Bosna-Hersek
1st League - FBiH •
08.11.2026 — 15:30
Zvijezda Gradačac
Elo: 1545λ (Beklenen Gol): 2.41
VS
Başlamadı
Vitez
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 0.78
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Zvijezda Gradačac - Vitez mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.41, Dep: 0.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Zvijezda Gradačac %73.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%62.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Zvijezda Gradačac xG
2.71
Dengeli
Vitez xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%73.0
X (Beraberlik)
%17.5
2 (Deplasman)
%9.6
Çifte Şans 1X: %90.4
Çifte Şans X2: %27.1
Çifte Şans 12: %82.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.1
0.5 Alt: %4.9
1.5 Üst: %83.3
1.5 Alt: %16.7
2.5 Üst: %61.7
2.5 Alt: %38.3
3.5 Üst: %39.4
3.5 Alt: %60.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.7
KG Yok
%50.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%12.0
3-0
%9.7
1-0
%9.4
2-1
%9.3
1-1
%8.3
3-1
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %53.5
İY X: %35.3
İY 2: %11.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.4
İY 0.5 Alt: %24.7
İY 1.5 Üst: %42.4
İY 1.5 Alt: %57.7
İY 2.5 Üst: %17.0
İY 2.5 Alt: %83.0
İY 3.5 Üst: %5.3
İY 3.5 Alt: %94.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.93
+
Dep
3.39
=
Toplam
10.32
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %70.2
8.5 Alt: %29.8
9.5 Üst: %58.1
9.5 Alt: %41.9
10.5 Üst: %45.7
10.5 Alt: %54.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.75 Korner (Ev: 3.19, Dep: 1.56)
İY 4.5 Üst: %51.4
İY 4.5 Alt: %48.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %83.1 |
Eşit: %6.9 |
Dep: %10.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.6
Ev: 18.7 • Dep: 7.9
İsabetli Şut
9.4
Ev: 6.7 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %84.1
21.5 Alt: %15.9
23.5 Şut Üst: %72.2
23.5 Alt: %27.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %71.8
7.5 Alt: %28.2
8.5 İsabetli Üst: %59.3
8.5 Alt: %40.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiZvijezda Gradačac
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vitez
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Zvijezda Gradačac (-1.50)
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vitez (+1.50)
@1.96
%51.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %23.1
+3.00 Gol Alt
@1.93
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @2.04 | %49.0 | %0.0 | @1.96 | %51.0 |
| -1.25 | @1.81 | %55.4 | %0.0 | @2.24 | %44.6 |
| -1.00 | @1.57 | %63.6 | %22.9 | @2.75 | %36.4 |
| -0.75 | @1.46 | %68.3 | %0.0 | @3.16 | %31.7 |
| -0.50 | @1.39 | %72.0 | %0.0 | @3.57 | %28.1 |
| -0.25 | @1.26 | %79.1 | %0.0 | @4.79 | %20.9 |
| 0.0 | @1.14 | %87.9 | %18.1 | @8.27 | %12.1 |
| +0.25 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.18 | %10.9 |
| +0.50 | @1.11 | %90.1 | %0.0 | @10.10 | %9.9 |
| +0.75 | @1.07 | %93.4 | %0.0 | @15.04 | %6.7 |
| +1.00 | @1.03 | %96.9 | %7.0 | @31.78 | %3.2 |
| +1.25 | @1.03 | %97.0 | %0.0 | @32.97 | %3.0 |
| +1.50 | @1.03 | %97.1 | %0.0 | @34.16 | %2.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.24 | %80.5 | %0.0 | @5.12 | %19.5 |
| +2.00 | @1.29 | %77.6 | %22.4 | @4.47 | %22.4 |
| +2.25 | @1.47 | %67.9 | %0.0 | @3.11 | %32.1 |
| +2.50 | @1.66 | %60.3 | %0.0 | @2.52 | %39.7 |
| +2.75 | @1.82 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| +3.00 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %23.1 | @1.93 | %51.7 |
| +3.25 | @2.38 | %42.0 | %0.0 | @1.72 | %58.0 |
| +3.50 | @2.69 | %37.2 | %0.0 | @1.59 | %62.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.9% | 2.7% | 1.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 9.7% | 8.6% | 3.1% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 12.5% | 9.7% | 3.8% | 1.0% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 10.0% | 7.8% | 3.0% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 6.0% | 4.7% | 1.8% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 2.9% | 2.3% | 0.9% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
Zvijezda Gradačac — Son 5 Maç
G
vs Rudar Kakanj (D)
0 - 6
G
vs Velež (E)
2 - 1
G
vs Čapljina (E)
4 - 1
M
vs Igman Konjic (D)
1 - 0
M
vs Bratstvo Gračanica (E)
0 - 1
Vitez — Son 5 Maç
G
vs TOŠK Tešanj (E)
2 - 1
M
vs Posušje (D)
3 - 1
M
vs Posušje (E)
1 - 2
M
vs Rudar Kakanj (D)
2 - 0
B
vs Jedinstvo Bihać (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.