Spain
Tercera División RFEF - Group 4 •
08.11.2026 — 18:30
Aretxabaleta
Elo: 1514λ (Beklenen Gol): 1.75
VS
Başlamadı
Aurrerá Vitoria
Elo: 1547λ (Beklenen Gol): 1.40
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Aretxabaleta - Aurrerá Vitoria mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.75, Dep: 1.40 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Aretxabaleta %45.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Aretxabaleta xG
2.00
Dengeli
Aurrerá Vitoria xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%45.1
X (Beraberlik)
%24.8
2 (Deplasman)
%30.1
Çifte Şans 1X: %69.9
Çifte Şans X2: %54.9
Çifte Şans 12: %75.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.9
0.5 Alt: %5.1
1.5 Üst: %83.1
1.5 Alt: %16.9
2.5 Üst: %61.0
2.5 Alt: %39.0
3.5 Üst: %38.7
3.5 Alt: %61.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.1
KG Yok
%36.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.3
2-1
%9.2
1-2
%7.3
1-0
%6.7
2-0
%6.6
2-2
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.9
İY X: %39.7
İY 2: %25.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.9
İY 0.5 Alt: %25.1
İY 1.5 Üst: %42.3
İY 1.5 Alt: %57.7
İY 2.5 Üst: %17.0
İY 2.5 Alt: %83.0
İY 3.5 Üst: %5.4
İY 3.5 Alt: %94.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.61
+
Dep
4.73
=
Toplam
10.34
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.4
8.5 Alt: %29.6
9.5 Üst: %58.4
9.5 Alt: %41.6
10.5 Üst: %46.0
10.5 Alt: %54.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.76 Korner (Ev: 2.58, Dep: 2.18)
İY 4.5 Üst: %51.6
İY 4.5 Alt: %48.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.6 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %33.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.5
Ev: 14.7 • Dep: 11.7
İsabetli Şut
9.3
Ev: 5.2 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %83.3
21.5 Alt: %16.7
23.5 Şut Üst: %71.1
23.5 Alt: %28.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %70.6
7.5 Alt: %29.4
8.5 İsabetli Üst: %57.8
8.5 Alt: %42.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAretxabaleta
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Aurrerá Vitoria
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Aretxabaleta (-0.25)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Aurrerá Vitoria (+0.25)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.17 | %24.0 | %0.0 | @1.32 | %76.0 |
| -1.25 | @3.73 | %26.8 | %0.0 | @1.37 | %73.2 |
| -1.00 | @3.30 | %30.3 | %20.8 | @1.43 | %69.7 |
| -0.75 | @2.61 | %38.4 | %0.0 | @1.62 | %61.6 |
| -0.50 | @2.23 | %44.8 | %0.0 | @1.81 | %55.2 |
| -0.25 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| 0.0 | @1.67 | %59.8 | %25.1 | @2.49 | %40.2 |
| +0.25 | @1.53 | %65.6 | %0.0 | @2.90 | %34.4 |
| +0.50 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.32 | %30.1 |
| +0.75 | @1.31 | %76.1 | %0.0 | @4.19 | %23.9 |
| +1.00 | @1.20 | %83.6 | %16.4 | @6.11 | %16.4 |
| +1.25 | @1.18 | %85.1 | %0.0 | @6.71 | %14.9 |
| +1.50 | @1.16 | %86.3 | %0.0 | @7.31 | %13.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.18 | %19.3 |
| +2.00 | @1.28 | %77.9 | %22.3 | @4.53 | %22.1 |
| +2.25 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.14 | %31.9 |
| +2.50 | @1.65 | %60.6 | %0.0 | @2.54 | %39.5 |
| +2.75 | @1.80 | %55.5 | %0.0 | @2.25 | %44.5 |
| +3.00 Ana Hat | @2.04 | %49.0 | %22.6 | @1.96 | %51.0 |
| +3.25 | @2.34 | %42.8 | %0.0 | @1.75 | %57.2 |
| +3.50 | @2.63 | %38.0 | %0.0 | @1.61 | %62.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.1% | 5.3% | 4.2% | 2.0% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 6.8% | 11.4% | 7.4% | 3.5% | 1.2% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.6% | 9.3% | 6.5% | 3.0% | 1.1% | 0.3% |
| 3 Gol | 3.9% | 5.4% | 3.8% | 1.8% | 0.6% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.7% | 2.4% | 1.7% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.8% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Aretxabaleta — Son 5 Maç
G
vs Amurrio Club (D)
1 - 2
M
vs Eibar III (E)
0 - 2
G
vs R. Union B (D)
0 - 2
G
vs Pasaia KE (E)
4 - 2
G
vs Lagun Onak (D)
1 - 2
Aurrerá Vitoria — Son 5 Maç
G
vs Santurtzi (E)
2 - 1
M
vs San Ignacio (D)
5 - 0
G
vs Real Sociedad III (E)
2 - 0
M
vs Leioa (D)
4 - 0
G
vs Erandio (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.