Germany
Oberliga - Nordost-Süd •
08.11.2026 — 15:30
Budissa Bautzen
Elo: 1470λ (Beklenen Gol): 1.53
VS
Başlamadı
VfL Halle
Elo: 1564λ (Beklenen Gol): 3.51
Model Güven Derecesi:
%74
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Budissa Bautzen - VfL Halle mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.53, Dep: 3.51 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre VfL Halle %73.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %87.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %13.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %50.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Budissa Bautzen xG
1.91
Dengeli
VfL Halle xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%12.6
X (Beraberlik)
%13.4
2 (Deplasman)
%73.9
Çifte Şans 1X: %26.1
Çifte Şans X2: %87.4
Çifte Şans 12: %86.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.9
0.5 Alt: %1.1
1.5 Üst: %96.3
1.5 Alt: %3.7
2.5 Üst: %87.8
2.5 Alt: %12.3
3.5 Üst: %73.8
3.5 Alt: %26.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%76.3
KG Yok
%23.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-3
%7.2
1-4
%6.3
1-2
%6.2
2-3
%5.5
2-4
%4.8
2-2
%4.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %15.6
İY X: %27.4
İY 2: %57.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %88.5
İY 0.5 Alt: %11.5
İY 1.5 Üst: %66.2
İY 1.5 Alt: %33.8
İY 2.5 Üst: %38.1
İY 2.5 Alt: %61.9
İY 3.5 Üst: %17.5
İY 3.5 Alt: %82.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.17
+
Dep
9
=
Toplam
14.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %94.3
8.5 Alt: %5.7
9.5 Üst: %89.8
9.5 Alt: %10.2
10.5 Üst: %83.5
10.5 Alt: %16.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.52 Korner (Ev: 2.38, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %77.8
İY 4.5 Alt: %22.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %12.4 |
Eşit: %6.5 |
Dep: %81.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
33.4
Ev: 13.4 • Dep: 20
İsabetli Şut
12.8
Ev: 4.8 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.5
21.5 Alt: %1.5
23.5 Şut Üst: %96.3
23.5 Alt: %3.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %93.9
7.5 Alt: %6.1
8.5 İsabetli Üst: %88.9
8.5 Alt: %11.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBudissa Bautzen
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
VfL Halle
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Budissa Bautzen (+1.50)
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
VfL Halle (-1.50)
@1.97
%50.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.62
%61.8 İhtimal
İade (Push): %20.4
+4.00 Gol Alt
@2.62
%38.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @17.32 | %5.8 | %0.0 | @1.06 | %94.2 |
| -1.25 | @16.59 | %6.0 | %0.0 | @1.06 | %94.0 |
| -1.00 | @15.87 | %6.3 | %8.4 | @1.07 | %93.7 |
| -0.75 | @9.61 | %10.4 | %0.0 | @1.12 | %89.6 |
| -0.50 | @7.06 | %14.2 | %0.0 | @1.17 | %85.8 |
| -0.25 | @6.51 | %15.4 | %0.0 | @1.18 | %84.6 |
| 0.0 | @5.96 | %16.8 | %15.6 | @1.20 | %83.2 |
| +0.25 | @4.20 | %23.8 | %0.0 | @1.31 | %76.2 |
| +0.50 | @3.36 | %29.7 | %0.0 | @1.42 | %70.3 |
| +0.75 | @3.03 | %33.0 | %0.0 | @1.49 | %67.0 |
| +1.00 | @2.71 | %37.0 | %19.6 | @1.59 | %63.0 |
| +1.25 | @2.28 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.2 |
| +1.50 Ana Hat | @2.03 | %49.3 | %0.0 | @1.97 | %50.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.05 | %95.5 | %0.0 | @22.22 | %4.5 |
| +2.00 | @1.05 | %95.3 | %10.0 | @21.06 | %4.8 |
| +2.25 | @1.11 | %90.3 | %0.0 | @10.27 | %9.7 |
| +2.50 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.03 | %14.2 |
| +2.75 | @1.18 | %84.5 | %0.0 | @6.46 | %15.5 |
| +3.00 | @1.20 | %83.0 | %16.2 | @5.89 | %17.0 |
| +3.25 | @1.32 | %75.7 | %0.0 | @4.12 | %24.3 |
| +3.50 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.29 | %30.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.1% | 2.4% | 4.7% | 5.5% | 4.8% | 3.4% |
| 1 Gol | 0.9% | 4.4% | 7.2% | 8.4% | 7.3% | 5.1% |
| 2 Gol | 0.9% | 3.1% | 5.5% | 6.4% | 5.6% | 3.9% |
| 3 Gol | 0.5% | 1.6% | 2.8% | 3.3% | 2.9% | 2.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.6% | 1.1% | 1.3% | 1.1% | 0.8% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.2% |
Budissa Bautzen — Son 5 Maç
M
vs Germania Halberstadt (D)
4 - 2
M
vs Union Sandersdorf (D)
3 - 1
G
vs Empor Glauchau (E)
3 - 2
B
vs Einheit Wernigerode (D)
2 - 2
M
vs Auerbach (E)
0 - 3
VfL Halle — Son 5 Maç
G
vs Plauen (E)
2 - 0
G
vs FC Frankfurt (D)
1 - 2
G
vs Germania Halberstadt (D)
2 - 4
G
vs Union Sandersdorf (D)
1 - 4
G
vs Empor Glauchau (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.