: 15.8
İsabetli Şut
10.1
Ev: 4.7 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.4
21.5 Alt: %7.6
23.5 Şut Üst: %84.9
23.5 Alt: %15.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %79.1
7.5 Alt: %20.9
8.5 İsabetli Üst: %68.1
8.5 Alt: %31.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSE Belford Roxo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Friburguense
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
SE Belford Roxo (+0.50)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Friburguense (-0.50)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.76 | %12.9 | %0.0 | @1.15 | %87.1 |
| -1.25 | @7.18 | %13.9 | %0.0 | @1.16 | %86.1 |
| -1.00 | @6.59 | %15.2 | %15.0 | @1.18 | %84.8 |
| -0.75 | @4.53 | %22.1 | %0.0 | @1.28 | %77.9 |
| -0.50 | @3.58 | %27.9 | %0.0 | @1.39 | %72.1 |
| -0.25 | @3.17 | %31.6 | %0.0 | @1.46 | %68.4 |
| 0.0 | @2.75 | %36.3 | %23.1 | @1.57 | %63.7 |
| +0.25 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.81 | %55.4 |
| +0.50 Ana Hat | @1.96 | %51.0 | %0.0 | @2.04 | %49.0 |
| +0.75 | @1.76 | %56.9 | %0.0 | @2.32 | %43.1 |
| +1.00 | @1.55 | %64.4 | %20.7 | @2.81 | %35.6 |
| +1.25 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.17 | %31.5 |
| +1.50 | @1.39 | %71.7 | %0.0 | @3.54 | %28.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.25 | %13.8 |
| +2.00 | @1.18 | %84.6 | %19.0 | @6.49 | %15.4 |
| +2.25 | @1.32 | %75.7 | %0.0 | @4.11 | %24.3 |
| +2.50 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.17 | %31.5 |
| +2.75 | @1.55 | %64.6 | %0.0 | @2.83 | %35.4 |
| +3.00 | @1.68 | %59.7 | %21.9 | @2.48 | %40.3 |
| +3.25 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.6 |
| +3.50 | @2.14 | %46.6 | %0.0 | @1.87 | %53.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.5% | 5.3% | 6.1% | 4.2% | 2.2% | 0.9% |
| 1 Gol | 3.7% | 9.6% | 9.2% | 6.3% | 3.3% | 1.3% |
| 2 Gol | 3.3% | 6.8% | 7.0% | 4.8% | 2.5% | 1.0% |
| 3 Gol | 1.7% | 3.4% | 3.5% | 2.4% | 1.2% | 0.5% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.3% | 1.3% | 0.9% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.1% |
SE Belford Roxo — Son 5 Maç
G
vs Búzios (D)
0 - 1
G
vs Barra Mansa (E)
3 - 1
B
vs Paduano (D)
3 - 3
G
vs 7 de Abril (D)
0 - 2
M
vs Cardoso Moreira (E)
1 - 2
Friburguense — Son 5 Maç
B
vs Santa Cruz RJ (E)
1 - 1
B
vs Cardoso Moreira (D)
3 - 3
G
vs Rio de Janeiro (E)
5 - 0
G
vs Búzios (D)
2 - 3
G
vs Paduano (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.