Maç Listesine Dön
Slovenya 3. liga - West • 08.11.2026 — 15:00

Veľké Ludince

Elo: 1450
λ (Beklenen Gol): 1.22
VS
Başlamadı

Slovan Duslo Sala

Elo: 1486
λ (Beklenen Gol): 0.85
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Veľké Ludince - Slovan Duslo Sala mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.22, Dep: 0.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Veľké Ludince %43.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %34.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Veľké Ludince xG 1.60
Dengeli
Slovan Duslo Sala xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %43.8
X (Beraberlik) %31.5
2 (Deplasman) %24.8

Çifte Şans 1X: %75.2
Çifte Şans X2: %56.2
Çifte Şans 12: %68.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %86.4 0.5 Alt: %13.6
1.5 Üst: %62.3 1.5 Alt: %37.7
2.5 Üst: %34.3 2.5 Alt: %65.7
3.5 Üst: %15.6 3.5 Alt: %84.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %41.4
KG Yok %58.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%14.4
1-1
%14.1
0-0
%13.6
0-1
%9.7
2-0
%9.4
2-1
%8.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.1 İY X: %49.3 İY 2: %19.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %60.0 İY 0.5 Alt: %40.0
İY 1.5 Üst: %24.6 İY 1.5 Alt: %75.5
İY 2.5 Üst: %6.8 İY 2.5 Alt: %93.2
İY 3.5 Üst: %1.5 İY 3.5 Alt: %98.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.54
+
Dep 3.55
=
Toplam 8.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %42.0 8.5 Alt: %58.0
9.5 Üst: %29.5 9.5 Alt: %70.6
10.5 Üst: %19.3 10.5 Alt: %80.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.72 Korner (Ev: 2.09, Dep: 1.63)
İY 4.5 Üst: %31.7 İY 4.5 Alt: %68.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %56.7 | Eşit: %13.5 | Dep: %29.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.9
Ev: 11.5 • Dep: 8.4
İsabetli Şut 7
Ev: 4.1 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %34.5 21.5 Alt: %65.5
23.5 Şut Üst: %20.3 23.5 Alt: %79.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %39.5 7.5 Alt: %60.5
8.5 İsabetli Üst: %26.5 8.5 Alt: %73.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Veľké Ludince
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Slovan Duslo Sala
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Veľké Ludince (-0.25)
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Slovan Duslo Sala (+0.25)
@2.08
%48.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.91
%52.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.06 %19.8 %0.0 @1.25 %80.2
-1.25 @4.45 %22.5 %0.0 @1.29 %77.6
-1.00 @3.85 %26.0 %23.9 @1.35 %74.0
-0.75 @2.77 %36.1 %0.0 @1.56 %64.0
-0.50 @2.29 %43.7 %0.0 @1.78 %56.3
-0.25 Ana Hat @1.93 %51.9 %0.0 @2.08 %48.1
0.0 @1.57 %63.8 %31.5 @2.76 %36.2
+0.25 @1.42 %70.6 %0.0 @3.40 %29.4
+0.50 @1.33 %75.2 %0.0 @4.03 %24.8
+0.75 @1.22 %81.9 %0.0 @5.53 %18.1
+1.00 @1.11 %89.9 %16.4 @9.94 %10.1
+1.25 @1.10 %90.8 %0.0 @10.91 %9.2
+1.50 @1.09 %91.6 %0.0 @11.89 %8.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.78 %56.1 %0.0 @2.28 %43.9
+2.00 Ana Hat @2.10 %47.5 %28.1 @1.91 %52.5
+2.25 @2.51 %39.8 %0.0 @1.66 %60.2
+2.50 @2.93 %34.2 %0.0 @1.52 %65.8
+2.75 @3.65 %27.4 %0.0 @1.38 %72.6
+3.00 @5.26 %19.0 %18.7 @1.24 %81.0
+3.25 @5.86 %17.1 %0.0 @1.21 %82.9
+3.50 @6.46 %15.5 %0.0 @1.18 %84.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 13.6% 9.7% 4.6% 1.3% 0.3% 0.0%
1 Gol 14.4% 14.1% 5.6% 1.6% 0.3% 0.1%
2 Gol 9.4% 8.0% 3.4% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 3.8% 3.3% 1.4% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.2% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Veľké Ludince — Son 5 Maç
M vs DAC II (D)
2 - 0
G vs Baník Prievidza (E)
3 - 0
M vs Častkovce (D)
1 - 0
M vs Lokomotíva Zvolen (E)
0 - 2
G vs MSK Senec (E)
3 - 1
Slovan Duslo Sala — Son 5 Maç
M vs Dunajská Lužná (E)
0 - 1
M vs Dunajska Luzna (E)
0 - 1
M vs Komárno II (D)
1 - 0
M vs Komárno II (D)
1 - 0
B vs Raca (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.