Spain
Segunda División RFEF - Group 5 •
08.11.2026 — 19:00
CF Talavera
Elo: 1523λ (Beklenen Gol): 1.09
VS
Başlamadı
Conquense
Elo: 1545λ (Beklenen Gol): 1.60
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
CF Talavera - Conquense mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.09, Dep: 1.60 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Conquense %48.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %53.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
CF Talavera xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Conquense xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.09 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%25.1
X (Beraberlik)
%26.7
2 (Deplasman)
%48.2
Çifte Şans 1X: %51.8
Çifte Şans X2: %74.9
Çifte Şans 12: %73.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.3
0.5 Alt: %7.8
1.5 Üst: %75.8
1.5 Alt: %24.2
2.5 Üst: %50.3
2.5 Alt: %49.7
3.5 Üst: %28.3
3.5 Alt: %71.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.8
KG Yok
%46.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.7
0-1
%10.0
1-2
%9.5
0-2
%8.7
0-0
%7.7
1-0
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.4
İY X: %43.0
İY 2: %35.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.3
İY 0.5 Alt: %30.7
İY 1.5 Üst: %34.8
İY 1.5 Alt: %65.2
İY 2.5 Üst: %12.2
İY 2.5 Alt: %87.8
İY 3.5 Üst: %3.4
İY 3.5 Alt: %96.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.27
+
Dep
5.15
=
Toplam
9.43
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.9
8.5 Alt: %40.1
9.5 Üst: %46.9
9.5 Alt: %53.1
10.5 Üst: %34.6
10.5 Alt: %65.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.34 Korner (Ev: 1.97, Dep: 2.37)
İY 4.5 Üst: %43.7
İY 4.5 Alt: %56.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %32.5 |
Eşit: %12.7 |
Dep: %54.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.6
Ev: 10.7 • Dep: 12.9
İsabetli Şut
8.2
Ev: 3.8 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.9
21.5 Alt: %34.1
23.5 Şut Üst: %49.7
23.5 Alt: %50.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.0
7.5 Alt: %42.1
8.5 İsabetli Üst: %44.0
8.5 Alt: %56.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCF Talavera
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Conquense
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
CF Talavera (+0.50)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Conquense (-0.50)
@2.09
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.00
%50.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.12 | %9.9 | %0.0 | @1.11 | %90.1 |
| -1.25 | @9.35 | %10.7 | %0.0 | @1.12 | %89.3 |
| -1.00 | @8.58 | %11.7 | %15.3 | @1.13 | %88.3 |
| -0.75 | @5.27 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.0 |
| -0.50 | @3.98 | %25.1 | %0.0 | @1.34 | %74.9 |
| -0.25 | @3.44 | %29.1 | %0.0 | @1.41 | %71.0 |
| 0.0 | @2.91 | %34.4 | %26.9 | @1.52 | %65.6 |
| +0.25 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.80 | %55.4 |
| +0.50 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %0.0 | @2.09 | %48.0 |
| +0.75 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
| +1.00 | @1.48 | %67.4 | %22.8 | @3.07 | %32.6 |
| +1.25 | @1.40 | %71.6 | %0.0 | @3.52 | %28.4 |
| +1.50 | @1.34 | %74.8 | %0.0 | @3.97 | %25.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.39 | %72.0 | %0.0 | @3.58 | %28.0 |
| +2.00 | @1.49 | %67.2 | %25.6 | @3.05 | %32.8 |
| +2.25 | @1.74 | %57.3 | %0.0 | @2.34 | %42.7 |
| +2.50 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
| +2.75 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| +3.00 | @2.80 | %35.7 | %22.2 | @1.56 | %64.3 |
| +3.25 | @3.20 | %31.3 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
| +3.50 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.39 | %72.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.8% | 10.1% | 8.7% | 4.7% | 1.9% | 0.6% |
| 1 Gol | 6.6% | 12.8% | 9.5% | 5.1% | 2.0% | 0.6% |
| 2 Gol | 4.1% | 6.5% | 5.2% | 2.8% | 1.1% | 0.4% |
| 3 Gol | 1.5% | 2.4% | 1.9% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.6% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
CF Talavera — Son 5 Maç
M
vs A Madrid III (D)
1 - 0
G
vs Salamanca UDS (E)
2 - 1
B
vs Numancia (D)
0 - 0
G
vs Atlético Paso (E)
2 - 1
G
vs Albacete II (D)
0 - 4
Conquense — Son 5 Maç
B
vs RSD Alcalá (E)
2 - 2
M
vs Castellón (E)
0 - 3
G
vs Real Madrid III (D)
0 - 2
B
vs Atlético Paso (E)
2 - 2
G
vs Albacete II (E)
4 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.