Maç Listesine Dön
Hungary NB III - Southeast • 08.11.2026 — 15:00

BKV Előre

Elo: 1466
λ (Beklenen Gol): 1.77
VS
Başlamadı

Szolnoki MAV FC

Elo: 1424
λ (Beklenen Gol): 2.65
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
BKV Előre - Szolnoki MAV FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.77, Dep: 2.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Szolnoki MAV FC %56.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %77.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
BKV Előre xG 2.00
Dengeli
Szolnoki MAV FC xG 2.71
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %24.8
X (Beraberlik) %19.0
2 (Deplasman) %56.2

Çifte Şans 1X: %43.8
Çifte Şans X2: %75.2
Çifte Şans 12: %81.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.3 0.5 Alt: %1.7
1.5 Üst: %93.9 1.5 Alt: %6.1
2.5 Üst: %81.7 2.5 Alt: %18.3
3.5 Üst: %64.4 3.5 Alt: %35.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %77.6
KG Yok %22.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%7.5
2-2
%6.6
1-3
%6.6
1-1
%6.1
2-3
%5.9
2-1
%5.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.8 İY X: %32.4 İY 2: %43.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.2 İY 0.5 Alt: %14.8
İY 1.5 Üst: %59.8 İY 1.5 Alt: %40.3
İY 2.5 Üst: %31.5 İY 2.5 Alt: %68.5
İY 3.5 Üst: %13.3 İY 3.5 Alt: %86.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.65
+
Dep 7.42
=
Toplam 13.07
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.3 8.5 Alt: %9.7
9.5 Üst: %83.9 9.5 Alt: %16.2
10.5 Üst: %75.4 10.5 Alt: %24.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.01 Korner (Ev: 2.6, Dep: 3.41)
İY 4.5 Üst: %71.6 İY 4.5 Alt: %28.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %26.5 | Eşit: %10.0 | Dep: %63.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 34.2
Ev: 14.9 • Dep: 19.4
İsabetli Şut 11.9
Ev: 5.3 • Dep: 6.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.0 21.5 Alt: %1.1
23.5 Şut Üst: %97.2 23.5 Alt: %2.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.7 7.5 Alt: %9.3
8.5 İsabetli Üst: %84.0 8.5 Alt: %16.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
BKV Előre
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Szolnoki MAV FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
BKV Előre (+0.75)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Szolnoki MAV FC (-0.75)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %20.4
+4.00 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.30 %12.1 %0.0 @1.14 %88.0
-1.25 @7.74 %12.9 %0.0 @1.15 %87.1
-1.00 @7.19 %13.9 %13.3 @1.16 %86.1
-0.75 @4.98 %20.1 %0.0 @1.25 %79.9
-0.50 @3.94 %25.4 %0.0 @1.34 %74.6
-0.25 @3.54 %28.3 %0.0 @1.39 %71.7
0.0 @3.14 %31.8 %20.2 @1.47 %68.2
+0.25 @2.53 %39.5 %0.0 @1.65 %60.5
+0.50 @2.19 %45.6 %0.0 @1.84 %54.4
+0.75 Ana Hat @1.97 %50.7 %0.0 @2.03 %49.3
+1.00 @1.75 %57.1 %20.2 @2.33 %42.9
+1.25 @1.61 %61.9 %0.0 @2.63 %38.1
+1.50 @1.52 %65.8 %0.0 @2.92 %34.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.07 %93.1 %0.0 @14.42 %6.9
+2.00 @1.08 %92.6 %13.0 @13.42 %7.5
+2.25 @1.16 %86.1 %0.0 @7.21 %13.9
+2.50 @1.24 %80.6 %0.0 @5.14 %19.5
+2.75 @1.27 %78.6 %0.0 @4.67 %21.4
+3.00 @1.31 %76.2 %18.4 @4.19 %23.9
+3.25 @1.46 %68.4 %0.0 @3.17 %31.6
+3.50 @1.61 %62.1 %0.0 @2.64 %37.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.7% 2.9% 4.5% 4.0% 2.6% 1.4%
1 Gol 1.8% 6.5% 8.0% 7.0% 4.7% 2.5%
2 Gol 2.0% 5.3% 7.1% 6.2% 4.1% 2.2%
3 Gol 1.2% 3.2% 4.2% 3.7% 2.4% 1.3%
4 Gol 0.5% 1.4% 1.9% 1.6% 1.1% 0.6%
5 Gol 0.2% 0.5% 0.7% 0.6% 0.4% 0.2%
BKV Előre — Son 5 Maç
M vs Honvéd II (D)
5 - 1
M vs Szegedi VSE (E)
1 - 3
G vs Dabas (D)
4 - 5
B vs Szeged-Csanád II (E)
1 - 1
M vs Vasas II (D)
3 - 0
Szolnoki MAV FC — Son 5 Maç
M vs Hódmezővásárhely (E)
1 - 2
M vs Sopron (D)
3 - 0
M vs Csepel (D)
3 - 2
M vs ESMTK (E)
2 - 3
B vs III. Kerületi TUE (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.