Maç Listesine Dön
Brazil Pernambucano - 1 • 08.11.2026 — 21:00

1º de Maio

Elo: 1428
λ (Beklenen Gol): 1.54
VS
Başlamadı

Ferroviario do Cabo

Elo: 1451
λ (Beklenen Gol): 1.20
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
1º de Maio - Ferroviario do Cabo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.54, Dep: 1.20 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre 1º de Maio %44.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
1º de Maio xG 1.91
Dengeli
Ferroviario do Cabo xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %44.2
X (Beraberlik) %26.9
2 (Deplasman) %28.9

Çifte Şans 1X: %71.2
Çifte Şans X2: %55.8
Çifte Şans 12: %73.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.6 0.5 Alt: %7.4
1.5 Üst: %76.8 1.5 Alt: %23.2
2.5 Üst: %51.7 2.5 Alt: %48.3
3.5 Üst: %29.6 3.5 Alt: %70.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %55.9
KG Yok %44.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.8
2-1
%9.2
1-0
%9.0
2-0
%7.6
0-0
%7.3
1-2
%7.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.4 İY X: %42.8 İY 2: %23.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.1 İY 0.5 Alt: %29.9
İY 1.5 Üst: %35.8 İY 1.5 Alt: %64.2
İY 2.5 Üst: %12.7 İY 2.5 Alt: %87.3
İY 3.5 Üst: %3.6 İY 3.5 Alt: %96.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.18
+
Dep 4.31
=
Toplam 9.49
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.7 8.5 Alt: %39.3
9.5 Üst: %47.7 9.5 Alt: %52.3
10.5 Üst: %35.4 10.5 Alt: %64.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.37 Korner (Ev: 2.38, Dep: 1.98)
İY 4.5 Üst: %44.2 İY 4.5 Alt: %55.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %54.7 | Eşit: %12.6 | Dep: %32.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24
Ev: 13.4 • Dep: 10.5
İsabetli Şut 8.4
Ev: 4.8 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %68.4 21.5 Alt: %31.6
23.5 Şut Üst: %52.5 23.5 Alt: %47.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %60.0 7.5 Alt: %40.0
8.5 İsabetli Üst: %46.2 8.5 Alt: %53.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
1º de Maio
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ferroviario do Cabo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
1º de Maio (-0.25)
@1.97
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ferroviario do Cabo (+0.25)
@2.04
%49.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.95
%51.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.06
%48.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.48 %22.3 %0.0 @1.29 %77.7
-1.25 @3.99 %25.0 %0.0 @1.33 %75.0
-1.00 @3.51 %28.5 %21.7 @1.40 %71.5
-0.75 @2.69 %37.2 %0.0 @1.59 %62.8
-0.50 @2.27 %44.0 %0.0 @1.79 %56.0
-0.25 Ana Hat @1.97 %50.9 %0.0 @2.04 %49.1
0.0 @1.66 %60.4 %27.1 @2.52 %39.7
+0.25 @1.50 %66.6 %0.0 @2.99 %33.4
+0.50 @1.41 %71.1 %0.0 @3.46 %28.9
+0.75 @1.29 %77.6 %0.0 @4.46 %22.4
+1.00 @1.17 %85.4 %16.7 @6.84 %14.6
+1.25 @1.15 %86.7 %0.0 @7.53 %13.3
+1.50 @1.14 %87.8 %0.0 @8.22 %12.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.36 %73.3 %0.0 @3.75 %26.7
+2.00 @1.45 %68.8 %25.3 @3.20 %31.2
+2.25 @1.70 %58.9 %0.0 @2.43 %41.2
+2.50 Ana Hat @1.95 %51.4 %0.0 @2.06 %48.6
+2.75 @2.21 %45.3 %0.0 @1.83 %54.7
+3.00 @2.67 %37.5 %22.3 @1.60 %62.5
+3.25 @3.05 %32.8 %0.0 @1.49 %67.2
+3.50 @3.43 %29.1 %0.0 @1.41 %70.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.4% 6.9% 4.7% 1.9% 0.6% 0.1%
1 Gol 9.1% 12.9% 7.2% 2.9% 0.9% 0.2%
2 Gol 7.7% 9.2% 5.6% 2.2% 0.7% 0.2%
3 Gol 3.9% 4.7% 2.9% 1.1% 0.3% 0.1%
4 Gol 1.5% 1.8% 1.1% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.5% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
1º de Maio — Son 5 Maç
M vs Afogados (E)
0 - 4
M vs Petrolina (D)
3 - 1
M vs Facilnet (D)
2 - 1
B vs Salgueiro (E)
0 - 0
M vs Caruaru City (E)
0 - 2
Ferroviario do Cabo — Son 5 Maç
M vs Petrolina (D)
7 - 1
B vs Salgueiro (E)
1 - 1
M vs Afogados (D)
2 - 0
M vs Facilnet (E)
0 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.