Slovenya
3. liga - West •
08.11.2026 — 15:00
Belusa
Elo: 1530λ (Beklenen Gol): 1.89
VS
Başlamadı
Častkovce
Elo: 1405λ (Beklenen Gol): 1.19
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Belusa - Častkovce mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.89, Dep: 1.19 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Belusa %53.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Belusa xG
2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Častkovce xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.89 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%53.0
X (Beraberlik)
%24.0
2 (Deplasman)
%23.0
Çifte Şans 1X: %77.0
Çifte Şans X2: %47.0
Çifte Şans 12: %76.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.6
0.5 Alt: %5.5
1.5 Üst: %82.0
1.5 Alt: %18.0
2.5 Üst: %59.5
2.5 Alt: %40.6
3.5 Üst: %37.1
3.5 Alt: %62.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.8
KG Yok
%40.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.1
2-1
%9.8
2-0
%8.2
1-0
%7.9
3-1
%6.2
1-2
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.7
İY X: %39.5
İY 2: %20.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.1
İY 0.5 Alt: %25.9
İY 1.5 Üst: %41.1
İY 1.5 Alt: %58.9
İY 2.5 Üst: %16.1
İY 2.5 Alt: %83.9
İY 3.5 Üst: %5.0
İY 3.5 Alt: %95.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.89
+
Dep
4.27
=
Toplam
10.16
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.5
8.5 Alt: %31.5
9.5 Üst: %56.2
9.5 Alt: %43.8
10.5 Üst: %43.7
10.5 Alt: %56.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.67 Korner (Ev: 2.71, Dep: 1.97)
İY 4.5 Üst: %50.1
İY 4.5 Alt: %49.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %63.6 |
Eşit: %11.2 |
Dep: %25.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26
Ev: 15.6 • Dep: 10.4
İsabetli Şut
9.1
Ev: 5.5 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %81.0
21.5 Alt: %19.0
23.5 Şut Üst: %68.0
23.5 Alt: %32.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.0
7.5 Alt: %31.1
8.5 İsabetli Üst: %56.0
8.5 Alt: %44.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBelusa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Častkovce
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Belusa (-0.50)
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Častkovce (+0.50)
@2.11
%47.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@1.88
%53.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.33 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %69.9 |
| -1.25 | @2.95 | %33.9 | %0.0 | @1.51 | %66.2 |
| -1.00 | @2.58 | %38.8 | %22.4 | @1.63 | %61.3 |
| -0.75 | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.5 |
| -0.50 Ana Hat | @1.90 | %52.5 | %0.0 | @2.11 | %47.5 |
| -0.25 | @1.67 | %59.8 | %0.0 | @2.48 | %40.2 |
| 0.0 | @1.44 | %69.4 | %24.3 | @3.26 | %30.7 |
| +0.25 | @1.36 | %73.6 | %0.0 | @3.79 | %26.4 |
| +0.50 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.31 | %23.2 |
| +0.75 | @1.21 | %82.5 | %0.0 | @5.71 | %17.5 |
| +1.00 | @1.12 | %89.1 | %13.8 | @9.17 | %10.9 |
| +1.25 | @1.11 | %89.9 | %0.0 | @9.90 | %10.1 |
| +1.50 | @1.10 | %90.6 | %0.0 | @10.63 | %9.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.26 | %79.4 | %0.0 | @4.85 | %20.6 |
| +2.00 | @1.31 | %76.3 | %22.9 | @4.23 | %23.7 |
| +2.25 | @1.50 | %66.5 | %0.0 | @2.98 | %33.5 |
| +2.50 | @1.70 | %58.9 | %0.0 | @2.43 | %41.1 |
| +2.75 | @1.87 | %53.6 | %0.0 | @2.15 | %46.4 |
| +3.00 Ana Hat | @2.14 | %46.8 | %22.7 | @1.88 | %53.2 |
| +3.25 | @2.45 | %40.8 | %0.0 | @1.69 | %59.2 |
| +3.50 | @2.77 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.4% | 4.8% | 3.3% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 1 Gol | 8.0% | 11.3% | 6.2% | 2.5% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.3% | 9.9% | 5.9% | 2.3% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 5.3% | 6.3% | 3.7% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.5% | 3.0% | 1.8% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.9% | 1.1% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Belusa — Son 5 Maç
M
vs Gabcikovo (E)
2 - 3
B
vs MSK Senec (D)
2 - 2
M
vs Nitra (E)
2 - 4
B
vs Trenčín II (D)
1 - 1
B
vs Trencin II (D)
1 - 1
Častkovce — Son 5 Maç
G
vs Trenčín II (E)
1 - 0
M
vs Nove Zamky (D)
2 - 0
G
vs Veľké Ludince (E)
1 - 0
M
vs Spartak Myjava (D)
5 - 0
M
vs Púchov (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.