Maç Listesine Dön
Belçika Second Amateur Division - ACFF • 08.11.2026 — 16:30

Stockay-Warfusée

Elo: 1482
λ (Beklenen Gol): 1.74
VS
Başlamadı

Stade Mouscronnois

Elo: 1547
λ (Beklenen Gol): 2.63
Model Güven Derecesi:
%79
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Stockay-Warfusée - Stade Mouscronnois mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.74, Dep: 2.63 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stade Mouscronnois %56.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stockay-Warfusée xG 2.00
Dengeli
Stade Mouscronnois xG 2.71
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %24.5
X (Beraberlik) %19.1
2 (Deplasman) %56.4

Çifte Şans 1X: %43.6
Çifte Şans X2: %75.6
Çifte Şans 12: %80.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.2 0.5 Alt: %1.8
1.5 Üst: %93.6 1.5 Alt: %6.4
2.5 Üst: %81.1 2.5 Alt: %19.0
3.5 Üst: %63.4 3.5 Alt: %36.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %76.9
KG Yok %23.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%7.6
1-3
%6.7
2-2
%6.6
1-1
%6.3
2-3
%5.8
2-1
%5.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.5 İY X: %32.5 İY 2: %44.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.9 İY 0.5 Alt: %15.1
İY 1.5 Üst: %59.1 İY 1.5 Alt: %40.9
İY 2.5 Üst: %30.8 İY 2.5 Alt: %69.2
İY 3.5 Üst: %12.9 İY 3.5 Alt: %87.1
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.58
+
Dep 7.37
=
Toplam 12.95
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %89.8 8.5 Alt: %10.2
9.5 Üst: %83.1 9.5 Alt: %16.9
10.5 Üst: %74.4 10.5 Alt: %25.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.96 Korner (Ev: 2.57, Dep: 3.39)
İY 4.5 Üst: %70.9 İY 4.5 Alt: %29.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %26.2 | Eşit: %10.0 | Dep: %63.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 33.9
Ev: 14.7 • Dep: 19.2
İsabetli Şut 11.8
Ev: 5.2 • Dep: 6.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.8 21.5 Alt: %1.2
23.5 Şut Üst: %96.9 23.5 Alt: %3.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.2 7.5 Alt: %9.8
8.5 İsabetli Üst: %83.2 8.5 Alt: %16.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Stockay-Warfusée
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stade Mouscronnois
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Stockay-Warfusée (+0.75)
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stade Mouscronnois (-0.75)
@2.02
%49.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %20.5
+4.00 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.47 %11.8 %0.0 @1.13 %88.2
-1.25 @7.91 %12.6 %0.0 @1.14 %87.4
-1.00 @7.35 %13.6 %13.3 @1.16 %86.4
-0.75 @5.07 %19.7 %0.0 @1.25 %80.3
-0.50 @3.99 %25.1 %0.0 @1.33 %74.9
-0.25 @3.59 %27.9 %0.0 @1.39 %72.1
0.0 @3.18 %31.4 %20.3 @1.46 %68.6
+0.25 @2.55 %39.2 %0.0 @1.64 %60.8
+0.50 @2.21 %45.3 %0.0 @1.83 %54.7
+0.75 Ana Hat @1.98 %50.5 %0.0 @2.02 %49.6
+1.00 @1.76 %56.9 %20.2 @2.32 %43.2
+1.25 @1.62 %61.7 %0.0 @2.61 %38.3
+1.50 @1.52 %65.6 %0.0 @2.91 %34.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.08 %92.7 %0.0 @13.76 %7.3
+2.00 @1.08 %92.2 %13.3 @12.78 %7.8
+2.25 @1.17 %85.6 %0.0 @6.94 %14.4
+2.50 @1.25 %79.9 %0.0 @4.97 %20.1
+2.75 @1.29 %77.8 %0.0 @4.51 %22.2
+3.00 @1.33 %75.3 %18.7 @4.04 %24.8
+3.25 @1.48 %67.5 %0.0 @3.07 %32.5
+3.50 @1.64 %61.2 %0.0 @2.57 %38.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.8% 3.1% 4.7% 4.1% 2.7% 1.4%
1 Gol 1.9% 6.6% 8.1% 7.1% 4.7% 2.4%
2 Gol 2.0% 5.4% 7.0% 6.2% 4.1% 2.1%
3 Gol 1.2% 3.1% 4.1% 3.6% 2.3% 1.2%
4 Gol 0.5% 1.4% 1.8% 1.6% 1.0% 0.5%
5 Gol 0.2% 0.5% 0.6% 0.5% 0.4% 0.2%
Stockay-Warfusée — Son 5 Maç
G vs AS Eupen II (E)
3 - 1
G vs Ostiches (D)
1 - 2
M vs Jette (E)
0 - 2
B vs Union Namur (D)
0 - 0
M vs Braine (E)
0 - 2
Stade Mouscronnois — Son 5 Maç
G vs Stade Verviers (E)
2 - 1
M vs Huy (D)
6 - 1
G vs Richelle United (E)
6 - 2
G vs Ganshoren (D)
0 - 2
G vs Entité Manageoise (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.