Belçika
Second Amateur Division - VFV A •
08.11.2026 — 17:00
Londerzeel
Elo: 1500λ (Beklenen Gol): 1.04
VS
Başlamadı
Voorde Appelterre
Elo: 1499λ (Beklenen Gol): 1.48
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Londerzeel - Voorde Appelterre mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.04, Dep: 1.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Voorde Appelterre %46.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %46.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %49.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Londerzeel xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Voorde Appelterre xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.04 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%25.7
X (Beraberlik)
%28.0
2 (Deplasman)
%46.3
Çifte Şans 1X: %53.7
Çifte Şans X2: %74.3
Çifte Şans 12: %72.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.0
0.5 Alt: %9.0
1.5 Üst: %72.6
1.5 Alt: %27.4
2.5 Üst: %46.1
2.5 Alt: %53.9
3.5 Üst: %24.6
3.5 Alt: %75.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.8
KG Yok
%49.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.3
0-1
%11.0
1-2
%9.2
0-0
%9.0
0-2
%8.8
1-0
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.4
İY X: %44.6
İY 2: %34.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %67.0
İY 0.5 Alt: %33.0
İY 1.5 Üst: %32.0
İY 1.5 Alt: %68.0
İY 2.5 Üst: %10.6
İY 2.5 Alt: %89.4
İY 3.5 Üst: %2.8
İY 3.5 Alt: %97.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.17
+
Dep
4.9
=
Toplam
9.07
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %55.4
8.5 Alt: %44.6
9.5 Üst: %42.2
9.5 Alt: %57.8
10.5 Üst: %30.3
10.5 Alt: %69.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.17 Korner (Ev: 1.92, Dep: 2.25)
İY 4.5 Üst: %40.5
İY 4.5 Alt: %59.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %34.1 |
Eşit: %13.1 |
Dep: %52.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.6
Ev: 10.4 • Dep: 12.2
İsabetli Şut
7.9
Ev: 3.7 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %57.8
21.5 Alt: %42.2
23.5 Şut Üst: %41.1
23.5 Alt: %58.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %53.0
7.5 Alt: %47.0
8.5 İsabetli Üst: %39.1
8.5 Alt: %61.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLonderzeel
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Voorde Appelterre
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Londerzeel (+0.25)
@2.16
%46.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Voorde Appelterre (-0.25)
@1.86
%53.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @10.11 | %9.9 | %0.0 | @1.11 | %90.1 |
| -1.25 | @9.31 | %10.7 | %0.0 | @1.12 | %89.3 |
| -1.00 | @8.51 | %11.8 | %15.9 | @1.13 | %88.2 |
| -0.75 | @5.17 | %19.4 | %0.0 | @1.24 | %80.7 |
| -0.50 | @3.88 | %25.8 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
| -0.25 | @3.34 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| 0.0 | @2.79 | %35.8 | %28.1 | @1.56 | %64.2 |
| +0.25 Ana Hat | @2.16 | %46.3 | %0.0 | @1.86 | %53.7 |
| +0.50 | @1.86 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| +0.75 | @1.64 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| +1.00 | @1.43 | %69.9 | %22.9 | @3.32 | %30.1 |
| +1.25 | @1.36 | %73.8 | %0.0 | @3.81 | %26.2 |
| +1.50 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.31 | %23.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.14 | %31.8 |
| +2.00 | @1.60 | %62.4 | %26.6 | @2.66 | %37.6 |
| +2.25 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| +2.50 | @2.18 | %45.8 | %0.0 | @1.85 | %54.2 |
| +2.75 | @2.55 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| +3.00 | @3.23 | %30.9 | %21.6 | @1.45 | %69.1 |
| +3.25 | @3.68 | %27.2 | %0.0 | @1.37 | %72.8 |
| +3.50 | @4.12 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.0% | 11.0% | 8.8% | 4.4% | 1.6% | 0.5% |
| 1 Gol | 7.5% | 13.4% | 9.2% | 4.5% | 1.7% | 0.5% |
| 2 Gol | 4.4% | 6.5% | 4.8% | 2.4% | 0.9% | 0.3% |
| 3 Gol | 1.5% | 2.2% | 1.7% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Londerzeel — Son 5 Maç
G
vs Diksmuide (E)
3 - 2
B
vs Zulte Waregem II (D)
0 - 0
M
vs VW Hamme (E)
0 - 1
B
vs RFC Wetteren (D)
1 - 1
M
vs Sparta Petegem (E)
3 - 4
Voorde Appelterre — Son 5 Maç
G
vs Ninove (E)
1 - 0
G
vs Zulte Waregem II (D)
1 - 2
B
vs Eendracht Aalst (E)
1 - 1
B
vs Oudenaarde (D)
1 - 1
G
vs Torhout (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.