Maç Listesine Dön
Germany Oberliga - Baden-Württemberg • 08.11.2026 — 16:30

1. FC Muhlhausen

Elo: 1501
λ (Beklenen Gol): 1.38
VS
Başlamadı

FC 08 Villingen

Elo: 1551
λ (Beklenen Gol): 2.21
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
1. FC Muhlhausen - FC 08 Villingen mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.38, Dep: 2.21 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC 08 Villingen %55.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
1. FC Muhlhausen xG 1.60
Dengeli
FC 08 Villingen xG 2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %22.9
X (Beraberlik) %21.5
2 (Deplasman) %55.6

Çifte Şans 1X: %44.4
Çifte Şans X2: %77.1
Çifte Şans 12: %78.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.5 0.5 Alt: %3.5
1.5 Üst: %87.9 1.5 Alt: %12.1
2.5 Üst: %69.5 2.5 Alt: %30.6
3.5 Üst: %48.2 3.5 Alt: %51.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %67.2
KG Yok %32.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%9.3
1-1
%9.1
1-3
%6.9
0-2
%6.8
2-2
%6.4
2-1
%5.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %21.5 İY X: %36.2 İY 2: %42.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.1 İY 0.5 Alt: %20.9
İY 1.5 Üst: %48.7 İY 1.5 Alt: %51.3
İY 2.5 Üst: %21.7 İY 2.5 Alt: %78.3
İY 3.5 Üst: %7.7 İY 3.5 Alt: %92.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.86
+
Dep 6.46
=
Toplam 11.32
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.5 8.5 Alt: %20.5
9.5 Üst: %69.3 9.5 Alt: %30.7
10.5 Üst: %57.8 10.5 Alt: %42.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.21 Korner (Ev: 2.23, Dep: 2.97)
İY 4.5 Üst: %59.5 İY 4.5 Alt: %40.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %26.5 | Eşit: %10.8 | Dep: %62.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.1
Ev: 12.5 • Dep: 16.7
İsabetli Şut 10.1
Ev: 4.4 • Dep: 5.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.7 21.5 Alt: %7.4
23.5 Şut Üst: %85.2 23.5 Alt: %14.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %79.3 7.5 Alt: %20.8
8.5 İsabetli Üst: %68.3 8.5 Alt: %31.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
1. FC Muhlhausen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC 08 Villingen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
1. FC Muhlhausen (+0.75)
@1.97
%50.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC 08 Villingen (-0.75)
@2.03
%49.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @9.97 %10.0 %0.0 @1.11 %90.0
-1.25 @9.31 %10.7 %0.0 @1.12 %89.3
-1.00 @8.65 %11.6 %13.2 @1.13 %88.4
-0.75 @5.62 %17.8 %0.0 @1.22 %82.2
-0.50 @4.30 %23.2 %0.0 @1.30 %76.8
-0.25 @3.83 %26.1 %0.0 @1.35 %73.9
0.0 @3.35 %29.8 %22.2 @1.43 %70.2
+0.25 @2.59 %38.6 %0.0 @1.63 %61.4
+0.50 @2.20 %45.4 %0.0 @1.83 %54.6
+0.75 Ana Hat @1.97 %50.8 %0.0 @2.03 %49.2
+1.00 @1.73 %57.8 %21.5 @2.37 %42.2
+1.25 @1.59 %62.9 %0.0 @2.69 %37.1
+1.50 @1.50 %66.9 %0.0 @3.02 %33.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.16 %86.3 %0.0 @7.29 %13.7
+2.00 @1.18 %84.7 %19.0 @6.52 %15.3
+2.25 @1.32 %75.8 %0.0 @4.13 %24.2
+2.50 @1.46 %68.6 %0.0 @3.18 %31.4
+2.75 @1.54 %64.7 %0.0 @2.84 %35.3
+3.00 @1.67 %59.8 %21.9 @2.49 %40.2
+3.25 Ana Hat @1.91 %52.4 %0.0 @2.10 %47.6
+3.50 @2.14 %46.7 %0.0 @1.88 %53.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.5% 5.6% 6.9% 5.1% 2.8% 1.2%
1 Gol 3.3% 9.3% 9.6% 7.0% 3.9% 1.7%
2 Gol 2.7% 6.0% 6.6% 4.9% 2.7% 1.2%
3 Gol 1.2% 2.8% 3.0% 2.2% 1.2% 0.5%
4 Gol 0.4% 1.0% 1.0% 0.8% 0.4% 0.2%
5 Gol 0.1% 0.3% 0.3% 0.2% 0.1% 0.1%
1. FC Muhlhausen — Son 5 Maç
B vs Teningen (E)
4 - 4
B vs Balingen (E)
0 - 0
M vs Karlsruhe II (D)
3 - 2
M vs CFR Pforzheim (E)
0 - 2
M vs FV Ravensburg (D)
3 - 1
FC 08 Villingen — Son 5 Maç
B vs Karlsruhe II (E)
1 - 1
G vs CFR Pforzheim (D)
0 - 2
M vs FV Ravensburg (E)
0 - 5
G vs Türkspor Neckarsulm (D)
2 - 3
G vs Essingen (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.