Maç Listesine Dön
Polonya III Liga - Group 4 • 08.11.2026 — 15:00

Busko-Zdroj

Elo: 1445
λ (Beklenen Gol): 1.95
VS
Başlamadı

Jarosław

Elo: 1488
λ (Beklenen Gol): 2.18
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Busko-Zdroj - Jarosław mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.95, Dep: 2.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Jarosław %43.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %78.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Busko-Zdroj xG 2.31
Dengeli
Jarosław xG 2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %35.0
X (Beraberlik) %21.3
2 (Deplasman) %43.8

Çifte Şans 1X: %56.3
Çifte Şans X2: %65.0
Çifte Şans 12: %78.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.8 0.5 Alt: %2.2
1.5 Üst: %92.3 1.5 Alt: %7.7
2.5 Üst: %78.0 2.5 Alt: %22.0
3.5 Üst: %59.1 3.5 Alt: %40.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %76.6
KG Yok %23.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%7.5
1-1
%7.4
2-2
%7.3
2-1
%6.7
1-3
%5.4
2-3
%5.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.0 İY X: %34.4 İY 2: %35.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.3 İY 0.5 Alt: %16.7
İY 1.5 Üst: %56.2 İY 1.5 Alt: %43.8
İY 2.5 Üst: %28.1 İY 2.5 Alt: %71.9
İY 3.5 Üst: %11.3 İY 3.5 Alt: %88.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6
+
Dep 6.41
=
Toplam 12.41
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %87.0 8.5 Alt: %13.0
9.5 Üst: %79.2 9.5 Alt: %20.8
10.5 Üst: %69.5 10.5 Alt: %30.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.71 Korner (Ev: 2.76, Dep: 2.95)
İY 4.5 Üst: %67.4 İY 4.5 Alt: %32.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %39.8 | Eşit: %11.4 | Dep: %48.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 32.4
Ev: 15.9 • Dep: 16.5
İsabetli Şut 11.3
Ev: 5.7 • Dep: 5.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.8 21.5 Alt: %2.2
23.5 Şut Üst: %94.8 23.5 Alt: %5.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %87.7 7.5 Alt: %12.3
8.5 İsabetli Üst: %79.6 8.5 Alt: %20.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Busko-Zdroj
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Jarosław
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Busko-Zdroj (+0.25)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Jarosław (-0.25)
@2.07
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.90
%52.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.12
%47.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.50 %18.2 %0.0 @1.22 %81.8
-1.25 @5.04 %19.8 %0.0 @1.25 %80.2
-1.00 @4.58 %21.8 %16.7 @1.28 %78.2
-0.75 @3.46 %28.9 %0.0 @1.41 %71.1
-0.50 @2.87 %34.9 %0.0 @1.54 %65.1
-0.25 @2.55 %39.2 %0.0 @1.64 %60.8
0.0 @2.24 %44.7 %22.1 @1.81 %55.3
+0.25 Ana Hat @1.94 %51.6 %0.0 @2.07 %48.4
+0.50 @1.76 %56.9 %0.0 @2.32 %43.1
+0.75 @1.59 %62.8 %0.0 @2.69 %37.2
+1.00 @1.43 %70.1 %18.7 @3.34 %29.9
+1.25 @1.37 %73.2 %0.0 @3.72 %26.9
+1.50 @1.32 %75.7 %0.0 @4.11 %24.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.10 %91.3 %0.0 @11.51 %8.7
+2.00 @1.10 %90.6 %14.8 @10.59 %9.4
+2.25 @1.20 %83.3 %0.0 @6.00 %16.7
+2.50 @1.30 %77.2 %0.0 @4.38 %22.9
+2.75 @1.34 %74.7 %0.0 @3.95 %25.3
+3.00 @1.40 %71.6 %19.6 @3.52 %28.4
+3.25 @1.57 %63.8 %0.0 @2.76 %36.2
+3.50 @1.74 %57.5 %0.0 @2.35 %42.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.2% 3.1% 4.0% 2.9% 1.6% 0.7%
1 Gol 2.7% 7.6% 7.8% 5.6% 3.1% 1.3%
2 Gol 3.2% 6.9% 7.6% 5.5% 3.0% 1.3%
3 Gol 2.1% 4.5% 4.9% 3.6% 1.9% 0.8%
4 Gol 1.0% 2.2% 2.4% 1.7% 0.9% 0.4%
5 Gol 0.4% 0.9% 0.9% 0.7% 0.4% 0.2%
Busko-Zdroj — Son 5 Maç
M vs Chełmianka Chełm (E)
0 - 3
M vs Czarni Połaniec (D)
2 - 1
M vs Hetman Zamosc (E)
2 - 4
M vs KSZO 1929 (D)
5 - 0
G vs Wisła Kraków II (E)
3 - 0
Jarosław — Son 5 Maç
M vs Naprzód (E)
1 - 3
B vs Moravia Morawica (D)
2 - 2
M vs Wislanie Jaskowice (D)
3 - 1
G vs Star Starachowice (E)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.