Germany
Oberliga - Hessen •
08.11.2026 — 16:30
Kassel
Elo: 1554λ (Beklenen Gol): 2.31
VS
Başlamadı
FC Gießen
Elo: 1466λ (Beklenen Gol): 0.71
Model Güven Derecesi:
%76
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Kassel - FC Gießen mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.31, Dep: 0.71 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kassel %72.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %18.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%62.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kassel xG
2.39
Dengeli
FC Gießen xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%72.7
X (Beraberlik)
%18.1
2 (Deplasman)
%9.2
Çifte Şans 1X: %90.8
Çifte Şans X2: %27.3
Çifte Şans 12: %81.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.4
0.5 Alt: %5.6
1.5 Üst: %81.0
1.5 Alt: %19.0
2.5 Üst: %58.1
2.5 Alt: %41.9
3.5 Üst: %35.7
3.5 Alt: %64.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.5
KG Yok
%53.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%13.0
1-0
%10.7
3-0
%10.0
2-1
%9.3
1-1
%8.6
3-1
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %52.9
İY X: %36.4
İY 2: %10.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.6
İY 0.5 Alt: %26.4
İY 1.5 Üst: %39.8
İY 1.5 Alt: %60.2
İY 2.5 Üst: %15.3
İY 2.5 Alt: %84.7
İY 3.5 Üst: %4.5
İY 3.5 Alt: %95.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.73
+
Dep
3.25
=
Toplam
9.98
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.5
8.5 Alt: %33.5
9.5 Üst: %54.0
9.5 Alt: %46.0
10.5 Üst: %41.5
10.5 Alt: %58.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.59 Korner (Ev: 3.09, Dep: 1.5)
İY 4.5 Üst: %48.5
İY 4.5 Alt: %51.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %82.9 |
Eşit: %7.1 |
Dep: %10.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.6
Ev: 18.1 • Dep: 7.5
İsabetli Şut
9
Ev: 6.4 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.1
21.5 Alt: %21.0
23.5 Şut Üst: %65.4
23.5 Alt: %34.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.9
7.5 Alt: %32.1
8.5 İsabetli Üst: %54.7
8.5 Alt: %45.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKassel
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Gießen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kassel (-1.50)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Gießen (+1.50)
@1.94
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.94 | %51.7 |
| -1.25 | @1.83 | %54.8 | %0.0 | @2.21 | %45.2 |
| -1.00 | @1.58 | %63.2 | %23.5 | @2.72 | %36.8 |
| -0.75 | @1.47 | %68.1 | %0.0 | @3.14 | %31.9 |
| -0.50 | @1.39 | %71.9 | %0.0 | @3.55 | %28.1 |
| -0.25 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.82 | %20.8 |
| 0.0 | @1.13 | %88.3 | %18.6 | @8.56 | %11.7 |
| +0.25 | @1.12 | %89.5 | %0.0 | @9.54 | %10.5 |
| +0.50 | @1.11 | %90.5 | %0.0 | @10.52 | %9.5 |
| +0.75 | @1.07 | %93.7 | %0.0 | @15.87 | %6.3 |
| +1.00 | @1.03 | %97.1 | %6.8 | @34.94 | %2.9 |
| +1.25 | @1.03 | %97.2 | %0.0 | @36.22 | %2.8 |
| +1.50 | @1.03 | %97.3 | %0.0 | @37.50 | %2.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.50 | %22.2 |
| +2.00 | @1.34 | %74.4 | %23.6 | @3.90 | %25.6 |
| +2.25 | @1.55 | %64.5 | %0.0 | @2.81 | %35.6 |
| +2.50 | @1.76 | %56.9 | %0.0 | @2.32 | %43.2 |
| +2.75 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %0.0 | @2.05 | %48.8 |
| +3.00 | @2.28 | %43.9 | %23.1 | @1.78 | %56.1 |
| +3.25 | @2.62 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.9 |
| +3.50 | @2.96 | %33.8 | %0.0 | @1.51 | %66.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.6% | 3.0% | 1.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 11.0% | 8.9% | 2.9% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 13.4% | 9.5% | 3.4% | 0.8% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 10.3% | 7.3% | 2.6% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 6.0% | 4.2% | 1.5% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 2.7% | 2.0% | 0.7% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
Kassel — Son 5 Maç
G
vs Rot-Weiß Walldorf (D)
1 - 2
B
vs Hummetroth (E)
1 - 1
G
vs Eddersheim (D)
2 - 3
B
vs Fernwald (E)
0 - 0
G
vs Kassel 2 (D)
0 - 1
FC Gießen — Son 5 Maç
M
vs Bayern Alzenau (E)
1 - 2
M
vs Eintracht Stadtallendorf (D)
5 - 0
G
vs Hummetroth (E)
2 - 1
M
vs Eddersheim (E)
1 - 3
G
vs Fernwald (E)
4 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.