Maç Listesine Dön
Switzerland 1. Liga Classic - Group 1 • 08.11.2026 — 16:30

Stade Payerne

Elo: 1410
λ (Beklenen Gol): 1.60
VS
Başlamadı

Lausanne Sport II

Elo: 1516
λ (Beklenen Gol): 2.31
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Stade Payerne - Lausanne Sport II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.60, Dep: 2.31 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Lausanne Sport II %53.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %74.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stade Payerne xG 1.95
Dengeli
Lausanne Sport II xG 2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %25.9
X (Beraberlik) %20.9
2 (Deplasman) %53.2

Çifte Şans 1X: %46.8
Çifte Şans X2: %74.1
Çifte Şans 12: %79.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.4 0.5 Alt: %2.7
1.5 Üst: %90.7 1.5 Alt: %9.3
2.5 Üst: %74.9 2.5 Alt: %25.1
3.5 Üst: %54.9 3.5 Alt: %45.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %72.5
KG Yok %27.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%8.6
1-1
%8.0
2-2
%6.8
1-3
%6.6
2-1
%5.9
0-2
%5.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.9 İY X: %34.8 İY 2: %41.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.8 İY 0.5 Alt: %18.2
İY 1.5 Üst: %53.3 İY 1.5 Alt: %46.7
İY 2.5 Üst: %25.5 İY 2.5 Alt: %74.5
İY 3.5 Üst: %9.8 İY 3.5 Alt: %90.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.3
+
Dep 6.7
=
Toplam 12
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.5 8.5 Alt: %15.5
9.5 Üst: %75.7 9.5 Alt: %24.3
10.5 Üst: %65.2 10.5 Alt: %34.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.52 Korner (Ev: 2.44, Dep: 3.08)
İY 4.5 Üst: %64.5 İY 4.5 Alt: %35.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %29.1 | Eşit: %10.8 | Dep: %60.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 31.1
Ev: 13.8 • Dep: 17.3
İsabetli Şut 10.8
Ev: 4.9 • Dep: 5.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.4 21.5 Alt: %3.6
23.5 Şut Üst: %91.9 23.5 Alt: %8.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %84.7 7.5 Alt: %15.3
8.5 İsabetli Üst: %75.4 8.5 Alt: %24.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Stade Payerne
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lausanne Sport II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Stade Payerne (+0.50)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lausanne Sport II (-0.50)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.21 %12.2 %0.0 @1.14 %87.8
-1.25 @7.63 %13.1 %0.0 @1.15 %86.9
-1.00 @7.05 %14.2 %14.1 @1.17 %85.8
-0.75 @4.84 %20.7 %0.0 @1.26 %79.3
-0.50 @3.81 %26.2 %0.0 @1.36 %73.8
-0.25 @3.40 %29.4 %0.0 @1.42 %70.6
0.0 @2.98 %33.5 %21.7 @1.50 %66.5
+0.25 @2.40 %41.6 %0.0 @1.71 %58.4
+0.50 Ana Hat @2.09 %47.9 %0.0 @1.92 %52.1
+0.75 @1.87 %53.4 %0.0 @2.15 %46.6
+1.00 @1.66 %60.3 %20.6 @2.52 %39.7
+1.25 @1.54 %64.9 %0.0 @2.85 %35.1
+1.50 @1.46 %68.5 %0.0 @3.17 %31.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.12 %89.5 %0.0 @9.55 %10.5
+2.00 @1.13 %88.5 %16.5 @8.70 %11.5
+2.25 @1.24 %80.6 %0.0 @5.15 %19.4
+2.50 @1.35 %74.0 %0.0 @3.84 %26.1
+2.75 @1.41 %70.9 %0.0 @3.44 %29.1
+3.00 @1.49 %67.2 %20.7 @3.04 %32.9
+3.25 @1.68 %59.4 %0.0 @2.46 %40.6
+3.50 @1.88 %53.2 %0.0 @2.14 %46.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.6% 4.2% 5.5% 4.3% 2.5% 1.1%
1 Gol 2.7% 8.2% 8.9% 6.8% 4.0% 1.8%
2 Gol 2.7% 6.1% 7.1% 5.5% 3.2% 1.5%
3 Gol 1.4% 3.3% 3.8% 2.9% 1.7% 0.8%
4 Gol 0.6% 1.3% 1.5% 1.2% 0.7% 0.3%
5 Gol 0.2% 0.4% 0.5% 0.4% 0.2% 0.1%
Stade Payerne — Son 5 Maç
M vs Chênois (D)
3 - 1
B vs Servette II (E)
3 - 3
G vs Chênois (D)
2 - 5
G vs Vevey Sports (D)
1 - 3
M vs Portalban / Gletterens (E)
0 - 3
Lausanne Sport II — Son 5 Maç
M vs Chênois (D)
2 - 1
G vs Echallens (E)
3 - 1
B vs Vevey Sports (D)
1 - 1
G vs Naters (E)
5 - 2
B vs Sion II (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.