Belçika
First Amateur Division •
08.11.2026 — 16:30
Habay-la-Neuve
Elo: 1487λ (Beklenen Gol): 0.88
VS
Başlamadı
Union Saint-Gilloise II
Elo: 1509λ (Beklenen Gol): 0.69
Model Güven Derecesi:
%60
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Habay-la-Neuve - Union Saint-Gilloise II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.88, Dep: 0.69 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Habay-la-Neuve %36.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %20.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %30.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Habay-la-Neuve xG
1.20
Dengeli
Union Saint-Gilloise II xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%36.6
X (Beraberlik)
%37.4
2 (Deplasman)
%26.0
Çifte Şans 1X: %74.0
Çifte Şans X2: %63.4
Çifte Şans 12: %62.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %78.2
0.5 Alt: %21.8
1.5 Üst: %47.4
1.5 Alt: %52.6
2.5 Üst: %20.8
2.5 Alt: %79.2
3.5 Üst: %7.4
3.5 Alt: %92.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%30.1
KG Yok
%69.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%21.8
1-0
%17.3
1-1
%13.6
0-1
%13.5
2-0
%8.0
2-1
%5.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.8
İY X: %56.6
İY 2: %18.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %50.2
İY 0.5 Alt: %49.8
İY 1.5 Üst: %16.2
İY 1.5 Alt: %83.8
İY 2.5 Üst: %3.5
İY 2.5 Alt: %96.5
İY 3.5 Üst: %0.6
İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.84
+
Dep
3.21
=
Toplam
7.05
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %27.8
8.5 Alt: %72.2
9.5 Üst: %17.5
9.5 Alt: %82.5
10.5 Üst: %10.2
10.5 Alt: %89.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.24 Korner (Ev: 1.77, Dep: 1.48)
İY 4.5 Üst: %22.7
İY 4.5 Alt: %77.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %51.8 |
Eşit: %14.9 |
Dep: %33.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.8
Ev: 9.4 • Dep: 7.4
İsabetli Şut
5.9
Ev: 3.3 • Dep: 2.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %12.7
21.5 Alt: %87.4
23.5 Şut Üst: %5.7
23.5 Alt: %94.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %23.9
7.5 Alt: %76.1
8.5 İsabetli Üst: %14.0
8.5 Alt: %86.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHabay-la-Neuve
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Union Saint-Gilloise II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Habay-la-Neuve (-0.25)
@2.22
%45.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Union Saint-Gilloise II (+0.25)
@1.82
%55.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.90
%52.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.62 | %13.1 | %0.0 | @1.15 | %86.9 |
| -1.25 | @6.73 | %14.9 | %0.0 | @1.17 | %85.1 |
| -1.00 | @5.83 | %17.1 | %23.5 | @1.21 | %82.9 |
| -0.75 | @3.55 | %28.1 | %0.0 | @1.39 | %71.9 |
| -0.50 | @2.73 | %36.6 | %0.0 | @1.58 | %63.4 |
| -0.25 Ana Hat | @2.22 | %45.0 | %0.0 | @1.82 | %55.0 |
| 0.0 | @1.71 | %58.5 | %37.4 | @2.41 | %41.6 |
| +0.25 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.13 | %32.0 |
| +0.50 | @1.35 | %74.0 | %0.0 | @3.85 | %26.0 |
| +0.75 | @1.23 | %81.5 | %0.0 | @5.40 | %18.5 |
| +1.00 | @1.10 | %90.6 | %18.3 | @10.65 | %9.4 |
| +1.25 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.84 | %8.4 |
| +1.50 | @1.08 | %92.3 | %0.0 | @13.04 | %7.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.54 | %39.3 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| +2.00 | @3.53 | %28.4 | %26.6 | @1.40 | %71.7 |
| +2.25 | @4.17 | %24.0 | %0.0 | @1.32 | %76.0 |
| +2.50 | @4.81 | %20.8 | %0.0 | @1.26 | %79.2 |
| +2.75 | @6.61 | %15.1 | %0.0 | @1.18 | %84.9 |
| +3.00 | @11.69 | %8.6 | %13.4 | @1.09 | %91.4 |
| +3.25 | @12.59 | %7.9 | %0.0 | @1.09 | %92.1 |
| +3.50 | @13.49 | %7.4 | %0.0 | @1.08 | %92.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 21.8% | 13.5% | 5.0% | 1.2% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 17.3% | 13.6% | 4.4% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 8.0% | 5.5% | 1.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.3% | 1.6% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Habay-la-Neuve — Son 5 Maç
M
vs Olympic Charleroi (D)
1 - 0
G
vs Meux (E)
1 - 0
M
vs SK Beveren (D)
3 - 0
M
vs Tubize (D)
1 - 0
B
vs Sporting Charleroi II (D)
0 - 0
Union Saint-Gilloise II — Son 5 Maç
G
vs Albert Quévy-Mons (E)
4 - 3
B
vs Onhaye (D)
0 - 0
G
vs Sporting Charleroi II (E)
2 - 0
B
vs Tubize (D)
1 - 1
M
vs Meux (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.