Switzerland
1. Liga Classic - Group 3 •
08.11.2026 — 17:00
Eschen / Mauren
Elo: 1475λ (Beklenen Gol): 1.66
VS
Başlamadı
Tuggen
Elo: 1509λ (Beklenen Gol): 2.40
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Eschen / Mauren - Tuggen mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.66, Dep: 2.40 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Tuggen %53.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %77.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %74.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Eschen / Mauren xG
1.95
Dengeli
Tuggen xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%25.8
X (Beraberlik)
%20.4
2 (Deplasman)
%53.8
Çifte Şans 1X: %46.2
Çifte Şans X2: %74.2
Çifte Şans 12: %79.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.7
0.5 Alt: %2.3
1.5 Üst: %91.8
1.5 Alt: %8.2
2.5 Üst: %77.0
2.5 Alt: %23.0
3.5 Üst: %57.8
3.5 Alt: %42.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%74.1
KG Yok
%25.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.3
1-1
%7.4
2-2
%6.9
1-3
%6.6
2-1
%5.7
2-3
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.1
İY X: %34.1
İY 2: %41.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.8
İY 0.5 Alt: %17.2
İY 1.5 Üst: %55.2
İY 1.5 Alt: %44.8
İY 2.5 Üst: %27.2
İY 2.5 Alt: %72.8
İY 3.5 Üst: %10.8
İY 3.5 Alt: %89.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.42
+
Dep
6.88
=
Toplam
12.3
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.4
8.5 Alt: %13.6
9.5 Üst: %78.3
9.5 Alt: %21.7
10.5 Üst: %68.3
10.5 Alt: %31.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.66 Korner (Ev: 2.49, Dep: 3.17)
İY 4.5 Üst: %66.7
İY 4.5 Alt: %33.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %28.6 |
Eşit: %10.6 |
Dep: %60.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32
Ev: 14.2 • Dep: 17.9
İsabetli Şut
11.2
Ev: 5 • Dep: 6.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.4
21.5 Alt: %2.6
23.5 Şut Üst: %93.9
23.5 Alt: %6.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.7
7.5 Alt: %13.3
8.5 İsabetli Üst: %78.2
8.5 Alt: %21.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiEschen / Mauren
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tuggen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Eschen / Mauren (+0.50)
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tuggen (-0.50)
@1.90
%52.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.96
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.13 | %12.3 | %0.0 | @1.14 | %87.7 |
| -1.25 | @7.56 | %13.2 | %0.0 | @1.15 | %86.8 |
| -1.00 | @7.00 | %14.3 | %13.9 | @1.17 | %85.7 |
| -0.75 | @4.83 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.3 |
| -0.50 | @3.81 | %26.2 | %0.0 | @1.36 | %73.8 |
| -0.25 | @3.41 | %29.3 | %0.0 | @1.42 | %70.7 |
| 0.0 | @3.00 | %33.3 | %21.3 | @1.50 | %66.7 |
| +0.25 | @2.43 | %41.2 | %0.0 | @1.70 | %58.8 |
| +0.50 Ana Hat | @2.11 | %47.5 | %0.0 | @1.90 | %52.5 |
| +0.75 | @1.89 | %52.9 | %0.0 | @2.12 | %47.1 |
| +1.00 | @1.68 | %59.7 | %20.4 | @2.48 | %40.3 |
| +1.25 | @1.56 | %64.3 | %0.0 | @2.80 | %35.8 |
| +1.50 | @1.47 | %67.9 | %0.0 | @3.11 | %32.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %90.7 | %0.0 | @10.75 | %9.3 |
| +2.00 | @1.11 | %89.9 | %15.4 | @9.85 | %10.2 |
| +2.25 | @1.21 | %82.4 | %0.0 | @5.67 | %17.6 |
| +2.50 | @1.32 | %76.0 | %0.0 | @4.17 | %24.0 |
| +2.75 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.75 | %26.7 |
| +3.00 | @1.43 | %70.0 | %20.1 | @3.33 | %30.0 |
| +3.25 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.64 | %37.8 |
| +3.50 | @1.79 | %55.9 | %0.0 | @2.27 | %44.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.3% | 3.8% | 5.2% | 4.2% | 2.5% | 1.2% |
| 1 Gol | 2.5% | 7.7% | 8.6% | 6.9% | 4.1% | 2.0% |
| 2 Gol | 2.5% | 5.9% | 7.1% | 5.7% | 3.4% | 1.6% |
| 3 Gol | 1.4% | 3.3% | 3.9% | 3.2% | 1.9% | 0.9% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.4% | 1.6% | 1.3% | 0.8% | 0.4% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.5% | 0.5% | 0.4% | 0.3% | 0.1% |
Eschen / Mauren — Son 5 Maç
M
vs St. Gallen II (E)
2 - 3
B
vs Widnau (D)
4 - 4
M
vs Collina d'Oro (D)
1 - 0
G
vs Mendrisio (E)
4 - 3
M
vs Kosova (D)
5 - 0
Tuggen — Son 5 Maç
M
vs Freienbach (E)
1 - 2
B
vs Collina d'Oro (E)
3 - 3
B
vs Mendrisio (D)
1 - 1
B
vs Kosova (E)
0 - 0
M
vs Thalwil (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.