Thailand
Thai League 2 •
08.11.2026 — 14:30
Nong Bua Pitchaya
Elo: 1578λ (Beklenen Gol): 3.49
VS
Başlamadı
Chainat
Elo: 1498λ (Beklenen Gol): 1.42
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Nong Bua Pitchaya - Chainat mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.49, Dep: 1.42 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nong Bua Pitchaya %75.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %86.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %73.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %13.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%64.1
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nong Bua Pitchaya xG
3.47
Dengeli
Chainat xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%75.7
X (Beraberlik)
%13.0
2 (Deplasman)
%11.3
Çifte Şans 1X: %88.7
Çifte Şans X2: %24.4
Çifte Şans 12: %87.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.8
0.5 Alt: %1.2
1.5 Üst: %95.9
1.5 Alt: %4.1
2.5 Üst: %86.7
2.5 Alt: %13.3
3.5 Üst: %72.1
3.5 Alt: %27.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%73.9
KG Yok
%26.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-1
%7.5
4-1
%6.5
2-1
%6.4
3-2
%5.3
3-0
%5.3
4-2
%4.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %58.2
İY X: %27.3
İY 2: %14.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %88.0
İY 0.5 Alt: %12.0
İY 1.5 Üst: %64.9
İY 1.5 Alt: %35.1
İY 2.5 Üst: %36.6
İY 2.5 Alt: %63.4
İY 3.5 Üst: %16.4
İY 3.5 Alt: %83.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
9.11
+
Dep
4.78
=
Toplam
13.89
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %93.5
8.5 Alt: %6.5
9.5 Üst: %88.6
9.5 Alt: %11.5
10.5 Üst: %81.7
10.5 Alt: %18.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.39 Korner (Ev: 4.19, Dep: 2.2)
İY 4.5 Üst: %76.4
İY 4.5 Alt: %23.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %84.9 |
Eşit: %5.6 |
Dep: %9.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
35.9
Ev: 24 • Dep: 11.9
İsabetli Şut
13.1
Ev: 9 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.5
21.5 Alt: %0.5
23.5 Şut Üst: %98.5
23.5 Alt: %1.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %94.8
7.5 Alt: %5.2
8.5 İsabetli Üst: %90.4
8.5 Alt: %9.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNong Bua Pitchaya
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chainat
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Nong Bua Pitchaya (-1.50)
@1.90
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chainat (+1.50)
@2.12
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.69
%59.1 İhtimal
İade (Push): %20.8
+4.00 Gol Alt
@2.45
%40.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @1.90 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.3 |
| -1.25 | @1.71 | %58.4 | %0.0 | @2.41 | %41.6 |
| -1.00 | @1.53 | %65.5 | %19.5 | @2.90 | %34.5 |
| -0.75 | @1.45 | %69.2 | %0.0 | @3.25 | %30.8 |
| -0.50 | @1.39 | %72.2 | %0.0 | @3.60 | %27.8 |
| -0.25 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.56 | %21.9 |
| 0.0 | @1.18 | %85.0 | %15.1 | @6.66 | %15.0 |
| +0.25 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.25 | %13.8 |
| +0.50 | @1.15 | %87.3 | %0.0 | @7.85 | %12.8 |
| +0.75 | @1.10 | %90.8 | %0.0 | @10.83 | %9.2 |
| +1.00 | @1.06 | %94.6 | %7.7 | @18.43 | %5.4 |
| +1.25 | @1.05 | %94.8 | %0.0 | @19.20 | %5.2 |
| +1.50 | @1.05 | %95.0 | %0.0 | @19.97 | %5.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.05 | %95.0 | %0.0 | @19.97 | %5.0 |
| +2.00 | @1.06 | %94.7 | %10.7 | @18.85 | %5.3 |
| +2.25 | @1.12 | %89.4 | %0.0 | @9.40 | %10.6 |
| +2.50 | @1.18 | %84.6 | %0.0 | @6.49 | %15.4 |
| +2.75 | @1.20 | %83.2 | %0.0 | @5.94 | %16.8 |
| +3.00 | @1.23 | %81.5 | %17.0 | @5.39 | %18.5 |
| +3.25 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.83 | %26.1 |
| +3.50 | @1.48 | %67.7 | %0.0 | @3.09 | %32.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.2% | 0.9% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 2.7% | 4.6% | 3.0% | 1.4% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 5.2% | 7.4% | 5.3% | 2.5% | 0.9% | 0.3% |
| 3 Gol | 6.1% | 8.7% | 6.2% | 2.9% | 1.0% | 0.3% |
| 4 Gol | 5.3% | 7.6% | 5.4% | 2.6% | 0.9% | 0.3% |
| 5 Gol | 3.7% | 5.3% | 3.8% | 1.8% | 0.6% | 0.2% |
Nong Bua Pitchaya — Son 5 Maç
G
vs Police Tero (D)
0 - 6
G
vs Mahasarakham United (E)
3 - 0
G
vs Bangkok (D)
0 - 2
M
vs Nakhon Pathom (D)
4 - 3
G
vs Chiangmai United (E)
3 - 1
Chainat — Son 5 Maç
B
vs Kasetsart FC (E)
1 - 1
M
vs Kanchanaburi (D)
6 - 3
G
vs Uttaradit (E)
3 - 2
M
vs Khon Kaen United (D)
2 - 1
G
vs Songkhla (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.