Brazil
Gaúcho - 3 •
08.11.2026 — 21:00
Farroupilha
Elo: 1495λ (Beklenen Gol): 0.63
VS
Başlamadı
Real Sport Club
Elo: 1575λ (Beklenen Gol): 3.51
Model Güven Derecesi:
%82
Farroupilha - Real Sport Club mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.62, Dep: 3.51 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Real Sport Club %88.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %77.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %8.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Farroupilha xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Real Sport Club xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.62 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%3.1
X (Beraberlik)
%8.2
2 (Deplasman)
%88.7
Çifte Şans 1X: %11.3
Çifte Şans X2: %96.9
Çifte Şans 12: %91.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.8
0.5 Alt: %2.2
1.5 Üst: %92.0
1.5 Alt: %8.1
2.5 Üst: %77.8
2.5 Alt: %22.2
3.5 Üst: %58.8
3.5 Alt: %41.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%45.4
KG Yok
%54.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-3
%11.7
0-4
%10.2
0-2
%10.0
1-3
%7.3
0-5
%7.2
1-4
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %5.8
İY X: %24.9
İY 2: %69.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.5
İY 0.5 Alt: %16.5
İY 1.5 Üst: %55.0
İY 1.5 Alt: %45.0
İY 2.5 Üst: %26.9
İY 2.5 Alt: %73.1
İY 3.5 Üst: %9.8
İY 3.5 Alt: %90.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.34
+
Dep
9
=
Toplam
12.34
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.6
8.5 Alt: %13.4
9.5 Üst: %78.6
9.5 Alt: %21.4
10.5 Üst: %68.7
10.5 Alt: %31.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.68 Korner (Ev: 1.54, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %66.9
İY 4.5 Alt: %33.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %3.6 |
Eşit: %3.1 |
Dep: %93.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.9
Ev: 7.9 • Dep: 20
İsabetli Şut
10.8
Ev: 2.8 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.9
21.5 Alt: %11.1
23.5 Şut Üst: %79.3
23.5 Alt: %20.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %84.3
7.5 Alt: %15.7
8.5 İsabetli Üst: %74.9
8.5 Alt: %25.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFarroupilha
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Real Sport Club
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Farroupilha (+2.00)
@2.61
%38.3 İhtimal
İade (Push): %22.6
Real Sport Club (-2.00)
@1.62
%61.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @115.86 | %0.9 | %0.0 | @1.01 | %99.1 |
| -1.25 | @114.29 | %0.9 | %0.0 | @1.01 | %99.1 |
| -1.00 | @112.72 | %0.9 | %2.7 | @1.01 | %99.1 |
| -0.75 | @44.47 | %2.3 | %0.0 | @1.02 | %97.8 |
| -0.50 | @27.98 | %3.6 | %0.0 | @1.04 | %96.4 |
| -0.25 | @26.66 | %3.8 | %0.0 | @1.04 | %96.3 |
| 0.0 | @25.33 | %4.0 | %9.5 | @1.04 | %96.1 |
| +0.25 | @11.46 | %8.7 | %0.0 | @1.10 | %91.3 |
| +0.50 | @7.66 | %13.1 | %0.0 | @1.15 | %87.0 |
| +0.75 | @7.03 | %14.2 | %0.0 | @1.17 | %85.8 |
| +1.00 | @6.39 | %15.7 | %16.6 | @1.19 | %84.4 |
| +1.25 | @4.29 | %23.3 | %0.0 | @1.30 | %76.7 |
| +1.50 | @3.37 | %29.7 | %0.0 | @1.42 | %70.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.11 | %89.9 | %0.0 | @9.87 | %10.1 |
| +2.00 | @1.13 | %88.9 | %16.3 | @8.99 | %11.1 |
| +2.25 | @1.23 | %81.0 | %0.0 | @5.26 | %19.0 |
| +2.50 | @1.34 | %74.4 | %0.0 | @3.90 | %25.6 |
| +2.75 | @1.40 | %71.2 | %0.0 | @3.47 | %28.8 |
| +3.00 | @1.49 | %67.2 | %22.0 | @3.04 | %32.9 |
| +3.25 | @1.70 | %58.8 | %0.0 | @2.43 | %41.2 |
| +3.50 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.2% | 6.3% | 11.5% | 13.5% | 11.8% | 8.3% |
| 1 Gol | 0.9% | 4.4% | 7.2% | 8.4% | 7.4% | 5.2% |
| 2 Gol | 0.4% | 1.3% | 2.3% | 2.6% | 2.3% | 1.6% |
| 3 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.5% | 0.5% | 0.5% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Farroupilha — Son 5 Maç
G
vs Cruz A. (D)
0 - 1
G
vs FBC Riograndense RS (E)
1 - 0
B
vs Panambi (D)
2 - 2
G
vs SC Rio Grande (E)
2 - 1
M
vs Real Sport Club (D)
4 - 0
Real Sport Club — Son 5 Maç
G
vs São Paulo RS (E)
3 - 1
G
vs Clube 1992 (D)
0 - 8
G
vs SC Rio Grande (D)
1 - 2
B
vs Panambi (E)
3 - 3
G
vs EC Novo Horizonte (D)
0 - 9
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 30.09.2026 | Gaúcho - 3 | Real Sport Club | 4 - 0 | Farroupilha |