Maç Listesine Dön
Belçika Second Amateur Division - ACFF • 08.11.2026 — 16:30

Union Namur

Elo: 1453
λ (Beklenen Gol): 0.83
VS
Başlamadı

AS Eupen II

Elo: 1543
λ (Beklenen Gol): 2.14
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Union Namur - AS Eupen II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.83, Dep: 2.14 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre AS Eupen II %66.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %49.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Union Namur xG 1.20
Dengeli
AS Eupen II xG 2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %12.6
X (Beraberlik) %20.5
2 (Deplasman) %66.8

Çifte Şans 1X: %33.2
Çifte Şans X2: %87.4
Çifte Şans 12: %79.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.1 0.5 Alt: %5.9
1.5 Üst: %80.4 1.5 Alt: %19.7
2.5 Üst: %57.1 2.5 Alt: %43.0
3.5 Üst: %34.6 3.5 Alt: %65.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %50.5
KG Yok %49.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-2
%11.8
0-1
%10.3
1-1
%9.8
1-2
%9.8
0-3
%8.4
1-3
%7.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.3 İY X: %38.1 İY 2: %48.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.0 İY 0.5 Alt: %27.0
İY 1.5 Üst: %39.2 İY 1.5 Alt: %60.8
İY 2.5 Üst: %14.9 İY 2.5 Alt: %85.1
İY 3.5 Üst: %4.4 İY 3.5 Alt: %95.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.75
+
Dep 6.33
=
Toplam 10.08
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.6 8.5 Alt: %32.4
9.5 Üst: %55.2 9.5 Alt: %44.8
10.5 Üst: %42.7 10.5 Alt: %57.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.64 Korner (Ev: 1.73, Dep: 2.91)
İY 4.5 Üst: %49.4 İY 4.5 Alt: %50.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %16.3 | Eşit: %9.3 | Dep: %74.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 25.4
Ev: 9.1 • Dep: 16.3
İsabetli Şut 8.8
Ev: 3.2 • Dep: 5.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %77.6 21.5 Alt: %22.4
23.5 Şut Üst: %63.5 23.5 Alt: %36.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %65.5 7.5 Alt: %34.6
8.5 İsabetli Üst: %52.0 8.5 Alt: %48.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Union Namur
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
AS Eupen II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Union Namur (+1.25)
@1.92
%52.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
AS Eupen II (-1.25)
@2.09
%47.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.02
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @24.67 %4.1 %0.0 @1.04 %96.0
-1.25 @23.58 %4.2 %0.0 @1.04 %95.8
-1.00 @22.49 %4.5 %8.8 @1.05 %95.6
-0.75 @11.28 %8.9 %0.0 @1.10 %91.1
-0.50 @7.76 %12.9 %0.0 @1.15 %87.1
-0.25 @6.94 %14.4 %0.0 @1.17 %85.6
0.0 @6.13 %16.3 %21.0 @1.19 %83.7
+0.25 @3.83 %26.1 %0.0 @1.35 %73.9
+0.50 @2.95 %33.9 %0.0 @1.51 %66.1
+0.75 @2.60 %38.5 %0.0 @1.63 %61.5
+1.00 @2.25 %44.5 %23.9 @1.80 %55.5
+1.25 Ana Hat @1.92 %52.1 %0.0 @2.09 %47.9
+1.50 @1.73 %57.8 %0.0 @2.37 %42.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.30 %77.2 %0.0 @4.38 %22.8
+2.00 @1.36 %73.6 %23.8 @3.79 %26.4
+2.25 @1.57 %63.7 %0.0 @2.75 %36.3
+2.50 @1.78 %56.1 %0.0 @2.28 %43.9
+2.75 Ana Hat @1.98 %50.4 %0.0 @2.02 %49.6
+3.00 @2.32 %43.0 %22.9 @1.76 %57.0
+3.25 @2.67 %37.5 %0.0 @1.60 %62.5
+3.50 @3.02 %33.2 %0.0 @1.50 %66.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.9% 10.5% 12.0% 8.6% 4.6% 2.0%
1 Gol 3.6% 10.0% 10.0% 7.1% 3.8% 1.6%
2 Gol 1.8% 3.9% 4.1% 3.0% 1.6% 0.7%
3 Gol 0.5% 1.1% 1.1% 0.8% 0.4% 0.2%
4 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.2% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Union Namur — Son 5 Maç
B vs SG-Tertre-Hautrage (D)
1 - 1
M vs Crossing Schaerbeek (E)
0 - 4
M vs Ostiches (D)
3 - 0
M vs Jette (E)
0 - 1
M vs Acren-Lessines (D)
4 - 1
AS Eupen II — Son 5 Maç
G vs Braine (E)
2 - 0
M vs Stockay-Warfusée (D)
3 - 1
G vs Stade Verviers (E)
4 - 2
M vs Huy (D)
3 - 1
B vs Richelle United (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.