Ukrayna
Druha Liga •
08.11.2026 — 14:30
Nyva Ternopil II
Elo: 1457λ (Beklenen Gol): 0.76
VS
Başlamadı
Nyva Vinnytsya
Elo: 1542λ (Beklenen Gol): 1.62
Model Güven Derecesi:
%82
Nyva Ternopil II - Nyva Vinnytsya mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.76, Dep: 1.62 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nyva Vinnytsya %57.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %43.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %54.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nyva Ternopil II xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Nyva Vinnytsya xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.76 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%16.5
X (Beraberlik)
%26.4
2 (Deplasman)
%57.1
Çifte Şans 1X: %42.9
Çifte Şans X2: %83.5
Çifte Şans 12: %73.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.8
0.5 Alt: %10.2
1.5 Üst: %69.5
1.5 Alt: %30.5
2.5 Üst: %42.5
2.5 Alt: %57.5
3.5 Üst: %21.7
3.5 Alt: %78.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%43.5
KG Yok
%56.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%14.2
1-1
%12.2
0-2
%12.2
0-0
%10.1
1-2
%9.2
0-3
%6.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %15.0
İY X: %44.7
İY 2: %40.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.0
İY 0.5 Alt: %35.0
İY 1.5 Üst: %29.6
İY 1.5 Alt: %70.4
İY 2.5 Üst: %9.3
İY 2.5 Alt: %90.7
İY 3.5 Üst: %2.3
İY 3.5 Alt: %97.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.61
+
Dep
5.21
=
Toplam
8.81
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.9
8.5 Alt: %48.1
9.5 Üst: %38.8
9.5 Alt: %61.2
10.5 Üst: %27.2
10.5 Alt: %72.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.05 Korner (Ev: 1.66, Dep: 2.39)
İY 4.5 Üst: %38.2
İY 4.5 Alt: %61.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %23.8 |
Eşit: %11.9 |
Dep: %64.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.7
Ev: 8.7 • Dep: 13.1
İsabetli Şut
7.6
Ev: 3.1 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %50.7
21.5 Alt: %49.3
23.5 Şut Üst: %34.2
23.5 Alt: %65.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.5
7.5 Alt: %51.5
8.5 İsabetli Üst: %34.7
8.5 Alt: %65.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNyva Ternopil II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Nyva Vinnytsya
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Nyva Ternopil II (+0.75)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Nyva Vinnytsya (-0.75)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @19.81 | %5.1 | %0.0 | @1.05 | %95.0 |
| -1.25 | @18.67 | %5.4 | %0.0 | @1.06 | %94.6 |
| -1.00 | @17.52 | %5.7 | %11.5 | @1.06 | %94.3 |
| -0.75 | @8.71 | %11.5 | %0.0 | @1.13 | %88.5 |
| -0.50 | @6.03 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| -0.25 | @5.23 | %19.1 | %0.0 | @1.24 | %80.9 |
| 0.0 | @4.43 | %22.6 | %26.5 | @1.29 | %77.4 |
| +0.25 | @2.90 | %34.4 | %0.0 | @1.52 | %65.6 |
| +0.50 | @2.32 | %43.1 | %0.0 | @1.76 | %56.9 |
| +0.75 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
| +1.00 | @1.72 | %58.0 | %25.7 | @2.38 | %42.0 |
| +1.25 | @1.56 | %64.2 | %0.0 | @2.79 | %35.8 |
| +1.50 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.20 | %31.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.55 | %64.5 | %0.0 | @2.82 | %35.5 |
| +2.00 | @1.73 | %57.9 | %27.3 | @2.37 | %42.1 |
| +2.25 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +2.50 | @2.38 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| +2.75 | @2.83 | %35.3 | %0.0 | @1.55 | %64.7 |
| +3.00 | @3.73 | %26.8 | %20.9 | @1.37 | %73.2 |
| +3.25 | @4.23 | %23.7 | %0.0 | @1.31 | %76.4 |
| +3.50 | @4.72 | %21.2 | %0.0 | @1.27 | %78.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.2% | 14.3% | 12.3% | 6.6% | 2.7% | 0.9% |
| 1 Gol | 6.2% | 12.3% | 9.3% | 5.0% | 2.0% | 0.7% |
| 2 Gol | 2.7% | 4.3% | 3.5% | 1.9% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 0.7% | 1.1% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Nyva Ternopil II — Son 5 Maç
G
vs Skala 1911 Stryi (D)
2 - 5
B
vs Bratslav Vinnytsia (E)
1 - 1
B
vs Dnister Zalishchyky (D)
1 - 1
B
vs Vilkhivtsi (E)
0 - 0
M
vs Dinaz Vyshhorod (E)
1 - 2
Nyva Vinnytsya — Son 5 Maç
G
vs Bratslav Vinnytsia (E)
2 - 1
B
vs Vilkhivtsi (D)
1 - 1
G
vs Podillya Khmelnytskyi (E)
2 - 1
B
vs Ruh Lviv (D)
1 - 1
B
vs Skala 1911 Stryi (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Druha Liga | Nyva Vinnytsya | 4 - 1 | Nyva Ternopil II |