Spain
Tercera División RFEF - Group 2 •
08.11.2026 — 17:45
Andes
Elo: 1428λ (Beklenen Gol): 1.06
VS
Başlamadı
Covadonga
Elo: 1577λ (Beklenen Gol): 2.82
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Andes - Covadonga mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.06, Dep: 2.82 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Covadonga %73.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %74.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %15.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Andes xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Covadonga xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.06 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%11.1
X (Beraberlik)
%15.7
2 (Deplasman)
%73.2
Çifte Şans 1X: %26.8
Çifte Şans X2: %88.9
Çifte Şans 12: %84.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.3
0.5 Alt: %2.7
1.5 Üst: %90.4
1.5 Alt: %9.6
2.5 Üst: %74.4
2.5 Alt: %25.6
3.5 Üst: %54.3
3.5 Alt: %45.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%62.0
KG Yok
%38.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.7
0-2
%8.2
1-3
%8.2
0-3
%7.7
1-1
%6.7
1-4
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.3
İY X: %31.6
İY 2: %55.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.6
İY 0.5 Alt: %18.4
İY 1.5 Üst: %52.5
İY 1.5 Alt: %47.5
İY 2.5 Üst: %24.8
İY 2.5 Alt: %75.2
İY 3.5 Üst: %9.2
İY 3.5 Alt: %90.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.22
+
Dep
7.79
=
Toplam
12.01
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.5
8.5 Alt: %15.5
9.5 Üst: %75.8
9.5 Alt: %24.2
10.5 Üst: %65.4
10.5 Alt: %34.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.52 Korner (Ev: 1.94, Dep: 3.58)
İY 4.5 Üst: %64.6
İY 4.5 Alt: %35.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %11.7 |
Eşit: %7.0 |
Dep: %81.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.5
Ev: 10.5 • Dep: 20
İsabetli Şut
10.8
Ev: 3.7 • Dep: 7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.5
21.5 Alt: %4.5
23.5 Şut Üst: %90.3
23.5 Alt: %9.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %84.0
7.5 Alt: %16.0
8.5 İsabetli Üst: %74.5
8.5 Alt: %25.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAndes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Covadonga
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Andes (+1.50)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Covadonga (-1.50)
@1.99
%50.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.04
%48.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @24.12 | %4.2 | %0.0 | @1.04 | %95.9 |
| -1.25 | @23.20 | %4.3 | %0.0 | @1.05 | %95.7 |
| -1.00 | @22.28 | %4.5 | %7.6 | @1.05 | %95.5 |
| -0.75 | @12.08 | %8.3 | %0.0 | @1.09 | %91.7 |
| -0.50 | @8.49 | %11.8 | %0.0 | @1.13 | %88.2 |
| -0.25 | @7.78 | %12.9 | %0.0 | @1.15 | %87.1 |
| 0.0 | @7.06 | %14.2 | %16.8 | @1.16 | %85.8 |
| +0.25 | @4.54 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.0 |
| +0.50 | @3.50 | %28.6 | %0.0 | @1.40 | %71.4 |
| +0.75 | @3.13 | %31.9 | %0.0 | @1.47 | %68.1 |
| +1.00 | @2.76 | %36.2 | %21.1 | @1.57 | %63.8 |
| +1.25 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| +1.50 Ana Hat | @2.02 | %49.6 | %0.0 | @1.99 | %50.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.13 | %88.8 | %0.0 | @8.90 | %11.2 |
| +2.00 | @1.14 | %87.6 | %17.1 | @8.07 | %12.4 |
| +2.25 | @1.26 | %79.4 | %0.0 | @4.85 | %20.6 |
| +2.50 | @1.38 | %72.6 | %0.0 | @3.65 | %27.4 |
| +2.75 | @1.44 | %69.3 | %0.0 | @3.26 | %30.7 |
| +3.00 | @1.54 | %65.1 | %21.5 | @2.86 | %34.9 |
| +3.25 | @1.75 | %57.2 | %0.0 | @2.34 | %42.8 |
| +3.50 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.04 | %48.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.7% | 5.7% | 8.8% | 8.2% | 5.8% | 3.3% |
| 1 Gol | 1.8% | 7.1% | 9.3% | 8.8% | 6.2% | 3.5% |
| 2 Gol | 1.2% | 3.5% | 5.0% | 4.7% | 3.3% | 1.9% |
| 3 Gol | 0.4% | 1.2% | 1.8% | 1.7% | 1.2% | 0.7% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.5% | 0.4% | 0.3% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Andes — Son 5 Maç
M
vs Ceares (D)
3 - 0
B
vs Astur (E)
3 - 3
B
vs Llanes (D)
1 - 1
M
vs Condal (D)
2 - 0
M
vs Gijón Industrial (E)
0 - 3
Covadonga — Son 5 Maç
B
vs Condal (E)
1 - 1
M
vs Valladolid (E)
0 - 1
G
vs Gijón Industrial (D)
0 - 2
G
vs Mosconia (E)
4 - 0
M
vs San Martín (D)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.