Germany
Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar •
08.11.2026 — 17:00
FV Engers 07
Elo: 1505λ (Beklenen Gol): 2.64
VS
Başlamadı
Wormatia Worms
Elo: 1533λ (Beklenen Gol): 3.60
Model Güven Derecesi:
%79
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
FV Engers 07 - Wormatia Worms mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.64, Dep: 3.60 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Wormatia Worms %56.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %94.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %90.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %15.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FV Engers 07 xG
2.75
Dengeli
Wormatia Worms xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.8
X (Beraberlik)
%15.8
2 (Deplasman)
%56.4
Çifte Şans 1X: %43.6
Çifte Şans X2: %72.2
Çifte Şans 12: %84.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.6
0.5 Alt: %0.4
1.5 Üst: %98.7
1.5 Alt: %1.3
2.5 Üst: %94.7
2.5 Alt: %5.3
3.5 Üst: %86.7
3.5 Alt: %13.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%90.4
KG Yok
%9.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-3
%5.4
2-4
%4.8
3-3
%4.7
2-2
%4.5
3-4
%4.2
1-3
%4.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.3
İY X: %27.2
İY 2: %45.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %92.9
İY 0.5 Alt: %7.1
İY 1.5 Üst: %77.2
İY 1.5 Alt: %22.8
İY 2.5 Üst: %51.7
İY 2.5 Alt: %48.3
İY 3.5 Üst: %28.7
İY 3.5 Alt: %71.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.4
+
Dep
9
=
Toplam
16.4
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %98.2
8.5 Alt: %1.8
9.5 Üst: %96.5
9.5 Alt: %3.6
10.5 Üst: %93.5
10.5 Alt: %6.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 7.54 Korner (Ev: 3.4, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %87.1
İY 4.5 Alt: %12.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %30.4 |
Eşit: %9.3 |
Dep: %60.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
40.2
Ev: 20.2 • Dep: 20
İsabetli Şut
15.2
Ev: 7.2 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.9
21.5 Alt: %0.1
23.5 Şut Üst: %99.8
23.5 Alt: %0.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %98.4
7.5 Alt: %1.6
8.5 İsabetli Üst: %96.6
8.5 Alt: %3.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFV Engers 07
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Wormatia Worms
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
FV Engers 07 (+0.50)
@2.09
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Wormatia Worms (-0.50)
@1.91
%52.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.24
%80.7 İhtimal
İade (Push): %15.4
+4.00 Gol Alt
@5.17
%19.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.80 | %14.7 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
| -1.25 | @6.33 | %15.8 | %0.0 | @1.19 | %84.2 |
| -1.00 | @5.85 | %17.1 | %14.1 | @1.21 | %82.9 |
| -0.75 | @4.28 | %23.4 | %0.0 | @1.30 | %76.6 |
| -0.50 | @3.48 | %28.8 | %0.0 | @1.40 | %71.3 |
| -0.25 | @3.15 | %31.8 | %0.0 | @1.47 | %68.2 |
| 0.0 | @2.82 | %35.5 | %19.0 | @1.55 | %64.5 |
| +0.25 | @2.37 | %42.3 | %0.0 | @1.73 | %57.8 |
| +0.50 Ana Hat | @2.09 | %47.7 | %0.0 | @1.91 | %52.3 |
| +0.75 | @1.89 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| +1.00 | @1.69 | %59.1 | %19.2 | @2.44 | %40.9 |
| +1.25 | @1.58 | %63.4 | %0.0 | @2.73 | %36.6 |
| +1.50 | @1.49 | %66.9 | %0.0 | @3.02 | %33.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.02 | %98.4 | %0.0 | @61.39 | %1.6 |
| +2.00 | @1.02 | %98.3 | %4.9 | @59.84 | %1.7 |
| +2.25 | @1.04 | %95.9 | %0.0 | @24.11 | %4.2 |
| +2.50 | @1.07 | %93.5 | %0.0 | @15.38 | %6.5 |
| +2.75 | @1.07 | %93.2 | %0.0 | @14.62 | %6.8 |
| +3.00 | @1.08 | %92.8 | %9.9 | @13.86 | %7.2 |
| +3.25 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.31 | %12.0 |
| +3.50 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.11 | %16.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.4% | 0.7% | 1.6% | 1.9% | 1.7% | 1.2% |
| 1 Gol | 0.5% | 2.5% | 4.2% | 5.0% | 4.5% | 3.2% |
| 2 Gol | 0.9% | 3.1% | 5.5% | 6.6% | 5.9% | 4.3% |
| 3 Gol | 0.7% | 2.7% | 4.8% | 5.8% | 5.2% | 3.8% |
| 4 Gol | 0.5% | 1.8% | 3.2% | 3.8% | 3.5% | 2.5% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.9% | 1.7% | 2.0% | 1.8% | 1.3% |
FV Engers 07 — Son 5 Maç
M
vs Hertha Wiesbach (D)
3 - 2
G
vs Gau-Odernheim (D)
0 - 5
B
vs RW Wittlich (E)
1 - 1
M
vs Gonsenheim (D)
6 - 1
G
vs Auersmacher (E)
3 - 2
Wormatia Worms — Son 5 Maç
G
vs FC Emmelshausen-Karbach (E)
2 - 1
G
vs Eisbachtal (E)
7 - 0
B
vs Diefflen (D)
3 - 3
G
vs Ahrweiler BC (E)
2 - 1
M
vs Hertha Wiesbach (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.